*
Dodane 2012-10-28 17.55 , komentarzy 4

Tanie latanie, czyli za kilka złotych po Europie

Londyn za 8, Eindhoven za 6 i Paryż za 28 złotych. Przy odrobinie szczęścia i pomocy kilku stron internetowych można tanio latać po Europie.

Londyn za 8, Eindhoven za 6 i Paryż za 28 złotych. Przy ...

Tanie latanie z Gdańska, czyli za kilka ...

Autor: mat. pras.

Linie pokroju Wizz Air czy Ryanair pozwalają tanio polecieć do praktycznie każdego kraju w Europie. Można jednak latać jeszcze taniej, wystarczy regularnie zaglądać na kilka stron internetowych i na Facebooku.

Latamy z Gdańska


Dla mieszkańców Trójmiasta najbardziej pomocny jest serwis Latamy z Gdańska, który prężnie działa także na Facebooku.

- Szukamy tanich tras z Gdańska, dzielimy się ciekawymi pomysłami na podróże - piszą o sobie twórcy Latamy z Gdańska.

I rzeczywiście tych tanich tras jest bardzo dużo. Najnowsze to m.in. 8 zł. za lot i powrót do Londynu, Paryż za 28 zł. w dwie strony, Eindhoven za 6 zł. czy Wilno za 34 zł. Oczywiście są to bilety na konkretne dni i godziny, choć najczęściej proponowanych dat jest więcej niż jedna. Znajdziemy tu także takie perełki, jak np. lot do Lublina za 9 złotych przez... Oslo w Norwegii.

Dużą zaletą Latamy z Gdańska jest forum, gdzie ciekawe trasy znajdują sami użytkownicy, a także poradnik. Co ciekawe, serwis ma swoje odpowiedniki w Poznaniu i Wrocławiu. Podobna strona prężnie działa także w Krakowie - Krakolot.pl i w Lublinie.

Fly4free liderem, choć podobnych stron jest sporo


Największym serwisem z tanimi lotami jest Fly4free, w którym znajdziemy nie tylko atrakcyjne cenowo loty, ale też sporo poradników i informacji o szeroko rozumianym lotnictwie.

Co ciekawego znajdziemy na Fly4free? M.in. Londyn - Warszawa za 26 zł., Warszawa - Mediolan za 16 zł. czy Warszawa - Barcelona za 44 zł. Nie brakuje także ofert z lotami za mniej niż 10 zł., ale i droższych, jak choćby lot na Sri Lankę za 1887 zł., a to akurat spora promocja.

Gdzie jeszcze trzeba zajrzeć w poszukiwaniu tanich biletów?

Ciekawe oferty znajdziemy także na Latamy.pl, który również prężnie działa na Facebooku. Oslo za 4 zł., Paryż i Rzym za 94 zł - to tylko niektóre ostatnie oferty znalezione przez Latamy.pl. Równie ciekawe oferty wynajdują twórcy strony Tanie Loty, gdzie znajdziemy m.in. Mediolan za 10zł., a Rzym za 26 zł. Z pewnością warto zapisać sobie w zakładkach także tanie-latanie i wiele innych, dzięki którym latanie po Europie może być tanie.

Czytaj więcej o tanim lataniu po Polsce:Akredytacja za relację: Twórz z nami MMTrojmiasto!


Polska - Urugwaj 14 listopada na PGE Arena Gdańsk.


Zmiana czasu 2012: Zmiana czasu na czas zimowy


Koncerty w Trójmieście: Co, gdzie i kiedy

dodaj artykułdodaj wpis do blogadodaj fotoreportażdodaj wydarzenie


X

Miejsce
w rankingu
Patryk Siedliński

W MMTrojmiasto.pl od września 2007 do października 2013 roku. Były szef redakcji, wydawca, redaktor i dziennikarz. Do dyspozycji pod adresem mailowym: patryk.siedlinski@gmail.com

Komentarze

chihuahua500 chihuahua500
Forum Latamy z Gdańska: 2012-10-28 08.57

Liczba postów: 15 • Liczba tematów: 14 • Liczba użytkowników: 5
prężne :)

Ula Gość
~Ula
za 6 zł....akurat 2012-10-28 11.33

Owszem znajdziecie loty za 6 zł....ALE jeszcze opłata transakcyjna + opłata za przelew (lub za zapłatę kartą) i ...to już robi się 150zł

chihuahua500 chihuahua500
nie zawsze, 2012-10-28 19.37

w wizzairze na przykład przy biletach za 4 zł opłaty transakcyjne wynoszą 18 zł/os/lot więc łącznie 22 PLN. I tak się opłaca. No chyba, że się leci na wczasy z walizkami, to wtedy dopłata.Aczkolwiek ja zwykle latam z podręcznym.

ruda Gość
~ruda
he 2012-11-17 14.42

gdzie niby jest ten londyn?

Dodaj swój komentarz: