*
Dodane 2011-09-02 17.09 , komentarzy 1

Wypadek Jarosława Wałęsy na motorze

Poważny wypadek Jarosława Wałęsy na motorze. Europoseł PO zderzył się z samochodem terenowym.

Poważny wypadek Jarosława Wałęsy na motorze. Europoseł PO ...

Wypadek Jarosława Wałęsy na motorze

Autor: Magda Korgól

Do wypadku Jarosława Wałęsy doszło w piątek (2 września) ok. godz. 15 w miejscowości Stropkowo obok Sierpca w województwie mazowieckim.

Wypadek Jarosława Wałęsy na motorze


Wałęsa zderzył się z samochodem osobowym. Z wstępnych ustaleń wynika, że jego kierowca wymusił pierwszeństwo. Europoseł starał się uniknąć wypadku, ale nie zdążył. Uderzył w bok samochodu.

O tym, jak bardzo był to poważny wypadek, świadczy fakt, że europoseł Platformy Obywatelskiej leżał aż 30 metrów od miejsca zderzenia się jego motoru z osobową toyotą.

Stan Jarosława Wałęsy jest poważny


Wałęsa doznał urazu wielonarządowego, a jego stan jest ciężki. Obecnie przebywa w szpitalu w Płocku, do którego zabrał go śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kierowca osobowej toyoty nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

Mecz Polska-Niemcy w Gdańsku był zagrożony, ale jednak się odbędziePasażerowie chcą przekazywać sobie ważne bilety


Ale obciach! Obciachowe miejsca w Trójmieście!


"Ksiądz brzmi w tcinie" - wywiad z Joanną Krupą


Zdobądź akredytację, wygraj 500 złotych

Napisz tekst, opublikuj zdjęcia i wygraj nawet 500 zł!

Każdy, kto opublikuje artykuł lub fotoreportaż w MMTrojmiasto.pl automatycznie weźmie udział w konkursie "Tym żyje miasto", w którym co miesiąc do wygrania jest 500 zł.
dodaj artykułdodaj wpis do blogadodaj fotoreportażdodaj wydarzenieX

Miejsce
w rankingu
MoDO

Mobilny Dziennikarz Obywatelski MMTrojmiasto/MoDo - W tym profilu znajdują się wszystkie zdjęcia, wideo i teksty nadesłane przez Was dzięki aplikacji MoDO. Na Facebooku: http://www.facebook.com/jestemMoDO

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Stefan Maruda Gość
~Stefan Maruda
Szkoda tego młodego człowieka! 2011-09-03 14.46

Straszne i smutne nieszczęsne spotkało tego młodego europosła. Ale nic nie wiemy z jaka jechał prędkością. Zastanawiam się jednak, czy ten wypadek syna to nie jest jakiś znak z Niebios, czy to jest już ostatnie napomnienie i ostatnie ostrzeżenie do oczyszczenia - łaski odnowy, postępowania i zachowania jego ojca ?. Czy to nie znak, który można zinterpretować w oczywisty sposób. Wreszcie, czy to był zwykły wypadek, czy także ostrzeżenie, aby stał się wreszcie człowiekiem w duchu pokory i sercem skruszonym. Gdyż pycha, czyli brak pokory , przywodzi człowieka do upadku, lecz pokorny duchem dostępuje czci. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia młody człowieku!

Dodaj swój komentarz: