*
Tramwaj wodny: Gdańsk - Hel, Sopot - Hel, Gdynia - Hel [rozkład jazdy, ceny biletów] Dodane 2014-07-25 12.45 , komentarzy 51

Tramwaj wodny: Gdańsk - Hel, Sopot - Hel, Gdynia - Hel [rozkład jazdy, ceny biletów]

Jak co roku tramwaj wodny popłynie z Gdańska, Gdyni i Sopotu na Hel. Zobacz rozkład jazdy i ceny biletów.

Tramwaj wodny: Gdańsk - Hel, Sopot - Hel [rozkład jazdy, ceny biletów]

Tramwaj wodny: Gdańsk - Hel, Sopot - Hel...

Autor: Michał Szymajda

Wszystkie trzy połączenia - Gdańsk - Hel, Sopot - Hel i Gdynia - Hel - zostały uruchomione. Natomiast linia 520 z Gdyni do Jastarni już nie funkcjonuje.


Tramwaj wodny: Gdańsk - Hel, Sopot - Hel, Gdynia - Hel [rozkład jazdy, ceny biletów]


Linię z Gdańska i Sopotu (odpowiednio F1 i F2) obsługiwała będzie Żegluga Gdańska Ltd., bez wkładu magistratów Gdańska, Sopotu i samorządu województwa, które nie chciały ponosić kosztów nierentownych linii. Trzeba pamiętać, że tramwaj wodny nigdy nie był pomyślany jako przedsięwzięcie komercyjne.

Zmienią się za to ceny biletów, które kosztowały będą 25 i 35 złotych. Przewóz roweru będzie kosztował 5 zł. Tramwaje wodne z Gdańska i Sopotu na Hel już na dobre kursują.


Tramwaj wodny Gdańsk - Hel [rozkład jazdy]

  • 8.30 (odjazd) - 10.20 (przyjazd)
  • 13.10 - 15
  • 17.50 - 19.40

Tramwaj wodny Hel - Gdańsk [rozkład jazdy]

  • 10.50 (odjazd) - 12.40 (przyjazd)
  • 15.30 - 17.20
  • 20.10 - 22

Tramwaj wodny Sopot - Hel [rozkład jazdy]

  • 11 (odjazd) - 12.30 (przyjazd)
  • 15 - 16.30
  • 19 - 20.30

Tramwaj wodny Hel - Sopot [rozkład jazdy]

  • 9 (odjazd) - 10.30 (przyjazd)
  • 13 - 14.30
  • 17 - 18.30


Tramwaje wodne: Gdańsk - Hel, Hel - Gdańsk, Sopot - Hel, Hel - Sopot kursują w dniach:
1.05 do 04.05, 10.05 do 11.05, 17.05 do 18.05, 24.05 do 25.05, 31.05 do 01.06, 07.06 do 08.06,
14.06 do 15.06, 19.06 do 22.06, 28.06 do 31.08 codziennie.

Tanie linie żeglugowe Gdynia - Hel [rozkład jazdy]

  • 10 (odjazd) - 11 (przyjazd)
  • 13 - 14
  • 16 - 17.30

Tanie linie żeglugowe Hel - Gdynia [rozkład jazdy]

  • 11.30 (odjazd) - 12.30 (przyjazd)
  • 15 - 16
  • 18 - 19

Tramwaj wodny: Gdańsk - Hel i Sopot - Hel [ceny biletów]

  • Ulgowy - 25 zł.
  • Normalny - 35 zł.
  • Przewóz roweru - 5 zł.

Tramwaj wodny Hel - Gdynia [ceny biletów]

  • Ulgowy - 25 zł
  • Normalny - 35
  • Przewóz roweru - 5 zł

 



Tramwaj wodny: Gdańsk - Hel, Sopot - Hel [rozkład jazdy, ceny biletów]

 

Arkadiusz Gołka

X

Miejsce
w rankingu
Patryk Siedliński

W MMTrojmiasto.pl od września 2007 do października 2013 roku. Były szef redakcji, wydawca, redaktor i dziennikarz. Do dyspozycji pod adresem mailowym: patryk.siedlinski@gmail.com

Komentarze

mieszkanka 3m Gość
~mieszkanka 3m
Ceny! 2013-04-24 07.56

Wszystko fajnie ale ceny biletów zniechęcają! 30zł w jedną stronę?!?! Gdzie tutaj sens tramwajów? Chyba tylko dla bogatych zagranicznych turystów.

anastazja Gość
~anastazja
drogo 2013-04-26 18.33

w jedna strone 30zl w obie powinno tyle a dla bezrobotnych których wielu chociaz o połowe mniej

obywatel Gość
~obywatel
Wysoka Cena 2013-05-03 10.06

96 PLN dla rodziny 4 osobowej w jedna strone, stanowczo za drogo! To juz nie tramwaj wodny tylko prom wycieczkowy dla bogatych.

Ewus Gość
~Ewus
Żart 2013-05-03 19.51

Bardzo drogo

nnn Gość
~nnn
30 zł 2013-05-11 20.58

teraz będzie rentowny ?

Kuba Gość
~Kuba
mało i drogo 2013-05-17 20.10

szok... pewną tradycją było ze się płynęło po kilka razy w roku. A teraz... "banda decydentów... oszukali nas"

gaki Gość
~gaki
za drogo 2013-06-03 10.48

powinny być jakieś promocje - np za zakup biletów w obie strony

Tylko GKS!!! Gość
~Tylko GKS!!!
KABARET/szkoda że bez LM/ 2013-06-05 18.55

Nierentowni to są g..onie z magistratów Gdańska i Sopotu oraz samorządu województwa.To po co tam siedzicie?Dobre pytanie co?Reasumując to błysnęliście jak...neony nad burdelami!Pozdro od normalnego.

Gniewko Gość
~Gniewko
Darmowe wycieczki statkiem w Szwecji/Region Sztokholmu 2013-06-11 16.05

W latach 80-tych XXw. bywałem w Sztokholmie i na podstawie miesięcznego biletu na przejazdy w granicach administrac. tzw. wielkiego Sztokholmu (cena 100 SKR, najdluższa trasa ok. 250 km!!!) można było popłynąć za darmo statkiem wycieczkowym na Wyspy Alandzkie (fińskie), ok. 7 godz. rejsu w jedną stronę, ze zwiedzaniem atrakcji Wysp (autobus).
Tak jest w normalnym kraju służącym swoim obywatelom, a nie gangsterom finansowym i innym z całego świata (USA, UK głównie)!!!

sopocianin Gość
~sopocianin
...... 2013-06-18 12.43

a dodajcie do tego jeszcze cenę wejścia na molo, inaczej się nie da dostać na ten tramwaj, to jest dopiero szczyt... więc nie 30 a 30+ bodajże 7 pln

fakir Gość
~fakir
ZŁODZIEJE 2013-06-18 13.45

przecież to jakaś koszmarna cena, samochodem taniej...

Antoś Gość
~Antoś
TO JEST KAPITALIZM 2013-06-18 16.50

Przedtem całe trójmiasto albo i województwo dorzucało się do dopłat do rejsów, z których korzystała garstka mieszkańców i to według was było dobrze?!
I bardzo dobrze że są takie ceny! Magistraty nie są po to żeby dopłacać do rozrywki ludzi, niech żyje prawdziwy kapitalizm i komercja.
Pozdrawiam normalnych (czyli nie powyższych fanów socjalizmu).

gegroza Gość
~gegroza
antoś - jestem jak najbardziej za kapitalizmem ale 2013-06-21 18.32

to skończy sie brakiem klientów i bankructwem. W Polsce zamist na obrót stawia się na marże - byle szybko się nachapać. Zamiast podwyższać ceny trzeba ciąć koszty. Tak to jest jak nie ma konkurencji

teraz tam pojade na plaze Gość
~teraz tam pojade na plaze
ZWRÓccie uwagę na tanie bilety na trasie Gdynia - Jastarnia 2013-06-21 23.33

super ze jest tak tanio

aida Gość
~aida
żenujące 2013-06-22 02.13

na całym tzw. normalnym świecie bilet powrotny jest rewelacją, ponieważ kosztuje niewiele więcej niż w jedną stronę, tutaj nigdy do tego nie dojdzie, to chciwcy i grabieżcy, dzieci z biedniejszych rodzin, czyli z normalnych rodzin mogą się oblizać, nawet turyści ściskają kasę, przyjadą znajomi z Anglii, wątpię, czy będą chcieli tyle kasy wydać, jeszcze molo płatne w Sopocie, wstyd........ohydna jest ta mentalność polskich naciągaczy

boski_lu Gość
~boski_lu
30 zl?? za osobe w 1 strone?? 2013-06-24 07.19

jedziemy w 4 osoby dorosłe to 240 zł w dwie strony, za te pieniądze to ja dojeżdżam autem z Lublina do Władka i z powrotem ;).

tczewianin Gość
~tczewianin
sami se płyńcie za takie ceny 2013-06-24 07.36

zdziercy , POlak okrada polaka, tuskoski stan oblężenia feeeeeeeeeeeeeeeeee

MTREW Gość
~MTREW
tylko dla bogaczy 2013-06-24 10.26

mam nadzieje ze szybko padną, bo za tą cenę to mało będzie chętnych,tylko dla bogaczy

Wachmistrz Gość
~Wachmistrz
A biletów brak... 2013-06-25 09.15

Zdecydowana większość internautów narzeka na drogie bilety, a bilety sprzedają się jak ciepłe bułeczki i dopóki tak będzie, to ceny nie spadną. Takie jest prawo rynku. Polecam podróż rowerem na Hel :-)
P.s. W zeszłym roku nie udało mi się kupić biletu - może w tym roku popłynę do Jastarni ? - jak mi znowu "bogacze" nie wykupią biletów :-)

Bosman Aviator II Gość
~Bosman Aviator II
czy drogo 2013-06-25 22.03

Czy jest drogo Ja sam nie wiem Fakt 30 zł powinno byc w obydwie strony lub jakas promocja ale patrzac z drugiej strony jest sezon letni tak mamy miasteczka nadmorskie gdzie w lato zawsze bylo jest i bedzie drogo nawet za zwykle pieczywo , jesli stac ludzi na wakacje na tydzien za min. 300 zł uwazam ze 30 zl za prom to cena normalna Nie masz kasy nie jedz albo jedz tam gdzie cie stac a Polska kiedys byla tania teraz to jest wszedzie drogo i kazdy wyzyskuje akzdego jak sie da

Bosman Aviator II Gość
~Bosman Aviator II
czy na ten sezon 2013-06-25 22.08

Czy podane tutaj rozklady sa wazne na ten sezon 2013 ktos wie pisac czy sa aktualne i czy mozna kupic gdzies bilet wczesniej :)

Czerwony Korsarz Gość
~Czerwony Korsarz
Czerwony Korsarz 2013-06-25 22.10

Od 1 lipca do konca lipca promocja Trafcie Czerwonego Korsarza a moze uda wam sie zabrac z nim na jego lajbe Kto pierwszy ten lepszy Wskazowki niedlugo beda sie pojawiac Szukajcie w komentarzach

krakus Gość
~krakus
w Krakowie nie lepiej 2013-06-26 23.50

tramwaj wodny, naprawde bylo by fajne ulatwienie dla mieszkancow, hehe 8-10 zlotych za trase krotka. nie akceptowane bilety miesieczne chociaz to linia miejska. jednym slowem - PORAZKA

NN Gość
~NN
Za drogo! 2013-06-30 18.04

Rowerem.. zwłaszcza jak się jest niepełnosprawnym. Dobra rada. To pojadę autem.

z kraju Gość
~z kraju
..a moze znizka dla osoby okazujacej pokwitowanie oplaty klimatycznej? 2013-06-30 21.50

wlodarze na to nie wpadli?:0