*
Dodane 2012-04-18 16.24 , komentarzy 0

Wypadek pod Zambrowem . Zderzyło się pięć aut

Między miejscowościami Korytki - Sędziwuje k. Zambrowa zderzyło się pięć aut. Jedna osoba nie żyje, a jedna została przetransportowana do szpitala.

Między miejscowościami Korytki - Sędziwuje k. Zambrowa zderzyło ...

Wypadek pod Zambrowem . Zderzyło się pię...

Autor: archiwum

Do wypadku doszło środę przed południem na drodze krajowej nr 8 Białystok-Warszawa, między miejscowościami Korytki - Sędziwuje. Auta oczekiwały na zielone światło. Według wstępnych ustaleń, najpierw ciężarowy mercedes najechał na toyo, która stała na końcu kolejki. Toyota z  dużą siłą wjechała pod ciężarówkę marki Volvo.

W zderzeniu łącznie brało udział pięć aut. Jedna osoba nie żyje, a jedna została ranna. Policja nie podała informacji, czy wszyscy kierowcy byli trzeźwi.


Polecamy w MMTrojmiasto.pl


Photo Day 18.0: Zobacz zdjęcia supernowoczesnego terminala

Konkursy. Śledź bloga i wygrywaj!


Dodawaj zdjęcia i promuj się za darmo

Zobacz stronę główną MM

MMTrojmiasto.pl to portal informacyjno społecznościowy. Jeżeli masz pomysł na artykuł, fotoreportaż lub materiał wideo po prostu stwórz go i opublikuj w MM-ce. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, odezwij się do nas na redakcja@mmtrojmiasto.pl, a na pewno Ci pomożemy i doradzimy!


X

Miejsce
w rankingu
MoDO

Mobilny Dziennikarz Obywatelski MMTrojmiasto/MoDo - W tym profilu znajdują się wszystkie zdjęcia, wideo i teksty nadesłane przez Was dzięki aplikacji MoDO. Na Facebooku: http://www.facebook.com/jestemMoDO

Autor ostatnio dodał:

Wyślij wiadomość Usuń ze znajomych

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszy!
Dodaj swój komentarz: