*
Dodane 2013-06-19 14.00 , komentarzy 50

BON JOVI 19 CZERWCA NA PGE ARENIE GDAŃSK [BILETY, DOJAZD, SEKTORY, MAPA, PARKINGI]

19 czerwca na PGE Arenie Gdańsk zagrają Amerykanie z Bon Jovi. Sprawdź dojazd, ceny biletów, zasady działania parkingów i inne przydatne informacje.

Bon Jovi

Bon Jovi zagra w PGE Arena

Autor: okładka CD

BON JOVI NA PGE ARENIE [BILETY, DOJAZD, SEKTORY, MAPA, PARKINGI]


Bon Jovi zagra na PGE Arena. To będzie pierwszy koncert Bon Jovi w Polsce. Grupa zagra w Polsce w ramach trasy koncertowej "Because We Can - The Tour", którą zainicjuje  koncert w lutym 2013 roku w Montrealu. Autorzy takich przebojów, jak "It's My Life" czy "Livin on A Prayer" czy "Always" wystąpią 19 czerwca na PGE Arena.

-  Wreszcie się udało i nie mamy wątpliwości, że to będzie wielkie wydarzenie. Z całą pewnością jeden z największych, jeśli nie największy koncert, który odbędzie się w przyszłym roku w Polsce – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem występu zespołu Bon Jovi w Gdańsku.

Bilety na koncert Bon Jovi w PGE Arena


Bilety na koncert grupy Bon Jovi kosztują od 99 do 550 zł. Wejściówki można kupić za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl. Bilety będą są dostępne w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach MEDIA MARKT.

Uwaga! Część sektorów jest już wyprzedana.

Sprawdź jak dojechać na PGE Arenę Gdańsk


Bon Jovi w Gdańsku: praktycznie informacje


Otwarcie bram stadionu


Generalne otwarcie bram stadionu PGE Arena nastąpi w dniu koncertu o godzinie 16:30.
Posiadacze biletów w sektorach: Golden Circle, płyta A oraz na trybunach powinni udać się do bram: od strony ulicy Żaglowej (brama numer 8) lub od strony ulicy Marynarki Polskiej (brama numer 10). Po pierwszej kontroli posiadacze biletów Golden Circle oraz płyta A muszą skierować się do tuneli numer 1 i 4. Z kolei posiadacze biletów na trybuny będą wchodzić na stadion poprzez górną promenadę.

Wcześniejsze wejście na stadion


O godzinie 15:30 rozpocznie się wpuszczanie na stadion osób posiadających następujące bilety: Diamond Circle VIP Package, Diamond Circle, GC (Golden Circle) Fast Track, Bon Jovi Fan Club. Posiadacze wymienionych biletów będą wpuszczani tylko wejściem od strony ulicy Uczniowskiej (brama numer 12).

Support


O godzinie 18:30 rozpocznie się występ supportu, którym będzie zespół IRA. Ten koncert trwał będzie około 45 minut. Około godziny 20.00 na scenie powinien pojawić się zespół Bon Jovi.

Parkingi przy stadionie


Organizatorzy zadbali o parkingi dla uczestników imprezy. Ogólnodostępne będą parkingi P3 i P4 znajdujące się tuż przy gdańskim obiekcie. Cena jednego miejsca parkingowego ustalona została na poziomie 20 złotych. Płatność będzie dokonywana przy wyjeździe z parkingu.
Czynny będzie również parking przy AMBER EXPO. Tam dostępnych bedzie około 300 miejsc. Ten parking również będzie płatny (20 złotych).

Dodatkowe parkingi w mieście


W centrum Gdańska przy Placu Zebrań Ludowych (skrzyżowanie Alei Zwycięstwa z ulicą 3 Maja)  zostanie utworzony specjalny parking koncertowy. Tam będzie można pozostawić samochód i następnie udać się na pobliski dworzec kolejowy, by Szybką Koleją Miejską przejechać na stadion. Poza tym, parkować będzie można w ciągu ulic Halera, Nowej, Uczniowskiej oraz Czarny Dwór.

Szybka Kolej Miejska


Dotarcie na koncert zespołu Bon Jovi powinna ułatwić Szybka Kolej Miejska, która 19 czerwca będzie kursować według specjalnego rozkładu. Pierwszy kurs ze stacji Gdańsk Główny w kierunku stadionu (stacja Gdańsk Stadion - Expo) będzie miał miejsce o godzinie 17:00. Kolejne odjazdy planowane są co 20 minut aż do godziny 19:40. Po zakończeniu koncertu ze stacji Gdańsk Stadion – Expo pierwszy kurs w kierunku stacji Gdańsk Główny będzie miał miejsce o godzinie 23:00, a ostatni o godzinie 1:20.

Zmiana organizacji ruchu w mieście


Jedyną istotną zmianą w organizacji ruchu w Gdańsku będzie zamknięcie ulicy Uczniowskiej. Ulica ta zostanie zamknięta dla ruchu kołowego o godzinie 16.30.

Organizacja ruchu po koncercie


Po zakończeniu koncertu wyjazd z parkingu znajdującego się przy stadionie będzie odbywał się tylko w prawą stronę. W przeciwnym kierunku poprowadzony zostanie ruch pieszych. Takie zasady będą obowiązywały aż do momentu, gdy piesi opuszczą stadion. Może to potrwać od 30 do 40 minut. Należy także dodać, że oddzielny parking został przygotowany dla osób posiadających bilety w lożach PGE ARENY. Będzie to parking P1 (w tym przypadku obowiązywać będą specjalne przepustki).

Specjalna aplikacja koncertowa


Wszystkie informacje o koncercie Bon Jovi w dniu imprezy będzie można uzyskać za pomocą telefonu komórkowego. Dla posiadaczy smartfonów została przygotowana specjalna aplikacja, która zawiera najważniejsze informacje o koncercie. Aplikacja została przygotowana z myślą o wszystkich osobach, które wybierają się na koncert Bon Jovi. Zawiera ona dokładny rozkład godzinowy imprezy, informacje o artystach, dojeździe na PGE Arenę, pełną informację o sektorach, parkingach, zamkniętych ulicach oraz o rzeczach, których nie można wnosić na teren stadionu. Aplikacja będzie dostępna na trzech systemach mobilnych: iOS, Android i Windows Phone. Aby z niej skorzystać należy zeskanować specjalny kod lub wejść na stronę get.21eventapp.com/bonjovi. W dniu koncertu na terenie stadionu ogólnodostępny dla wszystkich uczestników imprezy będzie bezprzewodowy internet, co z pewnością ułatwi korzystanie z aplikacji.

Zakup biletów w dniu koncertu


W dniu koncertu będzie można nabywać bilety. Przy stadionie punkt sprzedaży wejściówek zostanie zlokalizowany w specjalnym kontenerze, który będzie mieścił się w pobliżu bramy numer 8 od strony ulicy Żaglowej (w tym przypadku płatności będzie można dokonywać zarówno przy pomocy karty jak i gotówką). Ponadto bilety będzie można kupować w sieci salonów EMPIK oraz sklepach MEDIA MARKT i SATURN na terenie całego kraju. Do ostatniego momentu będzie też istniała możliwość zakupu biletów poprzez internet z opcją wydrukowania biletu na własnej drukarce.

Wymiana voucherów na bilety


Posiadacze voucherów Lotosu będą mogli dokonać zamiany voucherów na bilety w kasach stadionowych (stałe kasy obiektu wykorzystywane przy okazji meczów piłkarskich) zlokalizowanych tuż za bramą numer 8 od strony ulicy Żaglowej.

Punkt reklamacji biletów


W przypadku jakichkolwiek kłopotów z biletami (np. problemem ze zczytaniem kodu kreskowego) należy zgłosić się do punktu znajdujacego się w kasach stadionowych (stałe kasy obiektu wykorzystywane przy okazji meczów piłkraskich) w pobliżu bramy wejściowej numer 8.

Osoby niepełnosprawne


Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych znajdować się będą na parkingu numer 5. Z kolei winda dla osób niepełnosprawnych zlokalizowana jest w tunelu numer 1.

Gastronomia na koncercie


Przy okazji koncertu Bon Jovi na stadionie PGE Arena czynne będą punkty gastronomiczne. Kilka z nich ulokowanych zostanie na murawie. Pozostałe funkcjonować będą w stałych stadionowych punktach sprzedaży. Będzie w nich można kupić: zapiekanki, hot – dogi, frytki, pop – corn, różnego rodzaju batony, kawę, herbatę, napoje chłodzące typu: coca – cola, sprite, nestea oraz piwo 3,5 procent.

Palenie papierosów na koncercie


Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach. Łącznie organizatorzy przygotowali 16 takich miejsc. Każde strefa będzie odpowiednio oznaczona. Poza tymi obszarami, palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Toalety


W dniu koncertu czynne będą wszystkie stadionowe toalety. Poza tym toalety przenośne ustawione zostaną przy każdym wejściu na obiekt oraz na murawie boiska.

Gadżety Bon Jovi


Organizatorzy przygotują stoiska z oficjalnymi gadżetami zespołu Bon Jovi. Będę się one znajdowały w trzech miejscach: przy bramie numer 8 (od strony ulicy Żaglowej), na wewnętrznym ringu stadionu oraz na murawie. W punktach sprzedaży gadżetów będzie można płacić jedynie gotówką.

Czego nie można wnosić na koncert?


Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych w tym również napojów, kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach oraz banerów.

Aparaty fotograficzne


Na teren imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręcanymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

Punkty medyczne na stadionie


Na terenie PGE Areny będą przygotowane dwa punkty medyczne. Pierwszy z nich będzie mieścił się się w tunelu numer 1, a drugi na poziomie pierwszym (trybuny). Poza tym, o bezpieczeństwo uczestników imprezy będzie dbać 13 patroli ratowniczych oraz trzy zespoły wyjazdowe.

Wolontariusze


W dniu imprezy w okolicy stadionu, a także w newralgicznych punktach komunikacyjnych miasta będzie można spotkać wolontariuszy służących pomocą w dotarciu do stadionu i odnalezieniu swojego miejsca na obiekcie.

Bankomaty


Najbliższy stadionowi bankomat znajduje się na stacji paliw położonej na skrzyżowaniu ulic: Marynarki Polskiej oraz ulicy Swojskiej.

Zobacz: Wszystko o koncercie Bon Jovi w Gdańsku!


X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

Zapraszamy do kontaktu!

Komentarze

alan Gość
~alan
Szału nie ma 2012-11-05 11.28

Może potem w końcu jakiś wykonawca popularny nie tylko w latach 90-tych?

Marla Gość
~Marla
Boże!!!!!! spełnienie marzeń! 2012-11-05 13.19

Nareszcieeeeeeeee!!! <jupi>

Bone Gość
~Bone
No way!!!!!!!!!! 2012-11-05 13.29

Yey nie wierze!!!!!!! Szlalu nie ma? Wez jedna z wielu legend rock and role!!!!!! Jeden z bardzo nie wielu osob co zawsze pomaga slabszym biedniejszym....

nido Gość
~nido
SUPER!!! 2012-11-05 13.38

CUDOWNIE! ceny tez są przyzwoite. Czyli zobaczymy się znowu!!!

missbass Gość
~missbass
AAAA!!! 2012-11-05 21.01

jaram się :D no jejku juz sie nie mogę doczekać !! :D

Maggie Gość
~Maggie
Rewelacja 2012-11-06 10.16

Kto pisze o zespole popularnym w latach 90 - tych. Przecież oni nadal są rewelacyjni. Dodam jeszcze,ze od 20 lat w muzyce nic się nie dzieje, śpiewają jakieś pudrowane panienki i kiczowaci goście, Z dobrą muzyką nie ma to nic wspólnego. Tęsknimy do gigantów i stąd niezwykła popularność nawet 70-latków.

Stasiek Gość
~Stasiek
:D 2012-11-07 10.14

Pierwszy koncert w Polsce...chyba ktos tu jest niedoinformowany

ks Gość
~ks
OMG!! NARESZCIE!! 2012-11-07 14.35

ALe się cieszę , to jest mój ukochany zespół!! JAdę na koncert na 100%;D AAAAAAA już nie mogę się doczekać!!;p Pozdrawiam fanów Bon Jovi'ego!!!!!;D

Agent Gość
~Agent
Bilety po 99 zł 2012-11-09 09.18

Dlaczego bilety po 99 zł są niedostępne?

mordka Gość
~mordka
co jest? 2012-11-09 09.43

podbijam agenta.

Niby miały być, ja wchodze o 9 i nie sa dostepne....

+ podobno można kupić w media markt tylko gdzie...? mam podejsc do kasy i poprosic o bilet?

vc Gość
~vc
Super koncert! 2012-11-09 13.52

już nie mogę się doczekać koncertu!

ola Gość
~ola
;D 2012-11-09 15.47

Stasiek ->no dokładnie :)

gosia Gość
~gosia
mam bilet :) 2012-11-09 15.51

ja rano byłam w Empiku, bilety były dostępne oprócz tych za 550 na Golden Circle. Również przez eventime.pl nie było problemu z zakupem. Pozdrawiam fanów i do zobaczenia 19 czerwca :)

carlaDuna Gość
~carlaDuna
JA TEŻ :) 2012-11-09 20.25

A ja mam już bilet i tylko czekam na to wspaniałe wydarzenie aż mi ciary chodzą .W Empiku w Poznaniu w Kingrosie była kolejka przed otwarciem .Do zobaczyszka 19,06,2013 roku pamiętnego ;D

M Gość
~M
Super! 2012-11-09 20.48

"Może potem w końcu jakiś wykonawca popularny nie tylko w latach 90-tych? "
- Człowieku, czy Ty wiesz co piszesz? Bon Jovi to legenda, nadal są popularni. Teraz mamy czasy, kiedy największy rozgłos mają miernoty śpiewające pop.
A na Bon Jovi wybieram się koniecznie!

Brahms Gość
~Brahms
BJ 2012-11-10 17.43

Dokladnie - nareszcie najlepsze koncerty w Gdansku, to niezwykle, ze tyle lat minelo, i wreszcie komus udalo sie ich sprowadzic, i to w dodatku do Gdanska, brawo dla pge areny !!!!

anika Gość
~anika
w media kupilam bilety 2012-11-10 23.06

Ja kupiam w Media Markt na dziale muzycznym, do tego dokupiłam ubezpieczenie biletu za 17zł -różnie w zyciiu bywa a nóż się rozchoruje lub tp. :)
jestem szczesliwa

BonJoviFanka Gość
~BonJoviFanka
OMG !!! 2012-11-11 19.45

Jaka szajba!! Muszę mieć bilet !

Fan Gość
~Fan
!!! 2012-11-14 16.31

Bon Jovi w Polsce a my musimy pisać egzamin zawodowy!!!

asia Gość
~asia
Aaaaaaaaaaaa! Szaleństwo! 2012-11-14 19.46

Muszę tam być!

iśka Gość
~iśka
wooooooow 2012-11-17 19.07

ale Wam zazdroszczę!!! zwłaszcza tym, którzy mieszkają w Trójmieście... Ja, niestety, nie uzbieram na bilet :( może niekoniecznie musiałby być to ten za 550, ale gdzieś za sceną po 99 zł nie uśmiecha mi się stać :( Jon to moja wielka miłość, jeszcze z czasów szkoły podstawowej.,, nuciłam sobie wtedy Miracle, no i oczywiście Blaze of glory... potem przyszło Keep the Faith, niesmiertelne Bed of roses, Always i cała masa innych hiciorów. Dla mnie każdy utwór Bon Jovi to hit zapadający głęboko w sercu. Kocham, kocham, kocham!!! !9. czerwca będę myślami z Wami, a w domu pośpiewam z moimi dziećmi, bo one również znają niektóre piosenki Bon Jovi. Pozdrówka.

iśka Gość
~iśka
poprawka 2012-11-17 19.09

19, czerwca oczywiście, ten "!" wskoczył przez pomyłkę zamiast "1" :)

LW Gość
~LW
Bon Jovo rock! 2012-11-22 22.08

Bon Jovi Forever! Najlepszy zespół muzyczny w historii ludzkosci. Ja tam będę...

fanka Gość
~fanka
Hurrraaaaa!!!!!!! 2012-11-26 09.53

Kocham za to Gdańsk!!!!!!Doczekałam się ,spełnienie marzeńńńńńńńńńńńń!!!!:-DDDDDD

ewik Gość
~ewik
ewik 2012-11-30 08.51

Jupiii jaj ......moje marzenie się jednak spełni:))))))))))

Dodaj swój komentarz: