Bon Jovi 19 Czerwca Na Pge Arenie Gdańsk [Bilety, Dojazd, Sektory, Mapa, Parkingi]

  • 2013-06-19, Aktualizacja: 2013-06-19 14:00
Bon Jovi zagra w PGE Arena

Bon Jovi (© okładka CD)

19 czerwca na PGE Arenie Gdańsk zagrają Amerykanie z Bon Jovi. Sprawdź dojazd, ceny biletów, zasady działania parkingów i inne przydatne informacje.

BON JOVI NA PGE ARENIE [BILETY, DOJAZD, SEKTORY, MAPA, PARKINGI]


Bon Jovi zagra na PGE Arena. To będzie pierwszy koncert Bon Jovi w Polsce. Grupa zagra w Polsce w ramach trasy koncertowej "Because We Can - The Tour", którą zainicjuje  koncert w lutym 2013 roku w Montrealu. Autorzy takich przebojów, jak "It's My Life" czy "Livin on A Prayer" czy "Always" wystąpią 19 czerwca na PGE Arena.

-  Wreszcie się udało i nie mamy wątpliwości, że to będzie wielkie wydarzenie. Z całą pewnością jeden z największych, jeśli nie największy koncert, który odbędzie się w przyszłym roku w Polsce – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem występu zespołu Bon Jovi w Gdańsku.

Bilety na koncert Bon Jovi w PGE Arena


Bilety na koncert grupy Bon Jovi kosztują od 99 do 550 zł. Wejściówki można kupić za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl. Bilety będą są dostępne w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach MEDIA MARKT.

Uwaga! Część sektorów jest już wyprzedana.

Sprawdź jak dojechać na PGE Arenę Gdańsk


Bon Jovi w Gdańsku: praktycznie informacje


Otwarcie bram stadionu


Generalne otwarcie bram stadionu PGE Arena nastąpi w dniu koncertu o godzinie 16:30.
Posiadacze biletów w sektorach: Golden Circle, płyta A oraz na trybunach powinni udać się do bram: od strony ulicy Żaglowej (brama numer 8) lub od strony ulicy Marynarki Polskiej (brama numer 10). Po pierwszej kontroli posiadacze biletów Golden Circle oraz płyta A muszą skierować się do tuneli numer 1 i 4. Z kolei posiadacze biletów na trybuny będą wchodzić na stadion poprzez górną promenadę.

Wcześniejsze wejście na stadion


O godzinie 15:30 rozpocznie się wpuszczanie na stadion osób posiadających następujące bilety: Diamond Circle VIP Package, Diamond Circle, GC (Golden Circle) Fast Track, Bon Jovi Fan Club. Posiadacze wymienionych biletów będą wpuszczani tylko wejściem od strony ulicy Uczniowskiej (brama numer 12).

Support


O godzinie 18:30 rozpocznie się występ supportu, którym będzie zespół IRA. Ten koncert trwał będzie około 45 minut. Około godziny 20.00 na scenie powinien pojawić się zespół Bon Jovi.

Parkingi przy stadionie


Organizatorzy zadbali o parkingi dla uczestników imprezy. Ogólnodostępne będą parkingi P3 i P4 znajdujące się tuż przy gdańskim obiekcie. Cena jednego miejsca parkingowego ustalona została na poziomie 20 złotych. Płatność będzie dokonywana przy wyjeździe z parkingu.
Czynny będzie również parking przy AMBER EXPO. Tam dostępnych bedzie około 300 miejsc. Ten parking również będzie płatny (20 złotych).

Dodatkowe parkingi w mieście


W centrum Gdańska przy Placu Zebrań Ludowych (skrzyżowanie Alei Zwycięstwa z ulicą 3 Maja)  zostanie utworzony specjalny parking koncertowy. Tam będzie można pozostawić samochód i następnie udać się na pobliski dworzec kolejowy, by Szybką Koleją Miejską przejechać na stadion. Poza tym, parkować będzie można w ciągu ulic Halera, Nowej, Uczniowskiej oraz Czarny Dwór.

Szybka Kolej Miejska


Dotarcie na koncert zespołu Bon Jovi powinna ułatwić Szybka Kolej Miejska, która 19 czerwca będzie kursować według specjalnego rozkładu. Pierwszy kurs ze stacji Gdańsk Główny w kierunku stadionu (stacja Gdańsk Stadion - Expo) będzie miał miejsce o godzinie 17:00. Kolejne odjazdy planowane są co 20 minut aż do godziny 19:40. Po zakończeniu koncertu ze stacji Gdańsk Stadion – Expo pierwszy kurs w kierunku stacji Gdańsk Główny będzie miał miejsce o godzinie 23:00, a ostatni o godzinie 1:20.

Zmiana organizacji ruchu w mieście


Jedyną istotną zmianą w organizacji ruchu w Gdańsku będzie zamknięcie ulicy Uczniowskiej. Ulica ta zostanie zamknięta dla ruchu kołowego o godzinie 16.30.

Organizacja ruchu po koncercie


Po zakończeniu koncertu wyjazd z parkingu znajdującego się przy stadionie będzie odbywał się tylko w prawą stronę. W przeciwnym kierunku poprowadzony zostanie ruch pieszych. Takie zasady będą obowiązywały aż do momentu, gdy piesi opuszczą stadion. Może to potrwać od 30 do 40 minut. Należy także dodać, że oddzielny parking został przygotowany dla osób posiadających bilety w lożach PGE ARENY. Będzie to parking P1 (w tym przypadku obowiązywać będą specjalne przepustki).

Specjalna aplikacja koncertowa


Wszystkie informacje o koncercie Bon Jovi w dniu imprezy będzie można uzyskać za pomocą telefonu komórkowego. Dla posiadaczy smartfonów została przygotowana specjalna aplikacja, która zawiera najważniejsze informacje o koncercie. Aplikacja została przygotowana z myślą o wszystkich osobach, które wybierają się na koncert Bon Jovi. Zawiera ona dokładny rozkład godzinowy imprezy, informacje o artystach, dojeździe na PGE Arenę, pełną informację o sektorach, parkingach, zamkniętych ulicach oraz o rzeczach, których nie można wnosić na teren stadionu. Aplikacja będzie dostępna na trzech systemach mobilnych: iOS, Android i Windows Phone. Aby z niej skorzystać należy zeskanować specjalny kod lub wejść na stronę get.21eventapp.com/bonjovi. W dniu koncertu na terenie stadionu ogólnodostępny dla wszystkich uczestników imprezy będzie bezprzewodowy internet, co z pewnością ułatwi korzystanie z aplikacji.

Zakup biletów w dniu koncertu


W dniu koncertu będzie można nabywać bilety. Przy stadionie punkt sprzedaży wejściówek zostanie zlokalizowany w specjalnym kontenerze, który będzie mieścił się w pobliżu bramy numer 8 od strony ulicy Żaglowej (w tym przypadku płatności będzie można dokonywać zarówno przy pomocy karty jak i gotówką). Ponadto bilety będzie można kupować w sieci salonów EMPIK oraz sklepach MEDIA MARKT i SATURN na terenie całego kraju. Do ostatniego momentu będzie też istniała możliwość zakupu biletów poprzez internet z opcją wydrukowania biletu na własnej drukarce.

Wymiana voucherów na bilety


Posiadacze voucherów Lotosu będą mogli dokonać zamiany voucherów na bilety w kasach stadionowych (stałe kasy obiektu wykorzystywane przy okazji meczów piłkarskich) zlokalizowanych tuż za bramą numer 8 od strony ulicy Żaglowej.

Punkt reklamacji biletów


W przypadku jakichkolwiek kłopotów z biletami (np. problemem ze zczytaniem kodu kreskowego) należy zgłosić się do punktu znajdujacego się w kasach stadionowych (stałe kasy obiektu wykorzystywane przy okazji meczów piłkraskich) w pobliżu bramy wejściowej numer 8.

Osoby niepełnosprawne


Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych znajdować się będą na parkingu numer 5. Z kolei winda dla osób niepełnosprawnych zlokalizowana jest w tunelu numer 1.

Gastronomia na koncercie


Przy okazji koncertu Bon Jovi na stadionie PGE Arena czynne będą punkty gastronomiczne. Kilka z nich ulokowanych zostanie na murawie. Pozostałe funkcjonować będą w stałych stadionowych punktach sprzedaży. Będzie w nich można kupić: zapiekanki, hot – dogi, frytki, pop – corn, różnego rodzaju batony, kawę, herbatę, napoje chłodzące typu: coca – cola, sprite, nestea oraz piwo 3,5 procent.

Palenie papierosów na koncercie


Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach. Łącznie organizatorzy przygotowali 16 takich miejsc. Każde strefa będzie odpowiednio oznaczona. Poza tymi obszarami, palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Toalety


W dniu koncertu czynne będą wszystkie stadionowe toalety. Poza tym toalety przenośne ustawione zostaną przy każdym wejściu na obiekt oraz na murawie boiska.

Gadżety Bon Jovi


Organizatorzy przygotują stoiska z oficjalnymi gadżetami zespołu Bon Jovi. Będę się one znajdowały w trzech miejscach: przy bramie numer 8 (od strony ulicy Żaglowej), na wewnętrznym ringu stadionu oraz na murawie. W punktach sprzedaży gadżetów będzie można płacić jedynie gotówką.

Czego nie można wnosić na koncert?


Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych w tym również napojów, kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach oraz banerów.

Aparaty fotograficzne


Na teren imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręcanymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

Punkty medyczne na stadionie


Na terenie PGE Areny będą przygotowane dwa punkty medyczne. Pierwszy z nich będzie mieścił się się w tunelu numer 1, a drugi na poziomie pierwszym (trybuny). Poza tym, o bezpieczeństwo uczestników imprezy będzie dbać 13 patroli ratowniczych oraz trzy zespoły wyjazdowe.

Wolontariusze


W dniu imprezy w okolicy stadionu, a także w newralgicznych punktach komunikacyjnych miasta będzie można spotkać wolontariuszy służących pomocą w dotarciu do stadionu i odnalezieniu swojego miejsca na obiekcie.

Bankomaty


Najbliższy stadionowi bankomat znajduje się na stacji paliw położonej na skrzyżowaniu ulic: Marynarki Polskiej oraz ulicy Swojskiej.

Zobacz: Wszystko o koncercie Bon Jovi w Gdańsku!


Komentarze (50)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Mariusz (gość)

Bon Jovi. Transmisja koncertu Bon Jovi w jakości HD http://koncertylive.orq.pl/ !!

Mariusz (gość)

Bon Jovi. Transmisja koncertu Bon Jovi w jakości HD koncertylive.orq.pl !!

www.transmisje-live.com.pl (gość)

Transmisja z koncertu Bon Jovi. http://transmisje-live.com.pl/koncert-bon-jovi-gdansk-transmisja-live/
TRANSMISJA Z KONCERTU! BON JOVI JUZ GRA! :)

Pokaż wszystkie (50)

Przeczytaj także

Najczęściej czytane

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij