*
SYLWESTER MIEJSKI W GDYNI 2013/2014 Dodane 2013-12-31 15.00 , komentarzy 34

Sylwester 2013 w Gdyni z Polsatem. Wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Enej i Piersi

Tegoroczny Sylwester po raz pierwszy od wielu lat nie będzie transmitowany z Warszawy. 31 grudnia Polsat będzie nadawać koncert z Gdyni.

Maryla Rodowicz ma wystąpić na Sylwestrz...

Autor: Maciej Czarniak

Zobacz też: SYLWESTER MIEJSKI 2013/2014 W GDAŃSKU. Wystąpią Patrycja Markowska, Cascada i Michael Mind Project

Urząd Miasta Gdyni ogłosił plan tegorocznego Sylwestra. Gdyński Sylwester będzie jednym z największych w Polsce. W planach ponad 6-godzinnej imprezy są występy m.in.: Maryli Rodowicz, Krzysztofa Krawczyka, Budki Suflera, Macieja Maleńczuka, Piersi, Urszuli, Golec uOrkestry, Blue Cafe, Stachursky'ego, Sylwii Grzeszczak, Enej, Pectusa, Loka i Lemona. Lista artystów jest więc bardzo pokaźna.

- Plejada gwiazd jest tak różnorodna i stylowo i pokoleniowo, że każdy powinien znaleźć bez trudu coś dla siebie - informuje Joanna Grajter, rzecznik Gdyni - zapowiada się wielogodzinna, plenerowa zabawa. Nie zabraknie też corocznego pokazu fajerwerków, z którego Gdynia słynie - dopowiada.

Gwiazdy poza własnymi hitami zaśpiewają też latynoskie przeboje - Lambadę, La Vida Loca czy Congę. Warszawski koncert, który Polsat transmitował od 6 lat, będzie miał w tym roku inną formułę, nie nadającą się do pełnej transmisji telewizyjnej.

Tegorocznego Sylwestra wyjątkowo pokażą trzy stacje: TVP2 nada koncert z Wrocławia, TVN z Krakowa, a Polsat z Gdyni.

Obecnie urzędnicy zastanawiają się nad miejscem, w którym odbędzie się plenerowy koncert. - Chcemy pokazać nadmorskie walory Gdyni. Pozostaje teraz tylko trzymać kciuki za dobrą pogodę - Joanna Grajter.


X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

Nie wybieram się!!! Gość
~Nie wybieram się!!!
Sylwester 2013 2013-11-21 12.01

Pod znakiem artystów - emerytów. Bravooooooooo!!!!!!!!

Pawel Gość
~Pawel
Akcja Stawiamy Zosię na nogi 2013-11-22 22.41

Zapraszam do włączenia się do akcji Stawiamy Zosię na nogi. Szczegóły na stronie http://www.zosia-okulewicz.pl oraz na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Stawiamy-Zosi%C4%99-na-nogi/152143208209251?ref=hl

Mareczek Gość
~Mareczek
Dokładnie, pod znakiem artystów - emerytów 2013-12-01 22.01

Dokładnie, pod znakiem artystów - emerytów. Powinni zaprosić młode zespoły np. Red Lips czy moim zdaniem odkrycie roku czyli I.N.G.U. ze swoją genialną piosenką "Uwierzyć"

pomorski Gość
~pomorski
nuuuda 2013-12-02 22.18

Fajnie...ze w koncu wielka impreza w Gdyni. Tylko co to za byc za szał jak tam same festynowe niedojdy beda spiewac...masakra. najtansi i wyprani bo tak mozna nazwac "gwiazdy" tegorocznego sylwka w Gdyni

Gdynianka Gość
~Gdynianka
... 2013-12-04 14.48

taa i Ci co tak narzekają ( powyżej w komentarzach ) na artystów będą stali w pierwszych rzedach.

grecki Gość
~grecki
serio? 2013-12-07 23.10

@Gdynianka chyba kpisz. Artystów? Gdzie ty tam widzisz artystów? Mumie z remizy a nie artyści. Będzie transmisja ze stypy jak któryś z "artystów" zasłabnie - Rodowicz, Krawczyk - im już niewiele brakuje do wyjścia na tamten świat, a tu mogliby w blasku jupiterów :D

polak Gość
~polak
ENEJ - rzeźnik polaków z ukrainy 2013-12-10 08.03

ENEJ - rzeźnik polaków z ukrainy

Gosc Gość
~Gosc
Serio? 2013-12-14 13.52

Halo Gdynianaka. Ja jestem bardzo ciekawa czy nalezysz do osob ktore zapowiadaja sie byc osobami niesmiertelnymi. A moze ty od urodzenia wogole sie nie starzejesz a moze Tobie nigdy nie zrobi sie slabo. Czyli Gdynianka CUD. Ludzie nie godni niczego duze ZERO.........

Sandruss Gość
~Sandruss
biletyyy 2013-12-16 10.39

Hej nie wiecie moze ile kosztuja bilety ??

Marta Okuniewska Marta Okuniewska
bilety 2013-12-16 16.42

Nie ma biletów. To impreza otwarta dla wszystkich.

slupek Gość
~slupek
Emeryci? 2013-12-17 20.08

Piersi, Sylwia Grzeszczak, Pectus, Lemon, Enej i Loka to naprawdę emeryci na polskiej scenie. Wiadomo, że samych młodych nie uda się ściągnąć, poza tym oprócz tych co przyjdą na koncert są jeszcze ludzie w domach, a to przeważnie starsze osoby, które w tych Krawczykach i Marylach są zakochane.

nowy sącz Gość
~nowy sącz
Promocja wrogów? 2013-12-18 13.08

Enej to pseudonim zbrodniarza z OUN-UPA. Kto ten zespół zaangażował!

Urszulka Gość
~Urszulka
ŁaŁ ;-) 2013-12-26 10.55

w którym to miejscu w Gdyni się odbędzie ?
super ...zobaczyć tylu artystów jednego wieczoru , jednej nocy ....na pewno będą to niezapomniane wrazenia

Basieńka. Gość
~Basieńka.
sylwester 2013-12-26 13.43

Super impreza się zapowiada... Przyjeżdżamy aż z Malborka... Do zobaczenia Gdynio!!!

Gdynianin Gość
~Gdynianin
Bilety kosztuja 2013-12-26 19.01

50zl za osobę

Denis Gość
~Denis
.... 2013-12-26 19.25

Przeniesione z Warszawy więc pogoda będzie deszczowa :P

prawda Gość
~prawda
ENEJ pseudonim zbrodniarza z UPA. 2013-12-27 22.03

Dla tych, którzy nie wiedzą: http://pl.wikipedia.org/wiki/Petro_Olijnyk_%28wojskowy%29

łukasz Gość
~łukasz
lokalizator 2013-12-28 12.31

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu ze striptizem i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby.

Polecam Łukasz.

Link: http://pp.zlokalizuj.net/znhvr

Inteligent Gość
~Inteligent
!!! 2013-12-28 21.32

Jak możesz nazywac tych artystów niedojdami LemON jest fantastycznym zespołem osiągneli coś wielkiego i nie obrażaj ich osiągneli coś w życiu a ty jak zazdrościsz to sie nie udziela tylko za robote sie weś i nuuuda puknij sie w czoło

Sandra Gość
~Sandra
doładowanie 2013-12-29 18.22

Cześć wszystkim!
Polecam wam tą stronkę z doładowaniami za darmo. :)
Wiem, że chcą się wypromować na polskim rynku i dlatego rozdawają
doładowania zupełnie za darmo. Wystarczy podać numer tel i potwierdzić
otrzymanym kodem ;)
Gorąco polecam mi doładowali już 2gi raz i czekam na 3cie doładowanie :)

Link: http://pp.doladujprepaid.pl/znhvr

;p Gość
~;p
nuuuda ?! 2013-12-29 20.05

na pewno będą lepsi artyści niż we Wrocławiu.

MONIKA Gość
~MONIKA
MASAKRA 2013-12-31 10.12

TO JEST JEDNA WIELKA MASAKRA NASTEPNYM RAZEM NIECH PAN SZCZUREK ZROBI SYLWESTRA POD SWOIMI OKNAMI

Maciej Gość
~Maciej
Sylwia G. troche prawdy 2013-12-31 15.34

Przez to że Sylwia Grzeszczak ukradła melodie (Księżniczka) Ireneuszowi Domańskiemu vel Adam Wojdak, na znak protestu i solidarności, szanujący się artyści odmawiają występu w Gdyni tj. Krzysztof Krawczyk, Budka Suflera, Piersi.

lolek Gość
~lolek
bilety? 2013-12-31 16.29

ktoś napisał że bilety po 50 zł. Naprwdę są bilety?? i gdzie to z Gdyni będzie?

mayerka Gość
~mayerka
:) 2013-12-31 17.20

Dla tego, kto nazwał line-up artystami "emerytami" - dla mnie to muzycy z ugruntowaną pozycją na rynku, poza tym, sorry, ale Polsat już dobrze wie, jak wybrać muzyków, którzy generują odpowiednią publiczność przed tv:) Przy Marylce bawią się i duzi, i mali:) Emerytką na pewno nie jest też Dominika Gawęda, która ma dwadzieścia parę lat Mimo że sam zespół gra na scenie już 15:) ich występu nie moge się doczekać:)