*

Jak rozwiązać umowę z NC+. Rezygnacja z NC+. ...

Zdjęcie

Wzór wypowiedzenia umowy z NC+

2013-03-29 11.58
 

Redakcja MM autor: Redakcja MM

Ocena: 0,00 pkt
Oddanych głosów: 0

Komentarze

~Anton Chigurh Gość
~Anton Chigurh
Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd? - treść musi być inna 2013-03-29 13.36

Takie wypowiedzenie to lipa. Należy wyraźnie podkreślić, że nie zgadzacie się ma przyjęcie zmienionej oferty i w związku z tym wypowiadacie umowę.

Lub:

"Z powodu zaprzestania przez Państwa od dnia 1.04.2013 r. udostępniania niektórych objętych moim dotychczasowym abonamentem kanałów, na podstawie Rozdz. V, ust. 8 Regulaminu wypowiadam ze skutkiem na dzień 30.04.2013 r. moją umowę o świadczenie usług nr ..........."

I sprawa podstawowa:

WYPOWIEDZENIE WYSYŁA SIĘ DO TEGO OPERATORA, Z KTÓRYM MA SIĘ UMOWĘ, A WIĘC DO "N" (DO ITI INEOVISION SP. Z O.O. KRAKÓW, UL. CONRADA 37) LUB DO "C+" (DO WARSZAWY).

a nie do NC+

~użytkownik n od kilku lat Gość
~użytkownik n od kilku lat
uwaga na ten wzór 2013-03-29 16.24

Ten przykład jest podpuchą dla naiwnych. Zgadzam się zpoprzednikiem wnoszę o zdjęcie tego wzoru ze strony. Nad tą stroną prawdopodobnie napracowali się doradcy nc+.

~Gelerth35 Gość
~Gelerth35
Dane osobowe 2013-03-29 18.35

Pod wypowiedzeniem proponuję dopisać:
Informuję ITI Neovision Sp. z o.o. o odebraniu prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i żądam natychmiastowego ich wykasowania z baz danych ITI Neovision Sp. z o.o. i spółek zależnych z dniem zakończenia powyższej umowy na podstawie art. 32, ust. 1, pkt 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie danych osobowych.

~Jerzy Gość
~Jerzy
wypowiedzenie umowy 2013-03-29 19.42

wypowiedzenia umowy nie wysyła sie na skrytkę pocztową tylko na konkretny adres enka to kraków ul J Conrada listem poleconym

~Adam B. Gość
~Adam B.
wypowiedzenie umowy z n 2013-03-29 20.55

Witam ja juz wypowiedzialem umowe po dostaniu slicznego lisciku od nc+propozycja pakiet silver za 79zl ponoc z upustem dla stalych klijentow placilem 69zl w n mialem wiecej programow a teraz propozycja jak bym byl nowym klientem paranoja dziekuje za taka propozycje a co do pisania wypowiedzenia umowy z n lub cyfry + podajac przyklad aby wyslac wypowiedzenie do nc+ do tego jeszcze na skrytke pocztowa to cos nie tak,np.podpisana umowa z n wysylamy do krakowa na ulice Josepha Conrada 37 31-357 krakow ITI Neovision Sp.zo.o.

~maja Gość
~maja
bzdurny wzór! 2013-03-30 17.31

Absolutnie się zgadzam, iż ten wzór wypowiedzenia umowy zaprowadzi wypowiadającego na manowce, ponieważ wynika z niego, iż strona umowy wypowiada ją z własnej winy, a nie z winy dostawcy usług, co spowodować może naliczenie zgodnej z zawartą umową kary.

~ŻYCZLIWY Gość
~ŻYCZLIWY
DLACZEGO PISZECIE WYPOWIEDZENIA? 2013-03-30 18.54

Dlaczego chcecie wysyłać wypowiedzenia? Przecież ta nowa firma zwana nc+ zerwała z Wami poprzednio obowiązujące umowy! W takim wypadku nie ma żadnych wypowiedzeń, tylko krótka piłka: List do Krakowa z podziękowaniem za współpracę.


Andrzej Wójcik………………………….. Konin, dn. 04. 04. 2013
62-510 Konin
Ul. Energetyka 4
Tel. kom. 662…


Do:
ITI Neovision Sp. z o.o.
Ul. Josepha Conrada 37
31-357 Kraków

Ze względu na nowe warunki odbioru sygnału cyfrowego, które Wasza Firma mi zaproponowała, a tym samym zerwanie ze mną wcześniejszej umowy, rezygnuję z Waszych usług .

Oferta platformy nc+, nie spełnia moich oczekiwań w najmniejszym nawet stopniu, zatem niniejszym listem wyrażam swoją dezaprobatę.
Pod wyżej wymienionym numerem telefonicznym, oczekuję wiadomości na temat zwrotu Waszego dekodera satelitarnego.

Nr dekodera cyfrowego…
Numer karty dekodującej…


Andrzej Wójcik

~tatles Gość
~tatles
też uważam że ten przykład u góry to lipa ,tak można pisać z końcem okresu umowy 2013-03-30 21.14

pytanie: "Król Julian" to pierwowzór czy odwrotnie?:)

~użytkownik n od kilku lat Gość
~użytkownik n od kilku lat
opłaty za dekoder 2013-03-31 00.21

Jak jeszcze zastanawiacie się czy może wysupłać pokaźną kwotę i pozostać w "fuzji" to zobaczcie w przysłanym regulaminie warunki za udostępnienie dekodera. Mówiąc krótko : każą wam wymienić na nowy i opłata 20 zł /m-c

lepsze opisy umów na stronie :
http://warszawa.cz/forum/Watek-Rezygnacja-rozwiazanie-umowy-z-NC-plus-WZOR-pisma

adres do korespondencji z oficjalnej strony: http://ncplus.pl/kontakt/dane .
Ja mam n to wysyłam do Krakowa , jak ktoś ma w c+ to lepiej sprawdzić w umowie albo rzeczywiście na skrytkę pocztową - tylko czy można poleconym ?.

No i jeszcze nie zapomnijcie o danych osobowych np:

"Odstępując od zawartej z państwem Umowy Abonenckiej, zwracam się o zaprzestanie przetwarzania, przekazywania osobom trzecim moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy ITI NEOVISION SP. Z O.O."

~noelle27 Gość
~noelle27
tylko nie NC+ 2013-04-01 11.44

Mi Cyfra+ sama od siebie podwyższyła wynajem dekodera o 10zł! Nie poinformowali mnie o tym . Czytając umowę zauważyłam, że na tej podstawie mogę wypowiedzieć umowę.Posiadam Pakiet premium (w promocji kupiłam jeszcze TV za 1 zł). Tylko zastanawia mnie czy TV jest już moją własnością.

~won żydostwo!! Gość
~won żydostwo!!
tfu złodzieje 2013-04-01 13.44

komunizm zniszczyliśmy to zniszczymy też francusko-żydowską lichwe!!! TYLKO WYPOWIEDZENIA ten francusko-żydowski pies będzie skamlał na kolanach

~przem Gość
~przem
mam takie (gdzies znalazlem) 2013-04-01 15.53

............................dnia ....... kwietnia 2013r.
Imię i nazwisko
adres
Nr abonenta:
Nr umowy:

ITI NEOVISION SP. Z O.O.
Biuro Obsługi Klienta telewizji nowej generacji n
ul. Josepha Conrada 37, 31-357 Kraków

Dotyczy: Wypowiedzenie umowy numer …...............

Szanowni Państwo,

W związku z ze zmianami w ofercie telewizji nowej generacji n, czyli m.in. zmianą programów oraz zmniejszeniem ich ilości w ofercie będącej integralną częścią zawartej przeze mnie z państwem Umowy Abonenckiej, oświadczam, iż nie akceptuję tych zmian. Informuję także, iż nie wyrażam zgody na wprowadzane przez Państwa zmiany w Regulaminie świadczenia usług. Jednocześnie informuję, iż nie wyrażam zgody na zastąpienie mojej aktualnej oferty przez ofertę ….................... z dniem 1 maja 2013r.

W związku z powyższym wypowiadam Umowę Abonencką numer …............... na podstawie zapisów Rdz. V pkt. 8 Regulaminu Świadczenia Usług z dnia 1 kwietnia 2011r. bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Informuje również, że przedmiotowe wypowiedzenie Umowy Abonenckiej wysyłam zgodnie z zapisem Regulaminu i wnoszę o zaprzestanie świadczenia usługi zgodnie z zapisami przedmiotowego Regulaminu Świadczenia Usług ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy Abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Proszę o przysłanie listem rejestrowanym lub też przesyłką kurierską na mój adres korespondencyjny potwierdzenia przyjęcia rozwiązania umowy wraz z rozliczeniem konta abonenckiego numer …............... - rozliczenie powinno wskazywać stan konta abonenckiego na ostatni dzień Okresu Rozliczeniowego w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta, o którym mowa w w/w akapicie.

Zobowiązuję się do zwrotu karty kodowej oraz dekodera wraz z zasilaczem i pilotem w miejscu wskazanym przez Państwa, jednocześnie proszę o wskazanie miejsca gdzie mam dokonać zwrotu.

Odstępując od zawartej z państwem Umowy Abonenckiej, zwracam się z o zaprzestanie przetwarzania, przekazywania osobom trzecim moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych firmy ITI NEOVISION SP. Z O.O. oraz (podstawa prawna: art. 32 ust. 1 pkt 6 w związku z art. 35 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych ze zm.).

Z poważaniem

~gość789 Gość
~gość789
Wypowiedzenie 2013-04-01 18.33

Czy jeżeli mam umowę na czas nieokreślony, to również mogę zerwać umowę z końcem kwietnia?

~gosc1 Gość
~gosc1
Zerwanie umowy 2013-04-03 21.52

Czy jezeli mam wlasny dekoder i antene, jakie kosekwencje czekaja czekaja mnie gdy przestane placic za uslugi nc+.Rozumie ze odlacza mi nadawanie programow, co oprocz tego

~Grzegorz niez Gość
~Grzegorz niez
G niezadowolony 2013-04-04 13.16

Obecnie mam EXTRA HD Z MULTI ZA 95, ZŁ Nowa oferta to129 zł wielkie zdziwko bo dodzwoniłem się za pierwszym razem .Zanim zacząłem o coś prosić uprzejma pani zaproponowała mi abonaęt za 149 zł Chciałem przejść na najniższy abonament 59, 79 zł niestety nie można Nie podoba mi się narzucanie co mam oglądać i dodatkowo płacić by utrzymać dwie telewizje Dziękuję do tej pory było ok jeszcze nie zamaskowałem kabli łączących multi room z HDTV teraz będzie trzeba.Pozdrawiam Grzegorz

~mgm Gość
~mgm
U 2013-04-04 21.26

A czy nie wystarczy powołać się na zapis z otrzymanego listu (?) :

"warunkami skorzystania/korzystania z promocji są:
1) nieskorzystanie przez Abonenta z prawa wypowiedzenia Umowy z tytułu zmiany wzorców umownych ITI Neovision Sp. z o.o. dokonanej w stosunku do Abonenta, ze skutkiem na dzień 1 maja 2013r.
2) ... "

Czy zatem takie pismo będzie w porządku?

W związku ze otrzymanym listem o nazwie „Przesyłka handlowa D+4”, niniejszym oświadczam, że wypowiadam w trybie natychmiastowym zawartą umowę nr ..... , z tytułu zmiany wzorców umownych ITI Neovision Sp. z o.o. dokonanej w stosunku do mnie.

Informuję ITI Neovision Sp. z o.o. o odebraniu prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i żądam natychmiastowego ich wykasowania z baz danych ITI Neovision Sp. z o.o. i spółek zależnych z dniem zakończenia powyższej umowy na podstawie art. 32, ust. 1, pkt 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie danych osobowych.


Czy to załatwi sprawę? Proszę o podpowiedź.

~jeż64 Gość
~jeż64
Faktem jest że nie wszyscy cztają wszystko im przesłane 2013-04-05 13.55

Więc moi kochani w doli i niedoli, policzyłem sobie nowy haracz nc+ :
do tej pory płaciłem 69,00 miesięcznie, nowa odsłona wygląda tak
- muszę podpisać umowę na kolejne 18 –cy ( okres gwarantowany) plus minimum 3 miesiące na czas promocyjny ( okres promocyjny,) aby nie dostać kary ( pobrane ponoś proporcjonalnie do okresu umowy :720 zł za abonament plus 250 zł za dekoder) za wcześniejsze odstapienie od umowy , ZGODNIE Z ZAPISAMI Rozdział II pkty 2.2, 4 , 5 i 6 , przy czym w punkcie 6 pojawia się termin „ W CZASIE OZNACZONYM” – tego nie rozumiem,
- dalej , najciekawsze są koszty, czyli
- 79,00 zł/miesiąc za pakiet ( przez 18-cie m-cy)
- 109,00 zł/miesiąc za pakiet ( przez min. 3-y m-ce)
- 149,00 zł za aktywację dekodera ( problem w tym że na starym nic nie odbierzesz? Jest zapis w szczegółowych warunkach korzystania ze sprzętu i Rozdziale IV Postanowień końcowych warunków promocji)
- 20,00 zł/miesiąc opłata za korzystanie z dekodera
Więc reasumując za korzystanie z ich usług, które się ciągle zmieniają będę musiał zapłacić przez okres 21 miesięcy za miesiąc : (79,00x18 + 109,00x3)/ 21 = 83,28 plus 149,00/21 = 7,10 plus 20,00 to daje razem 110,38 zł miesięcznie przez okres 21 miesięcy. KUR.....TWO!!!!!!
Nic dodać nic ująć, ja im dziękuję.

~Varius Gość
~Varius
Prośba o list jaki otrzymaliście z n-ki 2013-04-06 12.41

Nie mogę się doczekać na list od n-ki. Czy ktoś mógłby wrzucić tutaj pełną jego treść? Oczywiście najbardziej interesuje mnie część dotycząca rezygnacji... Już przeglądam oferty kablówek i polsatu... żegnaj n-ko.

~Jul Gość
~Jul
OSTRZEŻENIE 2013-04-07 23.21

Jeżeli na piśmie o rezygnacji nie będzie obok swoich danych:
1. numeru Umowy
2.numeru Klienta
Wasze wypowiedzenia będa nie ważne i możecie się spodziewać że umowa będzie kontynuowana na nowych warunkach i przegracie w kazdym sądzie.

~ACE Gość
~ACE
PIER***E "nc+" 2013-04-08 15.52

REZYGNUJE

~faza Gość
~faza
abonent 2013-04-08 19.26

jak podpisywalem umowe z n to odrazu dostalem takie oswiadczenie o odstapieniu od umowy wiec moze to wlasnie im wyslac?

~kira Gość
~kira
to ktory wzor pisma jest w koncu dobry?? 2013-04-08 19.50

ktory wzor prawidlowy????

~kika Gość
~kika
Numer umowy !!! 2013-04-08 20.34

Mam problem.Miałam zawarta normalnie umowe na 6 miesięcy ,która konczy mi sie 31 maja ,czyli normalnie musze ja wypowiedziec teraz czyli w kwietniu.
W kwietniu tez połaczyli firmy i przesłali mi kolejną umowe z kolejnym numerem i tą umowe trzeba wypowiedziec do 19.04.
I teraz mam wypowiedziec tą która zawarłam w listopadzie czy tą któa teraz dostałam ,bo to sa dwa rózne numery umowy!

~oanona Gość
~oanona
na jaki adres 2013-04-09 11.32

witajcie tutaj od jednego uzytkownika od pana zyczliwego skopiowalam delikatnie rezygnacje. Na jaki adres wkoncu trzeba to wyslac? w salonie babka dala mi karteczke na adres 02-100 warszawa skr.pocztowa 8... ale nie ufam im juz ... tutaj znowu jest adres na krakow... ktory jest wlasciwy ?

~mLODY Gość
~mLODY
Osobiscie 2013-04-09 11.35

Czy mozna dostarczyc osoboscie wypowiedzenie umowy na asdes: ul. Josepha Conrada 37, 31-357 Kraków ?

~oanona Gość
~oanona
na jaki adres 2013-04-09 11.43

halo jest tu kto

~aga Gość
~aga
adres 2013-04-09 13.40

na stronie nc+ pisze że abonenci n mają przesyłać na adres w Krakowie. tu jest to napisane: http://ncplus.pl/kontakt/dane

~PUCHACZ Gość
~PUCHACZ
Mam C+ i jednak zostaje, nie panikuje i nie rezygnuje 2013-04-09 13.48

Posiadam Cyfrę+ , Pakiet Zestaw Optimum HD, HBO HD, HD Optimum promo, Multiroom i czynsz najmu sprzętu = płacę łącznie 82,90zł za przedłużenie umowy od listopada 2012r i umowa jest na rok. Bez zniżek wygląda to tak - Pakiet - OPTIMUM HD 77zł + opcje dodatkowe –Multiroom 20zł + HBO HD 27zł + najem terminalu 20zł + HD - Optimum promo 8zł = płaciłbym 152 zł.
Przed chwilą rozmawiałem z konsultantem Cyfry+ ( oczywiści rozmowa jest nagrywana a za tym wprowadzenie mnie przez niego w błąd jest do udowodnienia ) który poinformował mnie i zapewnił, że mój obecny abonament 82,90zł nie ulegnie zmianie, nie zostanie zmieniony na nowy abonament wg najnowszej oferty po połączeniu się C+ i N i na tej starej umowie będę trwał do jej końca i wtedy zostaną mi zaproponowane nowe warunki lub po prostu nie przedłużę umowy i skorzystam z oferty konkurencji. Znikną mi kanały akurat takie, których nigdy nie oglądałem – jest mi to obojętne. Wcześniej miałem Polsat Cyfrowy i za zlikwidowanie pakietu kanałów z grupy BBC a w szczególności kanału BBC Knowledge ( na nim mi najbardziej zależało i zależy ) wypowiedziałem umowę i przeszedłem na korzystniejsze warunki do C+ i jestem do tej pory. Więc odchodził od nich nie będę nawet jak zlikwidują kanały na których mi nie zależy - a wg mnie są to marne kanały. Pozdrawiam.

~Jagoda Gość
~Jagoda
Mam cyfre i N jak moge zrezygnowac 2013-04-09 14.29

Witam mam dwie tv Cyfre+ N i chce zrezygnować z Cyfry+ bo nie chce płacić dwóch abonamentów możecie mi podpowiedzieć jak bedzie wyglądał wzor do wypowiedzenia umowy z cyfra + do końca mi zostało mi 3 miesiące a chce zostac przy n i przekształcić ja w NC+ a cyfre rozwiązać jak napisać wzór proszę o podpowiedz

~miron1313 Gość
~miron1313
jaki adres 2013-04-09 16.07

ja podpisałem umowę z "n" umowa 13 m-cy jednak w umowie mam UMOWA ZAWARTA POMIĘDZY ITI NEOVISION WARSZAWA ul KOŁOBUDZKA
teraz już całkiem nie wiem na który adres wysłac rezygnację Kraków czy warszawa??

~Hanka Gość
~Hanka
UWAŻAJCIE NA TEN WZÓR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2013-04-10 11.01

Proponuję mój WZÓR:

Imię Nazwisko Miejscowość, dnia ......04.2013 r.
Adres zamieszkania


Numer Klienta: ...................
Numer Umowy: ...................


ITI Neovision Sp.zo.o.
Ul. J. Conrada 37
31 – 357 Kraków


ROZWIĄZANIE UMOWY

W związku z nie zaakceptowaniem przeze mnie zmian wprowadzonych dn. 01.04.2013 r., wnoszę o rozwiązanie Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament.Własnoręczny podpis


Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, Ja niżej podpisany/a zwracam się z wnioskiem o zaprzestanie przetwarzania moich danych osobowych oraz całkowite usunięcie danych ze zbioru danych.Własnoręczny podpis

~stary Gość
~stary
nc+ to ryzyko 2013-04-10 20.21

KONIECZNIE WYPOWIADAJCIE UMOWY ONI GRAJĄ NA CZAS ABY DOCIĄGNĄĆ DO 19.04 NOWE UMOWY SĄ BARDZO RESTRYKCYJNE LEPIEJ POCZEKAĆ TO NIE CHLEB

~shedow Gość
~shedow
rozwiazane umowy w n 2013-04-10 22.33

a ja zrobie tak jak oni wysle im meila hehehe z wypowiedzeniem jak oni wysłali mi jakis tam liscik to ja im wysle meila z potwierdzeniem odbioru

~młodzieniec Gość
~młodzieniec
nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu 2013-04-13 10.02

witam wszyscy macie racje to jest wielkie oszustwo i robienie ludzi w konia, że tak powiem. Ja mam multi room za 63 zl myślałem ze bedą tam jakies ciekawsze kanały a tu okazało sie że tylko kilka programów i to jeszcze sie powtarzaja co 20 miejsc kanałowych. dekoder miał być na wyporzyczenie a tu sie okazalo ze ja teraz moge sobie zupy na nim nagotować bo twierdzą ze za niego zapłaciłem pozdrawiam was wszystkich 3-majcie sie kiedyś znimi wygramy

~młodzieniec Gość
~młodzieniec
nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu 2013-04-13 10.03

witam wszyscy macie racje to jest wielkie oszustwo i robienie ludzi w konia, że tak powiem. Ja mam multi room za 63 zl myślałem ze bedą tam jakies ciekawsze kanały a tu okazało sie że tylko kilka programów i to jeszcze sie powtarzaja co 20 miejsc kanałowych. dekoder miał być na wyporzyczenie a tu sie okazalo ze ja teraz moge sobie zupy na nim nagotować bo twierdzą ze za niego zapłaciłem pozdrawiam was wszystkich 3-majcie sie kiedyś znimi wygramy

~Poirytowany Gość
~Poirytowany
Ile czasu ? 2013-04-13 18.15

Każdy pisze wzory ale nikt nie napisał do kiedy takie wypowiedzenie można wysłac ?

~matik Gość
~matik
poczytajcie to! 2013-04-14 12.09

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wlasciciel-nc-przeprasza-klientow-2801949.html

~matik Gość
~matik
to tez poczytajcie z 12.04 ze strony NC+ 2013-04-14 12.16

i nie panikujcie!
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wlasciciel-nc-przeprasza-klientow-2801949.html

~matik Gość
~matik
link ponizej 2013-04-14 12.17

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktualnosci/list-do-abonentow

~gosc Gość
~gosc
rozwiazanie umowy graniczy z cudem i stresem 2013-04-15 01.41

UWAGA nie wysyłajcie rozwiazania umowy emailem bo jest nie brana pod uwage i nie rozwiazuje umowy ,nawet wysłanie listem poleconym i za potwierdzeniem odbioru narazasz sie na stres juz 2 miesiecy walcze o rozwiazanie umowy i w dalszym ciagu cos nie tak bo maja bałagan ,dzwoniac na infoline sami nic nie wiedza momo ze posiadam potwierdzenie odboru a w systemie w dalszym ciagu figuruje ,Juz nie wspomne ile razy dzwoniłam

~gruby Gość
~gruby
Moje wypowiedzenie 2013-04-16 20.42

napisałem tak.
Z dniem 15.04.2013 wypowiadam umowę nr ..... zawartą w dniu .... podałem numer dekodera i swoje dane adresowe oraz numer abonenta. Powinno wystarczyć bo umowę miałem już na czas nieokreślony. Zwrotkę z potwierdzeniem odbioru w dniu 09.04.2013 już dostałem. I za 30 dni się z nimi pożegnam, umowę zawierałem przez internet.

~Bart Gość
~Bart
Odpowiedź 2013-04-28 08.44

Witam. Na początku kwietnia zdecydowałem się rozwiązać umowę z obecnym dostawcą telewizji jakim jest telewizja n. Wysłałem wypowiedzenie z potwierdzeniem odbioru. Po kilkunastu dniach częstych telefonów, smsów i komunikatów na ekranie telewizora, otrzymałem potwierdzenie zerwania umowy i wiadomość, że do końca maja br mogę korzystać za darmo ze wszystkich kanałów nc+ wraz z kanałami canal +. Po tym terminie zastanowię się czy warto podpisywać umowę z kimkolwiek, bądź wybrać telewizję cyfrową naziemną i mieć święty spokój od jakichkolwiek pism i pisemek. pozdrawiam i życzę powodzenia

~Gościu Gość
~Gościu
Złodzieje 2013-05-14 23.40

To jest banda złodzieji decydentów ku****a!!!! Mafiozi!!!!!!! to co robią to śmiech na sali!!!!!! ja płaciłem normalnie rachunek 49zł i nagle z d***y 57 zł. Ani złotówki im nie zapłacę więcej!!! wystarczy mi naziemna bez łaski.

~Sylwek Gość
~Sylwek
WYŁUDZENIE 2013-06-12 09.03

Ja wysłałem rezygnację 08 maja 2013r. W dniu 13.05.2013r odebrali korespondencję w Krakowie (za ZPO) W dniu 04 06.2013r zadzwoniłem do NC+ żeby zapytać jak sprawa wygląda. Okazało się że mam umowę do końca lipca 2014 !!!!!!

Jak dla mnie to jawne oszustwo (przynajmniej usiłowanie) więc będę pisał już tylko do prokuratury.
Nie będę więcej prosił !

~precz z mafią koszerno-żabią Gość
~precz z mafią koszerno-żabią
Próba wyłudzenia kary za niezwrocony sprzęt 2013-07-23 19.47

Mimo wypowiedzenia umowy z Neovision z dniem 2 kwietnia 2013 roku
oraz zwrotu ich sprzętu w dniu 25 kwietnia 2013 roku w dniu dzisiejszym,tj.
23 lipca br otrzymalem notę obciązeniową na kwotę 569,00 zł ( 500zl kary za niezwócony sprzęt i 69 zł za tzw. saldo z poprzedniego okresu
Tym samym fakt ten uznaję za próbę wyłudzenia ode mnie tej kwoty, co jest czynem niedozwolonym.
Tak postępuję się z solidnym kilkuletnim abonentem
Proponuję innym nie wdawać się w żadne uklady z przestępcami

~ależ oni mnie wkurzają Gość
~ależ oni mnie wkurzają
dekoder 2013-08-27 15.30

co innego mówią w centrali a co innego w punkcie w punkcie obsługi do , którego zaglądam ostatnio codziennie cały czas odsyłają mnie z kwitkiem ponieważ nie mogą mi wydać dekodera bo ......sami nie wiedzą czemu tak jest dzisiaj usłyszałam pierwszy komentarz , że jeżeli umowa wchodzi w życie z dniem 1 września to dobiero tego dnia mogła bym odebrać sprzęt . Infolinia na , którą również codziennie marnuje kasę twierdzi , że taki dekoder na jaki się umówiłam mogę odebrać kiedy tylko chce choćby zaraz . Z tego powodu w sobotę złożyłam reklamacje i domagałam się formy rekompensaty , którą dostałam jednak nadal nie mam tego o co walczę czyli dekodera co mogę jeszcze w tej sytuacji zrobić . Jestem już nieżle wkurzona brakiem kompetencji ze strony pracowników punktu tak delikatnie mówiąc

Dodaj komentarz