*
SOCZI 2014. STARTY POLAKÓW, TERMINARZ, TRANSMISJE TV, ONLINE Dodane 2014-02-23 12.59 , komentarzy 11

SOCZI 2014. STARTY POLAKÓW, TERMINARZ, TRANSMISJE TV, ONLINE

Zobacz kiedy startują Polacy podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Soczi 2014.

SOCZI 2014. STARTY POLAKÓW, TERMINARZ, TRANSMISJE TV, ONLINE

SOCZI 2014. STARTY POLAKÓW, TERMINARZ, T...

Autor: foto za vimeo

SOCZI 2014. PLAN STARTÓW POLAKÓW, TRANSMISJE ONLINE, TV - LUTY 2014


XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie trwają się w rosyjskiej miejscowości Soczi do 23 lutego 2014 roku. Zawody będą również rozgrywane w Krasnej Polanie. Do Rosji wybrało się najwięcej od Igrzysk w Montrealu z 1976 r.

Zobacz też: KLASYFIKACJA MEDALOWA SOCZI [LISTA, MEDALIŚCI,AKTUALIZACJA]


Poniżej znajdziecie plan transmisji zimowych igrzysk w Soczi 2014 z udziałem Polaków. Będzie je można oglądać w TVP, portalu internetowym SPORT.TVP.PL, a także w aplikacji mobilnej.


ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W SOCZI 2014 - TRANSMISJA ONLINE, TV


Konkurencja/wydarzeniegodzinatransmisja

SOCZI 2014 TRANSMISJA, TERMINARZ

7 LUTEGO 2014

Ceremonia otwarcia16.30 – 20.10TVP 1
Ceremonia otwarcia16 – 20.20TVP Sport
Wieczór olimpijski23 – 23.24TVP Info
Ceremonia otwarcia16 – 20.20SPORT.TVP.PL
Ceremonia otwarcia16 – 20.20TVP Strem

SOCZI 2014 TRANSMISJA, TERMINARZ

8 LUTEGO 2014

Łyżwiarstwo szybkie, (starty Polaków), hokej
Skoki narciarskie – kwalifikacje (start Polaków)
12.20 – 15.20
17.15 – 18.55
TVP 1
Snowboard (start Polaków), biegi narciarskie kobiet (start Polek), biathlon mężczyzn (start Polaków), łyżwiarstwo figurowe (start Polaków)
9.15 – 15.20
17.15 – 18.55
19 – 20.05
TVP 2
Snowboard (start Polaków), hokej kobiet, biegi narciarskie kobiet (start Polaków), łyżwiarstwo figurowe, saneczkarstwo, narciarstwo dowolne (start Polaków)
6.30 – 20.25TVP Sport
Olimpijski wieczór23 – 23.24TVP Info
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL6.30 – 20.25SPORT.TVP.PL
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream6.30 – 20.25TVP Strem

SOCZI 2014 TRANSMISJA, TERMINARZ

9 LUTEGO 2014


Narciarstwo alpejskie – zjazd mężczyzn (start Polaków)
Łyżwiarstwo szybkie (start Polaków), hokej kobiet
Skoki narciarskie mężczyzn – skocznia normalna (start Polaków)
7.50 – 9.55
13.05 – 14:55
17.30–20.25
TVP 1
Slopestyle, biegi narciarskie mężczyzn (start Polaków)
Łyżwiarstwo szybkie (start Polaków)
10.05 – 13.25
15.15 – 15.40
19 – 20.05
TVP 2
Slopestyle, narciarstwo alpejskie (start Polaków), biegi narciarskie mężczyzn (start Polaków), łyżwiarstwo szybkie kobiet (start Polek), łyżwiarstwo figurowe – drużynowe7.25 – 19.10TVP Sport
Olimpijski Wieczór23:00 – 23:24TVP Info
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin na dedykowanych kanałach w serwisie SPORT.TVP.PL
6.30 – 20.25SPORT.TVP.PL
Transmisje przebiegu wszystkich dyscyplin dostępne w aplikacji mobilnej TVP Stream6.30 – 20.25TVP Strem

SOCZI 2014 TRANSMISJA, TERMINARZ

Sobota, 9 lutego:


11:00 – biegi narciarskie, bieg łączony na 15 km - Justyna Kowalczyk, Kornelia Kubińska, Paulina Maciuszek
12:30 - łyżwiarstwo szybkie, 5000 m - Sebastian Druszkiewicz, Jan Szymański
15:30 – biathlon, sprint na 10 km mężczyzn
15:30 i 17:40 – saneczkarstwo - Maciej Kurowski, Karol Mikrut
17:30 – skoki narciarskie, kwalifikacje skocznia HS106 - Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Jan Ziobro

Niedziela, 9 lutego


8:00 – narciarstwo alpejskie, zjazd - Maciej Bydliński
11:00 – biegi narciarskie, bieg łączony 30 km - Paweł Klisz, Jan Antolec, Maciej Kreczmer
12:30 – łyżwiarstwo szybkie, 3000 m - Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska
15:30 - biathlon, sprint kobiet
15:30 i 17:40 - saneczkarstwo - Maciej Bydliński, Karol Mikrut
18:30 - skoki narciarskie, skocznia HS 106


Poniedziałek, 10 lutego 2014:


8:00  - narciarstwo alpejskie, zjazd do superkombinacji - Karolina Chrapek  (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - narciarstwo alpejskie, slalom do superkombinacji, finał - Karolina Chrapek (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:27 - short track 500 m, kwalifikacje - Patrycja Maliszewska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
14:00 - łyżwiarstwo szybkie 500 m, finał - Artur Nogal, Artur Waś (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:45 i 17:35 - saneczkarstwo - Ewa Kuls, Natalia Wojtuściczyn (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
16:00 - biathlon, bieg pościgowy 12,5 km - występ uzależniony uzyskanym wynikiem w sprincie na 10 km w sobotę 8 lutego (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)

Wtorek, 11 lutego 2014:


11:00 - snowboard, halfpipe, kwalifikacje - Michał Ligocki (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - biegi narciarskie, sprint techniką dowolną kwalifikacje - Agnieszka Szymańczak, Sylwia Jaśkowiec  (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:25 - biegi narciarskie, sprint techniką dowolną kwalifikacje - Jan Antolec, Sebastian Gazurek, Maciej Kreczmer, Maciej Staręga (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
13:00 - biegi narciarskie, sprint techniką dowolną kobiet, finał - występ uzależniony od wyników uzyskanych podczas biegu o godz. 11 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
13:25 - biegi narciarskie, sprint techniką dowolną mężczyzn, finał - występ uzależniony od wyników uzyskanych podczas biegu o godz. 11:25 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:45 i 17:35 - saneczkarstwo - Ewa Kuls, Natalia Wojtuściczyn (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
16:00 - biathlon, bieg pościgowy kobiet na 10 km - ew. biathlonistki - występ uzależniony uzyskanym wynikiem w sprincie na 10 km w sobotę 9 lutego (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
16:00 - snowboard, halfpipe, półfinały - występ Michała Ligockiego uzależniony od wyniku uzyskanego o godz. 11 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
18:30 - snowboard, halfpipe, finały - występ Michała Ligockiego uzależniony od wyniku uzyskanego o godz. 16 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)

Środa, 12 lutego 2014:


08:00 - narciarstwo alpejskie, zjazd, finał - Karolina Chrapek (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:30 - kombinacja norweska, skoki HS106 - Adam Cieślar (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - snowboard, halfpipe, kwalifikacje - Joanna Zając (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
13:30 - kombinacja norweska, bieg na 10 km, finał - Adam Cieślar (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:00 - łyżwiarstwo szybkie, 1000 m, finał - Zbigniew Bródka, Konrad Niedźwiecki (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:15 - saneczkarstwo, dwójki mężczyzn - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
16:00 - snowboard, halfpipe, półfinały - występ Joanny Zając uzależniony od wyniku osiągniętego o godz. 11 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
16:45 - saneczkarstwo, dwójki mężczyzn - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
18:30 - snowboard, halfpipe, finał - występ Joanny Zając uzależniony od wyniku osiągniętego o godz. 16 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)

Czwartek 13 lutego 2014:


11:00 - biegi narciarskie na 10 km techniką klasyczną - Justyna Kowalczyk, Kornelia Kubińska, Paulina Maciuszek, Agnieszka Szymańczak (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - short track, ćwierćfinały - występ Patrycji Maliszewskiej uzależniony wynikiem osiągniętym w poniedziałek 10 lutego (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
12:10 - short track, półfinały - ewentualnie Patrycja Maliszewska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
13:05 - short track, finał - ewentualnie Patrycja Maliszewska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:00 - łyżwiarstwo szybkie, 1000 m, finał - Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:00 - biahtlon - bieg indywidualny na 20 km mężczyzn (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
17:15 - saneczkarstwo sztafeta - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)

Piątek, 14 lutego 2014


8:00 - narciarstwo alpejskie, zjazd do superkombinacji - Maciej Bydlińśki (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - narciarstwo alpejskie, slalom do superkombinacji, finał - Maciej Bydliński (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - bieg na 15 km techniką klasyczną - Jan Antolec, Sebastian Gazurek, Paweł Klisz, Maciej Kreczmer, Maciej Staręga (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:00 - biathlon - bieg pań na 15 km (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
18:30 - skoki narciarskie - kwalifikacje do zawodów na skoczni k125 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)

Sobota, 15 lutego 2014


8:00 - narciarstwo alpejskie, supergigant, finał) - Martyna Gąsienica-Daniel (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - biegi narciarskie, sztafeta 4×5 km kobiet, finał - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
14:30 - łyżwiarstwo szybkie, 1500 m, finał - Jan Szymański, Konrad Niedźwiecki, Zbigniew Bródka (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
18:30 - skoki narciarskie - konkurs na skoczni k125 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)

Niedziela, 16 lutego 2014


8:00 - narciarstwo alpejskie, supergigant, finał - Maciej Bydliński (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - biegi narciarskie, sztafeta 4×10 km, finał - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:00 - łyżwiwarstwo szybkie, 1500 m, finał - Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
16:00 - biathlon, bieg masowy mężczyzn na 15 km (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
17:15 - bobsleje dwójki, pierwszy zjazd - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
18:50 - bobsleje dwójki, drugi zjazd - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)

Poniedziałek, 17 lutego 2014


08:00 - snowboard, cross, kwalifikacje - Maciej Jodko, Mateusz Ligocki (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:30 - snowboard, cross, 1/8 finału - Maciej Jodko, Mateusz Ligocki (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:55 - snowboard, cross, 1/4 finału - występ Macieja Jodko i Mateusza Ligockiego uzależniony od wyniku osiągniętego w 1/8 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:04 - snowboard, cross, 1/2 finału - występ Macieja Jodko i Mateusza Ligockiego uzależniony od wyniku osiągniętego w 1/4 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:12 - snowboard, cross, finał - występ Macieja Jodko i Mateusza Ligockiego uzależniony od wyniku osiągniętego w 1/2 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:30 - bobsleje dwójki, trzeci zjazd - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
16:00 - biathlon - bieg masowy na 12,5 km kobiet (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
17:05 - bobsleje dwójkki, czwarty zjazd - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
18:15 - skoki narciarskie - konkurs drużynowy na skoczni k125 (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)

Wtorek, 18 lutego 2014


8:00 - narciarstwo alpejskie, slalom gigant - Karolina Chrapek, Martyna Gąsienica-Daniel (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:30 - short track, 1000 m, kwalifikacje - Patrycja Maliszewska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:30 - kombinacja norweska, skoki narciarskie na skoczni K125 - Adam Cieślar (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:00 - narciarstwo alpejskie, slalom gigant - Karolina Chrapek, Martyna Gąsienica-Daniel (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
13:00 - kombinacja norweska, bieg na 10 km - Adam Cieślar (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)

Środa, 19 lutego 2014


6:15 - snowboard, slalom gigant równoległy, kwalifikacje - Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
8:00 - narciarstwo alpejskie, slalom gigant - Maciej Bydliński (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:00 - snowboard, slalom gigant równoległy 1/8 finału - występy Aleksandry Król i Karoliny Sztokfisz uzależnione od wyniku z kwalifikacji (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:15 - biegi narciarskie, sprint drużynowy techniką klasyczną pań, kwalifikacje (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:48 - snowboard, slalom gigant równoległy 1/4 finału - występy Aleksandry Król i Karoliny Sztokfisz uzależnione od wyniku z 1/8 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:06 - biegi narciarskie, sprint drużynowy techniką klasyczną panów, kwalifikacje (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:15 - snowboard, slalom gigant równoległy 1/2 finału -  występy Aleksandry Król i Karoliny Sztokfisz uzależnione od wyniku z 1/4 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:30 - narciarstwo alpejskie, slalom gigant - Maciej Bydliński (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:31 - snowboard, slalom gigant równoległy finał - występy Aleksandry Król i Karoliny Sztokfisz uzależnione od wyniku z 1/2 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
12:45 - biegi narciarskie, sprint drużynowy techniką klasyczną pań, finał - występ reprezentacji Polski uzależniony od wyniku z kwalifikacji (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
13:15 - biegi narciarskie, sprint drużynowy techniką klasyczną panów, finał - występ reprezentacji Polski uzależniony od wyniku z kwalifikacji (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
14:30 - łyżwiarstw szybkie, 5000 m, finał - Katarzyna Woźniak (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:30 - biathlon, sztafeta mieszana (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)

Czwartek, 20 lutego 2014


Brak startów reprezentantów Polski

Piątek, 21 lutego 2014


08:45 - narty dowolne, ski cross, kwalifikacje - Karolina Rimen-Żeberecka (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:30 - narty dowolne, ski cross, 1/8 finału - Karolina Rimen-Żeberecka (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:05 - narty dowolne, ski cross, 1/4 finału - występ Karoliny Rimen-Żebereckiej uzależniony od wyniku z 1/8 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:25 - narty dowolne, ski cross, 1/2 finału - występ Karoliny Rimen-Żebereckiej uzależniony od wyniku z 1/4 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:41 - narty dowolne, ski cross, finał - występ Karoliny Rimen-Żebereckiej uzależniony od wyniku z 1/2 finału  (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
13:45 - narciarstwo alpejskie, slalom - Karolina Chrapek, Martyna Gąsienica-Daniel, Aleksandra Kluś-Zmiedzowy (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
14:30 - łyżwiarstwo szybkie - sztafeta mężczyzn, 1/4 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:23 - łyżwiarstwo szybkie - sztafeta kobiet, 1/4 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:30 - biathlon, sztafeta kobiet (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
16:13 - łyżwiarstwo szybkie, sztafeta mężczyzn, 1/2 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
17:15 - narciarstwo alpejskie, slalom  - Karolina Chrapek, Martyna Gąsienica-Daniel, Aleksandra Kluś-Zmiedzowy (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
17:44 - short track, 1000 m, 1/4 finału - występ Patrycji Maliszewskiej uzależniony od wyniku z 1/8 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
18:21 - short track, 1000 m, 1/2 finału - występ Patrycji Maliszewskiej uzależniony od wyniku z 1/4 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
18:53 - short track, 1000 m, finał - występ Patrycji Maliszewskiej uzależniony od wyniku z 1/2 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)

Sobota, 22 lutego 2014


6:15 - snowboard slalom równoległy, kwalifikacje - Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:15 - snowboard slalom równoległy – 1/8 finału - występ Aleksandry Król i Karoliny Sztokfisz uzależniony od wyniku z kwalifikacji (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:30 - biegi narciarskie, 30 km techniką dowolną - Justyna Kowalczyk, Paulina Maciuszek, Kornelia Kubińska, Sylwia Jaśkowiec (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:03 - snowboard slalom równoległy – 1/4 finału - występ Aleksandry Król i Karoliny Sztokfisz uzależniony od wyniku z 1/8 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:30 - snowboard slalom równoległy – 1/2 finału - występ Aleksandry Król i Karoliny Sztokfisz uzależniony od wyniku z 1/4 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
11:44 - snowboard slalom równoległy – finał - występ Aleksandry Król i Karoliny Sztokfisz uzależniony od wyniku z 1/2 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
14:30 - łyżwiarstwo szybkie, sztafeta kobiet, 1/2 finału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
14:51 - łyżwiarstwo szybkie, sztafeta mężczyzn, finał - występ uzależniony od wyniku z półfinału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:14 - łyżwiarstwo szybkie, sztafeta kobiet, finał - występ uzależniony od wyniku z półfinału (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
15:30 - biathlon, sztafeta mężczyzn (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
17:30 - bobsleje czwórki, pierwszy zjazd - Polska  (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
19:00 - bobsleje czwórki, drugi zjazd - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)

Niedziela, 23 lutego 2014


8:00 - biegi narciarskie, 50 km techniką dowolną, finał - Maciej Kreczmer, Jan Antolec (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
10:30 - bobsleje czwórki, trzeci zjazd - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)
12:00 - bobsleje czwórki, czwarty zjazd - Polska (TVP 1, TVP 2, TVP Sport, sport.tvp.pl)


SOCZI 2014. PLAN STARTÓW POLAKÓW, TRANSMISJE ONLINE, TV - LUTY 2014


Artykuł aktualizowany


2

Miejsce
w rankingu
Piotr Bera

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Soczi Gość
~Soczi
Soczi 2014! 2014-02-08 14.40

TRANSMISJA NA ŻYWO DOSTĘONA NA WSZYSTKICH URZĄDZENIACH! http://sh.st/GHtZ

kibictv Gość
~kibictv
SPORT LIVE LINK - MECZE NA ŻYWO W INTERNECIE 2014-02-13 08.48

Zimowe Igrzyska Olimpijskie LIVE HD

http://sportlivelink.blogspot.com/2014/02/soczi-2014-zimowe-igrzyska-olimpijskie.html

http://meczetv24h.blogspot.com/2014/01/tvp-sport-hd.html

Alka Gość
~Alka
Soczi 2014 - skoki - terminarz, kwalifikacje, konkurs online, na żywo, transmisja, tv, [kiedy, o której] 2014-02-13 14.51

http://www.mmtorun.pl/artykul/soczi-2014-skoki-terminarz-kwalifikacje-konkurs-online-na-zywo-transmisja-tv-kiedy-o-ktorej

Marek Gość
~Marek
SZPIEGUJ SMSY !!! 2014-02-15 04.26

No Mega Fantastyczna strona dzięki niej Szpieguje sobie SMSY mojej dziewczyny ma szczęście że nie pisze z innymi
Polecam wam dobre do wykrycia czy jest się zdradzanym !

http://znajomesmsy.pl/olzq

ŻyłaNaPrezydenta :P Gość
~ŻyłaNaPrezydenta :P
Soczi 2014 - Skoki narciarskie - Konkurs K120 mężczyzn Na żywo :) 2014-02-15 08.28

Transmisja na żywo :)

http://bit.ly/1f3mW9C

Chłopaki trzymamy kciuki :)

MałyszDakar :P Gość
~MałyszDakar :P
Ceremonia medalowa Soczi 2014 :) Stoch i Bródka :) 2014-02-16 16.21

Ceremonia na żywo :)

http://bit.ly/1lWDthH

http://bit.ly/1lWDthH

http://bit.ly/1lWDthH

Dzięki chłopaki :)

Ania Gość
~Ania
LOKALIZATOR 2014-02-17 16.12

Udało mi się zlokalizować mojego chłopaka na zdradzie dzięki rozrywkowej aplikacji lokalize którą polecił mi znajomy, polecam wam też jesli chcecie wiedziec gdzie jest wasz znajomy,chłopak lub rodzina :) - http://lokalize.pl/gyja

miko Gość
~miko
WWW.GOLDVOD.TV 2014-02-18 09.24

Zdecydowanie polecam stronę www.goldVOD.tv obejrzycie tam transmisje wszystkiego czego chcecie, bo jest multum programów

KowalczykT1000 :P Gość
~KowalczykT1000 :P
Soczi 2014 - Biegi narciarskie - sprint drużynowy kobiet i mężczyzn na żywo :) 2014-02-19 07.30

Transmisja na żywo :)


http://bit.ly/1bKvR10

http://bit.ly/1bKvR10

http://bit.ly/1bKvR10


Trzymamy kciuki :)

KowalczykT1000 :P Gość
~KowalczykT1000 :P
Soczi 2014 - Biegi narciarskie - bieg na 30 km stylem dowolnym kobiet na żywo :) 2014-02-22 07.44

Transmisja na żywo :)


http://bit.ly/1fizD2e

http://bit.ly/1fizD2e

http://bit.ly/1fizD2e


Trzymamy kciuki :)

OLo Gość
~OLo
Do boju Orły! 2014-02-22 14.55

http://limmberro.blogspot.com

Dodaj swój komentarz: