*
Terminy ferii zimowych w roku szkolnym 2012/2013 Dodane 2013-01-25 17.00 , komentarzy 32

TERMINY FERII ZIMOWYCH W 2013 ROKU: WOJEWÓDZTWO POMORSKIE

TERMINY FERII ZIMOWYCH W 2013 ROKU. Tym razem województwo pomorskie na samym końcu - od 11 do 24 lutego.

TERMINY FERII ZIMOWYCH W 2013 ROKU: WOJEWÓDZTWO POMORSKIE

TERMINY FERII ZIMOWYCH W 2013 roku!

Autor:

Ferie zimowe w roku szkolnym 2011/2012 zgodnie z rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu odbędą się pomiędzy 14 stycznia a 24 lutego 2013 roku w zależności od poszczególnego województwa.

Warto dodać, że w FERIE ZIMOWE zawsze zaczynają się w poniedziałek i kończą w niedzielę, a więc czas wolny od lekcji zaczyna się dwa dni wcześniej (sobota i niedziela).

W województwie pomorskim w tym roku ferie rozpoczynają się 11 , a kończą 24 lutego.

TERMINY FERII ZIMOWYCH 2013

kujawsko-pomorskie
lubuskie
małopolskie
świetokrzyskie
wielkopolskie

14-27 stycznia 2013
podlaskie
warmińsko-mazurskie
21 stycznia - 3 lutego 2013
dolnośląskie
mazowieckie
opolskie
zachodniopomorskie

28 stycznia - 10 lutego 2013
lubelskie
łódzkie
podkarpackie
pomorskie
śląskie
11-24 lutego 2013

5

Miejsce
w rankingu
Informator

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

ktoś. Gość
~ktoś.
Co to jest?! 2012-10-07 19.15

Chu*owo wypadają, pozdro ku*wa.

Maćko z Bogdańca Gość
~Maćko z Bogdańca
lipa lipa lipa lipa lipa patrz wyrzej... 2012-10-26 21.50

jak można takitermin dać mi to się w głowie nie mieści

Marcin R Gość
~Marcin R
terminy jak terminy 2012-11-01 09.39

... ale jak patrzę "wyrzej" to się mdło robi. Ludzie, cztery słowa, dwa przekleństwa, albo jedno zdanie, dwa błędy. Bez dużych liter, przecinków itp. Może nie powinno być ferii, lepiej ćwiczyć poprawną polszczyznę. To, że się jest anonimowym nie oznacza, że należy obarczać innych swoją słabością językową. Poza tym nie ma obowiązku komentować wszystkiego w sieci. Komentarz powinien coś wnieść, a Wasze .... no cóż. Mój na przykład mam nadzieję wzbudzi refleksję. I raczej nie realizujcie się literacko w zemście, proszę.

TTT Gość
~TTT
Nie płacz 2012-11-07 19.39

h..j, kó..wa, cydzki

Kulturalna Gość
~Kulturalna
Imperio! 2012-11-11 21.43

Miodzio! Podobają mi się te terminy! W końcu odpocznę, szkoda tylko, że wcześniej skończymy, a reszta zacznie, to będzie marudzenia, że szybko ;p

Pozdrawiam. Lubuskie

ja Gość
~ja
wielkopolska! 2012-11-13 13.50

a wielkopolskie gdzie?

k.b Gość
~k.b
lubuskie 2012-11-18 12.19

poprostu nastąpiła pomyłka i dali 2 małopolskie

Metalania Gość
~Metalania
Ja do Terminy jak terminy 2012-11-23 11.37

Popieram twoje zdanie, Polacy chcą chwalić się językami obcymi (nieudolnie zresztą), a nie potrafią nawet poprawnie używać narodowego języka. Teraz to jakiś angielsko-polsko-chamsko-dziwnie-potoczny dialekt.

Pamela Gość
~Pamela
"Marcin R", nie płacz jesteśmy z Tobą<3 2012-12-22 11.10

Nie każdy ma tak poprawną polszczyznę jak Ty, więc nie obrażaj tu innych i nie wywyższaj się (: komentowanie tego jest po to, aby KOMENTOWAĆ TERMINY FERII A NIE PO TO ŻEBY KOGOŚ OŚMIESZAĆ. ~ A co do ferii, to zgadzam się .. ch*jowe terminy k*rwa :))

Magdalena Gość
~Magdalena
Drogi Marcinie, 2012-12-29 23.53

Chciałabym Cię uprzejmie poinformować, iż po "albo" nie stawia się przecinka.
Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam serdecznie.

monia Gość
~monia
do Madzi 2012-12-30 00.18

Madzia, jesteś boska:) pozdrawiam

Towarzysz Gość
~Towarzysz
Życiowy 2013-01-01 17.21

Szkoda że tak wyszło.. Mam dużo znajomych z po za mojego woj. i trudno będzie się teraz zgrac.. No ale cóz..
... "Życie" ...

Adlfs;'lf Gość
~Adlfs;'lf
jhsdjf 2013-01-01 18.10

tgfhdsfdagdfgsdfghfdhtyujbhhhhhhhhhhhh

michał wołodyjowski Gość
~michał wołodyjowski
wtf zal omg pierdolenie 2013-01-01 18.25

piknie bedym capka przepalac w lutym
i nie pisac mi tu lo poprawnej polsciznie!

Lukas Gość
~Lukas
do dupy 2013-01-01 19.32

Do dupy te terminy, koledzy z warmi kończą to ja zaczynam. Nie napijemy się :/

Magda. Gość
~Magda.
Lolo. 2013-01-01 20.19

Marcin R, popieram Cię trochę szczególnie z tymi "przekleństwami ", ale jak się nie mylę to wyżej piszę się tak a nie "wyrzej". A co do ferii to mi nawet pasuje, bo długo w szkole nie będę ale ferie powinny mieć wszstkie województwa w tym samym czasie i z miesiąc :).

Michał. Gość
~Michał.
lol 2013-01-01 21.36

w ogóle po co są ferie w innych terminach ?
Wina tuska.

. Gość
~.
... 2013-01-02 18.21

Zastanawiam się dlaczego że następna tura idzie tydzień po poprzedniej, ale tylko ostatnia idzie dopiero gdy poprzednia już skończy ferie?

asdzxc Gość
~asdzxc
Fajne terminy 2013-01-03 00.12

W końcu małopolska ma super termin nie jak w 2012. Tylko mam jedno pytanie, dlaczego w pierwszym terminie po lewej są dwa małopolskie i nie ma wgl wielkopolski... nie wiem co za debil pisze te artykuły..

DOROSŁA OSOBA Gość
~DOROSŁA OSOBA
violetta33L 2013-01-03 11.09

TO KPINY ŻEBY FERIE BYŁY DLA KAŻDEGO REGIONU INNACZEJ CO ZA IDJOTA TO WYMYŚLIŁ MOJE DZIECKO Z POMORZE JEDZIE NA DOLNY ŚLĄSK A JEGO RÓWIEŚNICY BĘDĄ CHODZILI DO SZKOŁY POPROSTU CI NA WYSOKICH STOŁKACH POWINNI PODDAĆ SIĘ LECZENIU BO TO CO SIE W POLSCE DZIEJE TO POPROSTU ISTNY CYRK ;-)!!!!!!!

nieznany :D Gość
~nieznany :D
do dupy 2013-01-03 15.13

tylko 13 dni wolnego w tym z weekend ^^

...:D Gość
~...:D
kurwa 2013-01-03 16.47

Ferie powinny byc złączone ; D czyli 8tyg wolnego xD...no to teraz musze czekac 3 tyg;/ pzdr

.......wiki......... Gość
~.......wiki.........
ale jazda 2013-01-03 18.41

szkoda że nie mogą być wszystkie ferie razem.mambrata który mnie wkurza

Maniana kooks Gość
~Maniana kooks
żal.pl 2013-01-07 18.54

przecież lubelskie ma w ostatniej turze na bank!!!

KMC Gość
~KMC
-,- 2013-01-12 17.57

ŚLĄSKIE -,-