*
Dodane 2013-03-14 13.50 , komentarzy 14

Andre Rieu po raz pierwszy w Polsce. Koncert 10 maja w Ergo Arenie

Skrzypek zawita do Polski wraz z Orkiestrą Johanna Straussa.

Andre Rieu wystąpi w Ergo Arenie.

Autor: Universal Music

Holenderski skrzypek, dyrygent i showman sprzedał ponad 30 milionów płyt na całym świecie. Przez media ogłoszony został Królem Walca. W ślad za samym Johannem Straussem zachęca publiczność, by wstać z krzeseł i w przejściach tańczyć walca. Wraz z orkiestrą – składającą się z 50 muzyków – jeździ w trasy koncertowe po wszystkich kontynentach.


Andre Rieu
10.5.2013, Ergo Arena



W 2008 roku zajął 1. miejsce w USA jako Artysta Muzyki Poważnej, a w Australii jego płyty pokryły się platyną ponad stokrotnie.

Jego sprzęt – oświetlenie, udźwiękowienie scenografię i ogromny ekran LED – wiezie 10 tirów. Koncert potrwa ponad dwie godziny, a znajdą się w nim wspaniałe walce, utwory operowe i operetkowe, piosenki znane z musicali oraz muzyka tradycyjna.

Bilety

Bilety na koncert Andre Rieu dostępne są w czterech kategoriach cenowych: 190, 260, 360 oraz 490 (VIP) złotych. Bilet VIP zawiera poza biletem na koncert bar z winem, poczęstunek w formie szwedzkiego bufetu, bar sałatkowy, desery oraz napoje bezalkoholowe. Do nabycia na stronie www.eventim.pl, kasie nr 4 Ergo Areny oraz punktach sieci Empik, Media Markt, Media Expert i Saturn.

X

Miejsce
w rankingu

Komentarze

ZofiaR Gość
~ZofiaR
Czy napewno? 2013-03-16 00.59

Czy autor informacji dokldnie sprawdzil to w kalendarzu Andre Rieu? Skrzypek po raz pierwszy bedzie w Polsce w Lodzi - potem w Gdansku. Bedzie to 9 i 10 maja 2014 roku.

ZofiaR Gość
~ZofiaR
Na pewno..... 2013-03-16 01.01

Na pewno - mialo byc, przepraszam

Brevery Gość
~Brevery
Tom not from Hollywood 2013-03-30 20.05

Kupuje! Zawsze chciałem być na koncercie J.W.M. Dzięki A.R. zorganizowałem nie jedną imprezę "ludyczną" i zorganizuję jeszcze jedną w 2013. Jest dla mnie natchnieniem.

Sarna Gość
~Sarna
Bedziemy 2013-04-06 14.24

Oczywiście że będziemy, już nie możemy się doczekać!!!!

zawiedziona Gość
~zawiedziona
Będziecie!!! Bo ja już na pewno nie! 2013-04-09 17.36

A co powiecie na to!
Amerykańska stacja PBS w odpowiedzi na list Kongresu Polonii Amerykańskiej poinformowała, że skandaliczne antypolskie komentarze, które miały miejsce podczas trasy koncertowej znanego artysty – Andre Rieu, zostaną usunięte z zapisu koncertów.

W związku z ogromną ilością zażaleń od całej Polonii Amerykańskiej stacja PBS poinformowała Anti-Bigotry commeete Kongresu Polonii Amerykańskiej o usunięciu obraźliwych materiałów z trasy koncertowej Andre Rieu.

Koncerty Andre Rieu, gwiazdy PBS, są zwykle nagrywane i później puszczane na antenie sieci PBS w celu uzyskania funduszy dla stacji. Jego niesmaczne anty-polskie dowcipy podczas koncertu nie są zgodne z wysokiej klasy rangą stacji PBS.

“Wielu z nas było bardzo rozzłoszczonych oraz zawiedzionych obraźliwymi komentarzami Andre Rieu. Poprzez swoje niskiej klasy zachowanie stracił on wielu przyjaciół” powiedział Frank Milewski – przewodniczący Anti-Bigotry Committee.
Nie spodziewałabym się tego po tak wspaniałym artyście. No to stracił w moich oczach wszystko.

zawiedziona Gość
~zawiedziona
A, przesyłam Wam link 2013-04-09 17.41

Tu macie link skąd to wiem
http://www.bibula.com/?p=11911
Jestem załamana, zawiodłam się strasznie.
Niech mi ktoś powie, że to jest nieprawda :(

sim Gość
~sim
Czy ja wiem 2013-04-11 07.30

Polecam przeczytac o co cala afera na stronce
http://www.antypolonizm.com/?p=192

wybe Gość
~wybe
Hurrra !!!! 2013-05-01 19.21

Byłam na 2 koncertach w Berlinie, gdzie dałam Wirtuozowi biało czerwone róże z polską chorągiewką z napisem (po niemiecku) "Polska czeka" !!! Pomogło !!!!

pawel451957 Gość
~pawel451957
ewita 2013-05-20 21.04

wystarczy wsłuchać się TO JEST FANTASTIK

leoncavalo Gość
~leoncavalo
w końcu 2013-06-01 18.39

w końcu kiedy będzie w polsce

Gość Gość
~Gość
dowcipy o Polakach Andre Rieu 2013-06-13 18.22

my się chętnie śmiejemy z dowcipów o Żydach, Szkotach, Rosjanach, Anglikach itd. Lecz biada opowiadać dowcipy o nas!

IRMA Gość
~IRMA
koncert 2013-06-20 12.53

A ja kupiłam już bilet na jego koncert i nie mogę się doczekać 14 maja, kiedy będzie w Łodzi. Dla mnie liczy się tylko muzyka, a ze jest pięknie wykonana to jest najważniejsze!

Pozdrawiam wielbicieli Gość
~Pozdrawiam wielbicieli
k58 2013-09-24 01.36

Ciesze sie niezmiernie z tej wiadomości,,Zawsze marzyłam, aby byc na Jego koncercie..a jednak marzenia sie spelniają!!!Jutro kupuje bilety...
chyba dzis nie zasnę tej radości...a gdzie tam maj 2014r,...??

Monika Gość
~Monika
Andre Rieu 2013-12-15 13.03

potrafi ludzi zaczarowac swoja muzyka, wszystko jedno jaka kategoria wiekowa!!!