*
Dodane 2013-02-23 20.40 , komentarzy 81

Gołota - Saleta w Ergo Arena Gdańsk/Sopot 23 lutego 2013. Polsat Boxing Night [TRANSMISJA NA ŻYWO]

40 zł będzie kosztowała możliwość obejrzenia walki pomiędzy Andrzejem Gołotą, a Przemysławem Saletą. Pojedynek bokserów już 23 lutego w Ergo Arena w Trójmieście.

Gołota - Saleta. Gala Polsat Boxing Night 2013

Gołota - Saleta. Gala Polsat Boxing Nigh...

Autor: mat. promocyjne

GOŁOTA - SALETA: OTWARTY TRENING na Torwarze w Warszawie [ZDJĘCIA]

Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć fotogalerię.
GOŁOTA - SALETA: OTWARTY TRENING. TORWAR WARSZAWA - POLSAT BOXING NIGHT [ZDJĘCIA] GOŁOTA - SALETA: OTWARTY TRENING. TORWAR WARSZAWA - POLSAT BOXING NIGHT [ZDJĘCIA] GOŁOTA - SALETA: OTWARTY TRENING. TORWAR WARSZAWA - POLSAT BOXING NIGHT [ZDJĘCIA] GOŁOTA - SALETA: OTWARTY TRENING. TORWAR WARSZAWA - POLSAT BOXING NIGHT [ZDJĘCIA] GOŁOTA - SALETA: OTWARTY TRENING. TORWAR WARSZAWA - POLSAT BOXING NIGHT [ZDJĘCIA]


Szpilka - Zimnoch: bójka na konferencji [wideo]



To ma być walka, na którą fani boksu czekali od dawna. O pojedynku Gołoty z Saletą mówiło się od lat, jednak do walki wciąż nie doszło. Obaj bokserzy stoczyli w swojej karierze wiele walk. Andrzej Gołota cztery razy starał się o tytuł mistrza świata najważniejszych federacji bokserskich. Z kolei Przemysław Saleta zdobył tytuł mistrza interkontynentalnego federacji WBC i IBO. Jest także Mistrzem Europy federacji EBU.

Walka Gołota - Saleta: transmisja na żywo


Pojedynek pięściarzy odbędzie się 23 lutego 2013 roku w Ergo Arenie. Walka została zakontraktowana na 10 rund. Galę Polsat Boxing Night będzie można obejrzeć na żywo w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie i na platformie Ipla.tv. Trzeba będzie zapłacić za to 40 zł.

Tego wieczoru zobaczymy w sumie 9 pojedynków. Bilety na galę Polsat Boxing Night są już dostępne w serwisie www.eBilet.pl oraz na Albert Production.

Pierwsza gala Polsat Boxing Night odbyła się jesienią 2009 roku. Wtedy walkę wieczoru - Tomasza Adamka z Andrzejem Gołotą oglądało (według danych Cyfrowego Polsatu) około 8 mln widzów.

Wszystko o walce Gołota - Saleta w Ergo Arenie:




Zobacz również:

Inwestycje 2013Koncerty w Trójmieście Rozmowa MM Koncerty w klubach

X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

Zapraszamy do kontaktu!

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

kibic Gość
~kibic
OBURZENIE 2013-01-07 13.41

NIE PRZECIW WYZYSKOWI TO SKANDAL ŻEBY BRAĆ DODADKOWE PIENIĄDZE CHCECIE SIĘ DOROBIĆ NA SZARYCH LUDZIACH WSTYD I HAŃBAW

kiki Gość
~kiki
Gołota - Saleta w Ergo Arena Gdańsk/Sopot 23 lutego 2013 2013-01-07 15.58

stawiam na saletę

kurczak Gość
~kurczak
gołota & saleta może być fajni 2013-01-07 19.29

dokładnie żenada żeby we własnym kraju płacić za obejrzenie walki totalna kaszana
jakiś pieprzony ppv a organizatorzy do bani mało im z biletów

kurczak Gość
~kurczak
gołota & saleta może być fajnie 2013-01-07 19.32

a co do walki to już widzieliśm co saleta potrafi w mma ledwo dał rade z najmanem

bokser Gość
~bokser
ppv 2013-01-07 20.47

to jest coś nie tak, płacimy abonament za oglądanie kablówki czy też cyfrowego polsatu a na dodatek musimy płacić za gale bokserski, to jest jakaś paranoja, mam nadzieje ze ludzie pójdziecie po rozum do głowy i zbojkotujecie ten styl zarabiania pieniędzy, za niedługo będziemy płacić za każdy program osobno!!!!!

mała Gość
~mała
walka 2013-01-07 21.21

Nie bede ogladac parenascie minut walki za 40zł ładnie golą siana zeby tylko zarobic heh oszusci

życzliwy Gość
~życzliwy
obejscie:) 2013-01-08 23.11

nie plaćcie tym oszustom!!! polecam weeb.tv:) założenie konta trwa tyle co założenie maila. płaci sie 4 zl za 3 dni, mozna oczywiście wykupic też na cały miesiąc za 19 zł:) i są wszystkie kanały hbo, canal +, npremium, i płatne polsatowskie w tym ppv w hd:) co 4 zł to nie 40 i przy okazji ma sie 3 dni full opcji kanałowej:) polecam gorąco.

TOJAAA Gość
~TOJAAA
za darm0 2013-01-24 17.31

a ja sobie bede ogladal w necie w jakosci hd i ZA DARMO !

NIEZNANY Gość
~NIEZNANY
Walka 2013-01-26 19.59

Podaj strone gdzie za free bedzie lecieć

ała Gość
~ała
Nadmierna cena 2013-01-26 20.03

Gołota - Saleta. Dwóch ex-bokserów. Weteranów. Stosowną ceną byłoby może 4,99zł. Choć nie podejmuje się ocenić, czy taką walkę warto oglądać. A tym bardziej płacić.

mat Gość
~mat
saleta gołota 2013-01-30 21.33

ja stawiam na przemka salete
ale Andrzeja lubie uważam że bardzo fajna będzie gala
bokerska pojedynek dwóch najlepszych bokserów
wagi półcieżkiej ja będe szukał transmisji w internecie

wkurzony Gość
~wkurzony
paranoja taka kasa za walkę, porażka, co to ma być! 2013-02-01 00.03

nie rozumiem tego, kurde płaci się za jeden abonament, za drugi i wychodzi na to, że jeszcze za trzeci trzeba zapłacić, żeby obejrzeć jedną galę boksu, rozumiem 10pln, czy coś koło tego, ale 4 dychy, za jeden wieczór, no słów brakuje (brzydkich), żeby wyrazić swoje zdanie na ten temat, wyzysk, wyzysk, wyzysk, trzech wielkich polaków na jednej gali, mówią w tv o kryzysie, a co oni robią grabią, ludzi z kasy, i z jedynej przyjemności na jaką mogliby sobie pozwolić, a tak to za co my płacimy te abonamenty, za nieustanne powtórki, pierdoły bez przerwy powtarzane, szkoda słów, DAJCIE LUDZIOM, CHOCIAŻ TROCHĘ PRZYJEMNOŚCI Z TEJ TELEWIZJI, bo niestety nie każdego stać, żeby wybulić cztery dychy, za chwilę emocji, przyjemności....

leon Gość
~leon
chłopak do bicia 2013-02-01 22.12

Andrzej duś saletre myślę że to po niżej godności Gołoty żeby walczyć z nawozem

kontroler wislak Gość
~kontroler wislak
Dno! 2013-02-03 13.12

Dziadek walczy z inwalidą... porażka, kasy brakuje Panowie, że w zamian walkę, która miała się odbyć jakieś 15 lat temu chcecie się pobawić teraz? Pobiegają po ringu, może kilka razy się poprzytulają ze zmęczenia i za to mam płacić 40zł? Dramat!! Bojkot!! Nie będę płacić za nic podobnego takiej kasy. Może te 15 lat temu bym się szarpnął, bo wtedy byłyby realia prawdziwej walki a teraz? Dno! LUDZIE NIE BĄDŹCIE GŁUPI I NIE DAJCIE IM ZAROBIĆ W TEN SPOSÓB! POPIERAM PRZEDMÓWCÓW... ZA NIEDŁUGO BĘDZIEMY ZA WSZYSTKO MUSIELI PŁACIĆ!!! KASA OD SPONSORÓW, REKLAMODAWCÓW, BILETÓW Z ERGOARENY I PPV?? NA KAŻDYM KROKU CHCĄ SIĘ NAŁAPAĆ JAK NAJWIĘCEJ! DNO!!!

Monika Gość
~Monika
Saleta górą 2013-02-04 15.29

ja jestem za Saletą, i też uważam że gala powinna lecieć na normalnym polsacie

alek Gość
~alek
Wakla to za dużo powiedziane 2013-02-07 17.30

Nie będę płacić to może się opamiętają i nie będą wyrywać kasy za wszystko co się da.

d.k Gość
~d.k
Sprzedam BILET VIP 2013-02-07 23.28

Sprzedam BILET VIP na Polsat Boxing Night Gołota - Saleta.
Ergo Arena, 23.02.2013, godzina 18:00.
Miejsca przy samym ringu, sektor 102.
Zainteresowani pisać - d.kurzywilk@gmail.com ;)
Info: http://ergoarena.pl/kalendarium/polsat-boxing-night-golota---saleta-2013-02-23-1830.html
Plan hali: http://ergoarena.pl/hala/ergo-arena.html

dsi Gość
~dsi
gołota saleta 2013-02-08 20.19

Zyga Solorz jest człowiekiem wyjątkowo chciwym , mam nadzieję że się przeliczy.

all Gość
~all
40 zł 2013-02-08 20.27

Za walkę dziadków boksu,to kpina.

Tofi Gość
~Tofi
Ogladanie za free 2013-02-09 20.00

Jak to bywa za free walke zapewne bedzie mozna obejzen np. tu http://www.youtube.com/watch?v=hOB8Y_SLTa4 jak wiekszosc wydarzen sportowych.

payperview Gość
~payperview
Tutaj będzie można obejrzeć za free! 2013-02-13 10.46

Tutaj będzie można obejrzeć walkę 23 lutego NA ŻYWO i za darmo!
http://payperview.zz.mu/

faker Gość
~faker
walka 2013-02-16 22.08

ZŁODZIEJOM STANOWCZO MÓWIMY NIE NIE NIE. JAKA TO ROZNICA CZY OBEJZE W SOBOTE CZY W NIEDZIELE,CZY NAWET W TYGODNIU? DLA MNIE ZADNA NIE MA CZYM SIE PODNIECAC A ZŁODZIEJE NIECH SIE WAŁA NA MORDY.JA TYM KMIOTOM ZAROBIC CZYSEJ KASY NIE DAM.

live Gość
~live
Transmisje live 2013-02-17 12.27

Transmisje na żywo w http://livelooker.com/pl/tv,11,boks.html
Oglądaj online w internecie

skorpion Gość
~skorpion