*
Dodane 2014-07-20 19.10

Koncerty w Gdańsku, Gdyni i Sopocie w 2014 roku. Zobacz, kto zagra w Trójmieście

W 2014 r. w Gdańsku, Gdyni i Sopocie odbędzie się sporo dużych koncertów. Zobacz, kto wystąpi w Trójmieście w 2014 roku.

W 2014 r. w Gdańsku, Gdyni i Sopocie odbędzie się sporo dużych ...

Justin Timberlake w Gdańsku już w sierpn...

Autor: mat. prasowe

Koncerty w klubach w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Zobacz wszystkie koncerty w Trójmieście


Artykuł będzie uzupełniany na bieżąco. Dodamy do niego informacje, kiedy tylko pojawią się zapowiedzi nowych koncertów.

Jeśli wiecie, że jakiś koncert odbędzie w Trójmieście w 2014 roku, a którego jeszcze nie uwzględniliśmy, napiszcie o nim w komentarzu.

Możecie także dodać zapowiedź w naszym dziale "Dzieje się" lub po prostu wysłać nam maila na adres: redakcja@mmtrojmiasto.pl.

Jeśli chcesz dostawać wszystkie najnowsze informacje o koncertach, sprawdź także nasz serwis specjalny KONCERTY W TRÓJMIEŚCIE


LipiecDawid Podsiadło

 • 24 lipca, MCKA Zatoka Sztuki, Sopot

Dawid Podsiadło swoją karierę rozpoczął w programie X-Factor, gdzie został laureatem. Udział w programie otworzył drzwi na wiele scen w całym kraju. 21-letni artysta swój pierwszy album nagrał w zeszłym roku i od razu zyskał przychylność fanów oraz krytyków.

Jessie Ware

 • 26 lipca, MCKA Zatoka Sztuki, Sopot

Ware kilkakrotnie występowała w Polsce, gdzie cieszy się olbrzymią popularnością. Brytyjka była jedną z gwiazd festiwalu Open'er Festival 2012 w Gdyni. Bilety: 80-200 zł.

Backstreet Boys

 • 27 lipca, Ergo Arena, Gdańsk/Sopot

Amerykańska grupa Backstreet Boys powstała w 1993 roku. Rok wcześniej na castingach poznali się AJ McLean, Howie Dorough i Nick Carter, którzy później wraz z Kevinem Richardsonem podczas przesłuchania w Orlando zorganizowanego przez Lou Pearlmana zostali wybrani do zespołu. Piąty członek grupy, Brian Littrell, został zaproszony do zespołu przez swojego kuzyna, Kevina Richardsona.


Smolik

 • 31 lipca, MCKA Zatoka Sztuki, Sopot
Albumy sygnowane nazwiskiem Smolik cieszą się wyjątkowo przychylnym odbiorem wśród publiczności. Do współpracy przy swoich płytach Smolik zawsze zapraszał znamienitych gości min.: Artura Rojka, Macieja Cieślaka (Ścianka), Novikę, Mikę Urbaniak czy Bogdana Kondrackiego,

Bilety: 20-50 zł.


Kasia Nosowska

 • 31 lipca, Zatoka sztuki, Sopot


Katarzyna Nosowska rozpoczęła karierę muzyczną u schyłku lat 80-tych z zespołem Hey i błyskawicznie podbiła serca polskiej publiczności. Poza działalnością w rockowej grupie, Nosowska rozwija karierę solową. Bilety: 25 zł.


sierpień

Lulu James

 • 1 sierpnia, MCKA Zatoka Sztuki, Sopot

Lulu James to 21-letnia piosenkarka pochodząca z północno-wschodniej Anglii. Artystka wyróżnia się nowoczesną odmianą soulu, która podbiła serca fanów na całym świecie. Bilety: 20-60 zł.


Austra
 • 6 sierpnia, B90, Gdańsk

Austra to kanadyjska grupa z pogranicza electro-popu i new wave. Na jej czele stoi wokalistka pochodzenia łotewskiego Katie Stelmanis.


Kasia Nosowska

 • 14 sierpnia, MCKA Zatoka Sztuki, Sopot
Urodzona w Szczecinie Nosowska występuje na scenie od 1989 r. Podczas 25 lat kariery scenicznej współpracowała z takimi formacjami jak Pidżama Porno, Dezerter, Voo Voo czy T.Love. Jest laureatką wielu nagród, m.in. Paszportu Polityki w 1993 roku oraz dwudziestu jeden Fryderyków. 


Delilah

 • 15 sierpnia, MCKA Zatoka Sztuki, Sopot
Brytyjska artystka Delilah zwróciła na siebie uwagę już na początku kariery scenicznej w 2011 roku, gdy współpracowała z grupą Chase & Status przy produkcji singla "Time". Jej pierwszy solowy utwór "Go" wydano 25 września tego samego roku. Natomiast debiutancki krążek "From the Roots Up" nagrała w 2012 roku. Album znalazł się na piątym miejscu brytyjskiej listy przebojów.

Bilety: 70-160 zł.


Justin Timberlake

 • 19 sierpnia, PGE Arena

Timberlake, w skrócie JT (ur. 31 stycznia 1981 r.) to niezwykle popularny amerykański piosenkarz, aktor, producent, tancerz, były wokalista popowego zespołu 'N Sync. Wokalista zaprezentuje się przed publicznością PGE Areny 19 sierpnia tego roku, promując swój najnowszy i trzeci już solowy album pt. "The 20/20 Experience".


Bednarek

 • 21 sierpnia, MCKA Zatoka Sztuki, Sopot
Przez kilka ostatnich lat Bednarek otrzymał wiele nagród i wyróżnień, m.in. wyróżnienia na "Muzycznej Jesieni" w Grodkowie i podczas festiwalu "ZMRock". Zdobył również nagrodę specjalną podczas imprezy "Reggae na Piaskach" w Ostrowie Wielkopolskim.

Bilety: 25-60 zł.

Wrzesień i dalsze miesiące


Soundrive Festival

 • 4-6 września, Gdańsk, klub B90

Soundrive Festival to muzyka z pogranicza niesamowitych dźwięków psychodeli, popu, electro-popu, wave oraz indie. Muzyczne dźwięki tegorocznego festiwalu rozpoczną 4 września zespoły z Polski. Ten dzień będzie należał do grup z Warszawy: The Saturday Tea, The Freuders, Boby The Unicorn, Gonzo and The Prezidents, Wild Books, które zdominują jesienną scenę. Nie zabraknie również formacji z Łodzi - Young Studium Club oraz z Gdańska – Trupa Trupa.

 


 

Festiwal Artloop 2014

 • 4-7 września, Sopot

ArtLoop to festiwal artystyczny, który łączy sztuki wizualne, design i muzykę prezentując je w przestrzeni miejskiej Sopotu. Sztuka współczesna opanuje miasto wystawami, koncertami, instalacjami i różnymi pokazami. Festiwal będzie zorganizowany w Państwowej Galerii Sztuki, na pl. Przyjaciół Sopotu, na Molo, ul. Monte Cassino i w Operze Leśnej.

 


 

Portishead

 • 5 września, Opera Leśna w Sopocie

Program sceny muzycznej festiwalu jest w tym roku wyjątkowo ciekawy. Impreza potrwa od 4 do 7 września. Na jedynym koncercie w Polsce, na zakończenie letniej trasy koncertowej wystąpi legenda muzyki alternatywnej - zespół Portishead. Koncert będzie rozegrany 5 września w jednym z najbardziej unikatowych miejsc koncertowych w Polsce –  Operze Leśnej.


Kayah "Transoriental Orchestra"

 • 12 października, Gdynia Arena

Kayah do współpracy zaprosiła Atanasa Valkova, kompozytora filmowego i producenta muzycznego. Wspólnie zaangażowali do projektu wybitnych instrumentalistów oraz solistów pochodzenia polskiego, ukraińskiego i irańskiego, co zaowocowało wielokulturowością projektu. a albumie Kayah & Transoriental Orchestra usłyszmy brzmienia bałkańskie, perskie, słowiańskie, afrykańskie i oczywiście żydowskie. To także różne języki, z jakimi musiała zmierzyć się Kayah - śpiewa po hebrajsku, w jidysz, ladino i arabsku.


Donna Marie

 • 18 października, Ergo Arena

Donna Marie podczas niezwykłego show Born This Way "A Lady Gaga Experience" odtworzy najbardziej znane koncerty Lady Gagi, np. "Spark Bra" podczas Much Music Awards 2009 czy "Born This Way" Ball Tournee.


Jeździsz na koncerty? Zobacz też:


X

Miejsce
w rankingu
MoDO

Mobilny Dziennikarz Obywatelski MMTrojmiasto/MoDo - W tym profilu znajdują się wszystkie zdjęcia, wideo i teksty nadesłane przez Was dzięki aplikacji MoDO. Na Facebooku: http://www.facebook.com/jestemMoDO

Wyślij wiadomość Usuń ze znajomych