*
Dodane 2012-10-01 14.50 , komentarzy 124

Tragiczny wypadek w Gdańsku Wrzeszczu. Zginął 20-latek [zdjęcia]

W Gdańsku Wrzeszczu doszło do tragicznego wypadku. Na al. Zwycięstwa śmiertelnie potrącony został pieszy.

W Gdańsku Wrzeszczu doszło do tragicznego wypadku. Na al. ...

Tragiczny wypadek w Gdańsku Wrzeszczu. Z...

Autor: Patryk Siedliński

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę.

Tragiczny wypadek w Gdańsku Wrzeszczu


Ok. godz. 1.30 na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu al. Zwycięstwa i Dmowskiego potrącony został 20-latek.

- Samochodem marki audi kierował 21-latek, który w momencie wypadku był trzeźwy - mówi Magdalena Michalewska z gdańskiej policji.

Potrącony 20-latek zginął na miejscu. Obecnie sprawę bada biegły, który ustali dokładne przyczyny wypadku.

Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć fotogalerię:

X

Miejsce
w rankingu
Patryk Siedliński

W MMTrojmiasto.pl od września 2007 do października 2013 roku. Były szef redakcji, wydawca, redaktor i dziennikarz. Do dyspozycji pod adresem mailowym: patryk.siedlinski@gmail.com

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

kaska Gość
~kaska
grunwaldzka 2012-10-01 14.59

to jest grunwaldzka,a a nie al. zwycięstwa.
scenariusz pewnie taki jak zawsze o tej porze w weekend... szkoda obu chłopaków... :(

MM Gość
~MM
światła 2012-10-01 15.14

To wina źle zsychronizowanych świateł, jako, że jest to przejście dwuetapowe, wpierw zielone pojawiają się od strony biedronki, dopiero po jakichś 5 sekundach od strony hawany... Wkrótce takich wypadkach będzie więcej w tym miejscu, sam już byłem świadkiem paru takich, sytuacji, że ludzie wychodzili już na czerwonych a samochody jeszcze nadjeżdzały... i mi samemu jako kierowcy już 4 razy wyskakiwali ludzie na przejściu, w tym raz matka z wózkiem, ludzie nie są nawet świadomi, że przechodzą na czerwonym, na dodatek sygnał dźwiękowy z naprzeciwka ich muli...

Tes Gość
~Tes
ta, Wina świateł... 2012-10-01 15.52

A gdy kierowca wjedzie w drzewo to wina drzewa. Całe to skrzyżowanie po remoncie to jedno wielkie, uciążliwe do pokonania gówno, to nie ulega wątpliwości. Jednak sam zauważasz że ludzie wchodzili przed tobą na drogę... a nie że kogoś przejechałeś. Więc może jednak w sytuacji w której samochód w terenie zabudowanym zapieprza z taką prędkością że zabija na miejscu, to jednak jest wina kierowcy?

chomik Gość
~chomik
aaa! 2012-10-01 15.53

nie ma takiego skrzyżowania, panstwo "redaktorzy".

Michoo Gość
~Michoo
Wypadek nigdy nie ma jednej przyczyny ... 2012-10-01 16.06

Współczuję obydwu rodzinom. Dopóki biegły nie orzeknie jak przebiegały wydarzenia, wszystko co napiszemy to będą tylko spekulacje. Cały czas pokutuje brak wcielonej w życie zasady ograniczonego zaufania! Piesi, rowerzyści, motocykliści - mimo rosnących uprawnień tych grup nadal zwykle wygrywa prawo fizyki. Oczy trzeba mieć dookoła głowy, nie zagłuszać muzą odgłosów ulicy (bo można tego ważnego dźwięku nie usłyszeć) i co najważniejsze - żadne przepisy nie zwrócą nam utraconego zdrowia lub życia.

MICHAŁ Gość
~MICHAŁ
{*} 2012-10-01 16.17

NIECH SPOCZYWA W POKOJU BYŁ NA PRAWDE WARTOSICOWYM CZŁOWIEKIEM..................
NAWET NIE UMIEM WYRAZIĆ SŁÓW ŻALU DLA JEGO RODZINNY I BLISKICH.

ja sam tez przechodzien Gość
~ja sam tez przechodzien
jeszcze jeden dowód na koniecznośc tunelu 2012-10-01 18.16

tylko i wyłacznie a winny tej i poprzednich śmierci w tym miejscu siedzi i grzeje stołek w magistracie

Ania Gość
~Ania
Żegnaj ;((( 2012-10-01 18.23

W Takich Chwilach Jak Ta Zastanawiam Się Czemu Bóg Zabiera Do Siebie Takich Jak Ty Kamilu ;(((((((((((((((((((((( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spoczywaj W Spokoju . . . Nigdy Cię Nie Zapomnimy ! ! !

Patryk Siedliński Patryk Siedliński
Grunwaldzka 2012-10-01 18.49

Oczywiście chodzi o Grunwaldzką, a nie o Zwycięstwa

magda Gość
~magda
tesknimy :( 2012-10-01 18.54

jak tak mozna gdybym dorwala gnoja ktory zabil kamila to bym mu leb na miejscu uktecila !!!!

gość Gość
~gość
... 2012-10-01 19.14

Byłem na miejscu zdarzenia ok 2.00 i widziałem samochód... z uszkodzeń wynika, że jechał ponad 100. nie mam wątpliwości. Co do poszkodowanego to nie wiem jak to wyglądało. Może było czerwone i wina też była jego. Nie wnikam. Przykro tylko, że to się w ogóle zdarzyło. Trzeba zachowywać ostrożność jako pieszy i jako kierowca.

Czesław Gość
~Czesław
... ... 2012-10-01 19.34

Jak znam życie... to ofiara w ta noc najebana jak szpadel wtargnęła na czerwonym na jezdnie...

magda Gość
~magda
..... 2012-10-01 20.20

a skad ty to mozesz wiedziec czeslawie wrozka z ciebie czy czarodziej !!!!

Gość, Gość
~Gość,
Gość. 2012-10-01 20.57

[*]

Piotr Gość
~Piotr
Nie jestem pewien .... 2012-10-01 20.59

Nie jestem pewien ale czy o 1 w nocy sygnalizacja jest włączona czy działa tylko pulsujące, pomarańczowe?

Mao Gość
~Mao
Jaka synchronizacja świateł ... 2012-10-01 21.07

O 1:30 nie ma sygnalizacji świetlnej, co Wy tu piszecie o jakieś synchronizacji.

Światła po 24 przełączają się na "uwaga" ...

Swoją drogą jeśli kierowca jechał w kierunku Gdańska to jak on mógł nie zauważyć pieszego na tym przejściu - tam nie ma nic co by przesłoniło pieszego nawet który jest na przejściu pasa przeciwnego, a co dopiero na swoim ....

Myślę że wiek kierowcy audi (21-lat) mówi tu samo za siebie.

galik Gość
~galik
Siedliński, a dlaczego nie odpowiadasz na zarzuty o nielegalne filmiki w koncertu Lopez? 2012-10-01 21.11

tak zupełnie tchórzysz? trzeba mieć jakieś jaja by być redaktorem, naprawdę. Choć małe.

Piotr Gość
~Piotr
Domysły .... 2012-10-01 21.50

Nie byłem, nie widziałem ale uważam, że chłopak wbiegł nagle na pasy. Jestem kierowcą od ponad 20stu lat i wiem jedno. Gdybym nagle zobaczył kogoś na pasach uciekałbym na lewo, na tory, taki odruch. Tu chyba kierowca nie miał na to szans ... Był trzeźwy! Współczuje rodzinie

Beata Gość
~Beata
Ogromny żal 2012-10-01 22.04

WYRAZAM OGROMNY SMUTEK I ŻAL i SKŁADAM NAJSZCZERSZE KONDOLENCIE DLA RODZINY ZMARŁEGO KAMILA choć wiem ze teraz nie ukoi to napewno ich bólu i pytan dlaczego to sie stało. Jest to napewno niebywała tragedia,moim zdaniem zeby o 2 w nocy rozjechac z takim impetem kogoś trzeba gnać z niebywała prędkością. To nie było potrącenie a poprostu rozjechanie.

rafcias Gość
~rafcias
do mao 2012-10-01 22.32

nie winie nikogo bo to nie czas na to,ale nowe przystanki zasłaniają niestety wszystko co za nimi nie wiem kto to projektuje ale zarabia na tym i oto chodzi chyba jechałeś kiedyś -przystanek chyba Zamenhoffa na ul wojPolskiego w stronę Oliwy zawsze tam zwalniam bo nic nie widać co będzie za szpalerem płyt -dziecko,piesek -jedziesz ściana,ściana i nagle przejście dla pieszych ten przystanek jest bardzo podobny.moim zdaniem do demontażu na zwykłe kraty

gosfil Gość
~gosfil
LUDZIE 2012-10-01 22.37

Sygnalizacja na głównym ciągu działa 24h,
a co do sprawcy to darujcie sobie ocenianie,
aha no i gratuluje znawcy który po spojrzeniu na auto jest w stanie oceniać z jaką prędkością jechał...
Chłopak był kompletnie pijany i razem z kolegami przebiegał na czerwonym świetle... dwóch zdążyło... trzeci niestety nie...
Nie zmienia to jednak że kierowca audi jadąc o 1:30 w nocy gdzie ruch aut jak i pieszych jest naprawde mały - powinien zobaczyć grupkę "chwiejnych" ludzi i zachować szczególną ostrożność.
Swoją drogą ja wychodzę z założenia, że "pierwszeństwo" pomimo tego co jest w ustawie ma ten który jest... WIĘKSZY!!! - Zasada ograniczonego z\aufania

M Gość
~M
;( 2012-10-01 22.39

Czesław ty sam chyba najebany codzinnie latasz. Kamil był trzezwy, rozmawiałam z nim tej nocy. Kierowca jebniety i niech gnije tam gdzie jego miejsce teraz!!
I Mao sygnalizacja w tych godzinach czasem dziala


[*]Kamil[*] ;(((

sun Gość
~sun
Trzeźwy?! 2012-10-01 22.52

Trzeżwy?! Policja po ekspertyzie napisała w raporcie że był pijany prawie do nieprzytomności! Wszedł na czerwonym świetle, za psami i do tego pijany....taaa chłopak bez winy ewidentnie-szkoda go jak każdego człowieka ale nie dajmy się zwariować! Kierowca jechał na równi z 2 autami do tego ruszył z poprzednich świateł - ile mógł się rozpędzić?. Przed dwoma udało im się uciec i wpadli pod trzecie. 70km na godzine (udowodnione po oględzinach) to chyba nie taka straszna prędkość.

Piotr Gość
~Piotr
nie zgadzam się .... 2012-10-01 22.52

Co wy sie ku... napinacie? Tam jest stały monitoring i na pewno wszystko widać kto tak naprawdę zawinił. Powiadasz, że działa całą dobę? Nie był bym tego taki pewien .. Jechałem 2 dni temu o 3 w nocy i na pewno było pulsujące pomorańczowe!

xxx Gość
~xxx
... 2012-10-01 22.56

Biegl ze strony gdzie akurat byla dobra widocznosc dla kierowcow.w nocy tam swiatla dzialaja normalnie, nie migaja na zolto.biegli przez przejscie bo zielone swiatlo zaczelo migac.kierowca mial przekroczona predkosc i nie byl trzezwy.