*
Dodane 2011-05-06 18.00 , komentarzy 20

Matura 2011: Język angielski, rozszerzony - ODPOWIEDZI

Zobacz arkusz rozszerzony z języka angielskiego - matura 2011. Zapraszamy wszystkich maturzystów do wspólnego rozwiązywania zadań z poziomu rozszerzonego. Napiszcie o czym pisaliście, jak Wam poszło?

Zobacz arkusz rozszerzony z języka angielskiego - matura 2011. ...

Matura 2011: Arkusz rozszerzony z angiel...

Autor: Redakcja MM

Matura 2011 - serwis specjalny


Na poziomie podstawowym uczniowie mieli do napisania m.in. dwa listy nieformalne. Jeden do kolegi z Wielkiej Brytanii, który przyjeżdża do Polski. W liście trzeba było napisać, co ma ze sobą zabrać i opisać imprezę którą dla niego organizujemy. W drugim liście również do kolegi z Anglii, trzeba było napisać o zgubionych dokumentach.

Rozszerzony angielski - odpowiedzi! Na samym dole, na poszczególnych zrzutach znajdują się zadania. Pod nimi w komentarzach odpowiedzi!

Rozpocznij przeglądanie arkusza. Odpowiedzi umieszczaj w komentarzu do zdjęć pod arkuszem:

Arkusz - część I



Arkusz - część II




Transkrypcja - część rozszerzona







Zobacz odpowiedzi pod poszczególnymi slajdami:

X

Miejsce
w rankingu
Redakcja MM

Zapraszamy do kontaktu!

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Damian Gość
~Damian
hej 2011-05-06 18.48

Proszę podajcie odpowiedzi do tych zadań, bo zaraz obgryzę tapczan ;/

Redakcja MM Redakcja MM
:) 2011-05-06 18.49

Rozwiązujemy, rozwiązujemy :) Za jakiś czas będą

fuck Gość
~fuck
// 2011-05-06 18.52

czy jak nie zaznaczyłem ktore wypracowanie pisze to zle czy jak...???

Kaska Gość
~Kaska
odp na // 2011-05-06 18.56

straszyli nas ze komisja moze w takim wypadku nie przeczytac Twojego wypracowania

Redakcja MM Redakcja MM
Już są odpowiedzi 2011-05-06 19.07

Kliknijcie w obrazki powyżej i pod każdym zadaniem w komentarzach są odpowiedzi

lori Gość
~lori
odp na // 2011-05-06 19.15

Również nie zaznaczyłam tematu, który pisałam i nauczyciele powiedzieli, że nic się nie stało bo każda praca jest sprawdzana niezależnie od zaznaczenia numerku czy nie.

Redakcja MM Redakcja MM
Najważniejsze jest 2011-05-06 19.17

żeby nie przekroczyć limitu 300 słów

aga Gość
~aga
grupy 2011-05-06 22.49

bylo kilka roznych grup? bo odpowiedzi kompletnie mi sie nie zgadzaja

sab1nka Gość
~sab1nka
;) 2011-05-07 00.27

bylo bylo napewno, bo ja tez widze, ze u mnie w innej kolejnosci bylo

A. Gość
~A.
UWAGA 2011-05-07 00.39

W szkole dzwoniliśmy dzisiaj do OKE, temat nie musi być zaznaczony w kółeczko ;)
Nie martwicie się,
pozdrawiam

Maturzysta Gość
~Maturzysta
Maturka 2011-05-07 00.49

byly grupy !! u mnie odpowiedzi byly w calkowicie innej kolejnosci ;)

Łódź Gość
~Łódź
Matura 2011 2011-05-07 10.35

Podali byście odp do tej 2 grupy też?

K Gość
~K
Matura angielski 2011, inna wersja 2011-05-07 16.15

Podajcie klucz do innej kolejności odpowiedzi w arkuszach, wiele osób miało zmienioną kolejność. Albo chociaż drugi rodzaj arkuszy.

Adrian Gość
~Adrian
Matura 2011 ??? 2011-05-07 17.01

A wie ktoś z was może, co grozi za użycie dirty word na maturze? ;/ Nie miałem pojęcia, że "piss off" jest wulgarne....

Pioter Gość
~Pioter
Niestety 2011-05-07 18.24

Skreślają pracę podobno...

Stella Gość
~Stella
Są odpowiedzi do różnych grup 2011-05-08 10.37

Ja sobie odpowiedzi swoje spisałam i znalazłam strone z moją grupą. Jak liczyłam to mam ok 24/35. Zobaczymy ile z pracy :)

K Gość
~K
inne arkusze, na jakiej stronie ? 2011-05-08 14.30

A gdzie jest strona z inną grupą ? podajcie proszę

BArtek Gość
~BArtek
ang 2011-06-02 23.34

w 1.3 napisałem competitions. Gośc spedzil tam 5 lat, a wybory miss są co rok. Mógł byc na kilku. co o tym myslicie?

a Gość
~a
. 2012-05-08 20.23

79%

a Gość
~a