*
Dodane 2013-06-01 21.30 , komentarzy 36

Mecz FC Barcelona - Wisła Kraków 20 lipca na PGE Arena Gdańsk

FC Barcelona rozegra towarzyski mecz z Wisłą Kraków 20 lipca na PGE Arena Gdańsk. Barca potwierdza, że sezon rozpocznie w Polsce.

FC Barcelona rozegra towarzyski mecz z Wisłą Kraków 20 lipca na ...

Można przypuszczać, że PGE Arena wypełni...

Autor: Michał Parzuchowski

aktualizacja: 31 maja

Nieoczekiwany zwrot akcji - z FC Barceloną najprawdopodobniej zagra Lechia Gdańsk! Więcej: Lechia Gdańsk - FC Barcelona 20 lipca na PGE Arenie?

aktualizacja: 15 maja


FC Barcelona potwierdziła na swojej stronie internetowej, że sezon 2013/2014 rozpocznie w Polsce, nie ma jednak oficjalnej informacji czy będzie to mecz z Wisłą Kraków i czy odbędzie się on ewentualnie w Gdańsku.



aktualizacja: 4 maja

Według tvn24.pl informację potwierdził Janusz Kozioł, prezes Wisły Kraków. Mecz ma zostać rozegrany na PGE Arena, dlatego że w Krakowie nie ma odpowiedniego obiektu.

W FC Barcelona grają tacy piłkarze, jak Leo Messi, Xavi, Puyol, Iniesta i Mascherano. Niewątpliwie będzie to jedno z największych sportowych wydarzeń 2013 roku.

Wisła Kraków - FC Barcelona w Gdańsku: Ceny Biletów


Ciągle czekamy na oficjalne potwierdzenie tego meczu, jeśli tylko to nastąpi, z pewnością o tym poinformujemy.

Uwaga! Lechia Gdańsk - FC Barcelona 20 lipca na PGE Arenie!

X

Miejsce
w rankingu
Kinga Czernichowska

Zawsze byłam ciekawa świata. Ukończyłam studia na socjologii oraz dziennikarstwie i komunikacji społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Pisanie jest moją pasją, podobnie jak kino, książki i gra na pianinie. Jeśli niepokoi Cię coś w naszym regionie, daj znać! Napisz na: kinga.czernichowska@ mmtrojmiasto.pl i poinformuj nas o tym, co dzieje się Trójmieście!

Wyślij wiadomość Dodaj do znajomych

Komentarze

Paweł Gość
~Paweł
Bilety 2013-05-04 17.20

Ciekawe kiedy bilety będą, jak będziecie coś wiedzieć to piszcie!

Cule ;3 Gość
~Cule ;3
*-* 2013-05-04 17.44

Jeżeli to prawda, zapowiadają się najlepsze wakacje mojego życia :D

gość Gość
~gość
Koszty 2013-05-04 20.51

Organizatorzy kosztów się nie boją? Wrocławski urzędaski odrzuciły ofertę Manchester United, który chciał zagrać na naszym stadionie...

Gruby Stefan Gość
~Gruby Stefan
Dowartościować się muszą? 2013-05-04 21.02

Niewątpliwie będzie to jedno z największych sportowych porażek Wisły.

łysy terrorysta Gość
~łysy terrorysta
wisła przegra 2013-05-07 09.32

Nawet 5 składem FC Barcelony, Wisła przegra.

El_Guaje Gość
~El_Guaje
BILETY 2013-05-07 15.28

Jeśli to naprawdę jest już potwierdzone, to teraz jedynie czekać na koszty biletów i odkładać pieniądze. Visca el Barca!

Paweł Gość
~Paweł
Top 11 2013-05-16 18.18

Też mam zamiar pojechać na ten mecz . :) Mam nadzieję , że cena biletów będzie niska , a najbardziej obawiam się tego , że barca wyjdzie 3 składem :/ .

JA :D Gość
~JA :D
Bilety 2013-05-16 21.23

Kiedy bilety bo muszę je mieć plisss daj ktoś linka jeśli będzie stronka na której sa bilety !!!!!!!!!!!!!!1

filip Gość
~filip
wynik 2013-05-16 21.40

Fc barcelona wygra!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):)

natio Gość
~natio
barca :) 2013-05-16 23.14

yeeeees baaaarca bede tam :)

mati Gość
~mati
bilety 2013-05-17 11.21

Tez czekam na bilety!!!!!!!!!!!!!

help Gość
~help
help mi 2013-05-17 13.58

Gdzie w necie kupić bilety?

ronaldo7 Gość
~ronaldo7
hahahahahahahahahahahahah 2013-05-17 17.09

barna przegra nawet z arką Gdynia

mati Gość
~mati
bilety 2013-05-18 08.02

barca wisła 20. 0

Kaja Gość
~Kaja
Mecz FC Barcelona - Wisła Kraków / PGE Arena 2013-05-19 17.44

Potwierdzone, bo nawet zarząd FC Barcelony potwierdził, że przygotowania do sezonu zaczną od meczu w Polsce. :D

SKR Gość
~SKR
Skład 2013-05-20 19.18

Jest potwierdzone ze napewno zagra Messi moze nie od poczatku ale na 1000% bedzie gral. Ja napewno jade :D Visca El Barca ! <3

Katalończyk Gość
~Katalończyk
MECZ NA 100% 2013-05-21 12.27

Mam brata w szkółce barcelony i mogę potwierdzić że mecz się odbędzie,jednakże nie oczekujcie najmocniejszego składu Barcy bo taki nie przyjedzie ponieważ mecz jest zaplanowany w terminie urlopowym piłkarzy ( oczywiście tych najlepszych zawodników ). Mówi się że bilety będą w sprzedaży w 2 połowie czerwca,Dla mnie na szczęście jako rodzinie zawodnika ze szkółki FCB bilety już czekają i nie muszę o nie walczyć.A CO DO MESSIEGO----NA 100% GO NIE BĘDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

barca Gość
~barca
ceny biletow 2013-05-22 10.52

Według fcbarca.pl ceny biletów w granicach 300 zl

mati Gość
~mati
Messi 2013-05-23 14.01

FC Barcelona wygra ten mecz z wisłą Kraków

bolo Gość
~bolo
piłka jajowata 2013-05-23 20.03

a co na to rodzice???

adas Gość
~adas
do katalonczyk: 2013-05-24 12.15

marzenia sie nie spelniaja, moja stara jest sprzataczka w tej twojej szkolce i twierdzi ze nie bedzie biletow. Za to rodziny osob ze szkolki w nagrode sa zaangazowane w sprzatanie stadionu po meczu, oczywiscie pod okiem mojej starej bo w ten dzien bedzie kierowniczka.

Xd Gość
~Xd
MegaKibol 2013-05-24 21.49

Kto za Fc Barcelonom Pisze Barca A Kto Jest za Realem Madrit Pisze Real

MegaKibolBarcy Gość
~MegaKibolBarcy
Xd 2013-05-24 21.52

Barca Barca Barca

MegaKibolBarcy Gość
~MegaKibolBarcy
Xd 2013-05-24 21.56

SKR Ej Messi Nie Zagra Wcale Prawie On Cały Sezon Nie Bendzie Grał Bo Jest Kontózjowany. NIESTETY ALE NIE BENDZIE NASZEGO FAWORYTA :( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Będzi no ;D Gość
~Będzi no ;D
Będzie .! :D 2013-05-25 17.27

Messi wejdzie na około 15 minut , LAJTOWO :D