*
Dodane 2011-04-30 11.00 , komentarzy 34

Walka Pudziana w Ergo Arenie. Wygraj bilety na Konfrontację Sztuk Walki MMA

W gdańsko-sopockiej hali Ergo Arena zobaczymy m.in. Mameda Halidowa, ale przede wszystkim Mariusza Pudzianowskiego.

Podczas szesnastej edycji Konfrontacji Sztuk Walki w ...

Konfrontacja Sztuk Walki MMA: Mariusz Pu...

Autor: Konrad Kokosa / MMWarszawa.pl

Największą w Polsce organizacją MMA jest Konfrontacja Sztuk Walki. Szesnasta już gala odbędzie się 21 maja w Ergo Arenie. Wśród gwiazd turnieju największą będzie Mamed Khalidov, polski zawodnik pochodzenia czeczeńskiego, który w MMA wygrał już 22 razy, a także Mariusz Pudzianowski, były strongman, który w Ergo Arenie będzie walczył piąty raz w karierze. Wygrał trzy razy.

Sławny na całym świecie strongman kilkanaście miesięcy temu zdecydował się zamienić zawody siłaczy na walki MMA, czyli mieszanych sztuk walki, w których dozwolone są niemal wszystkie chwyty.


I właśnie walki Khalidova i Pudzianowskiego będą najważniejszymi punktami szesnastej gali KSW. Pierwszy będzie walczył z Amerykaninem Mattem Lindlandem, medalistą olimpijskim w zapasach. Z kolei "Pudzian" będzie bił się o czwartą wygraną w MMA z Jamesem Thompsonem z Anglii, który zaliczany jest do czołówki tej dyscypliny na świecie.

Oprócz tego, 21 maja w Ergo Arenie zobaczyć będzie można pięć innych walk. Bilety w cenie od 50 do 1700 zł można kupić w serwisie Ebilet.pl. Organizatorem gali jest Creative Travel Club.

Konkurs
Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na 16. KSW w Ergo Arenie o wartości 400 złotych. Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wystarczy jako zarejestrowany użytkownik, w komentarzach pod tym artykułem napisać, dlaczego to właśnie Ty masz otrzymać bilet na tę galę. Autorzy najbardziej przekonujących komentarzy otrzymają bilety. Na zgłoszenia czekamy do 4 maja.

To nie wszystko. Bilety można wygrać także na stronie organizatora na Faceboku. Wystarczy kliknąć "lubię to"!

Czytaj też:


Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć fotogalerię:

Kandydatki do Miss

Arka w końcu wygrywa

Miss Kaszub 2011


Myiavi w Gdańsku



X

Miejsce
w rankingu
Patryk Siedliński

W MMTrojmiasto.pl od września 2007 do października 2013 roku. Były szef redakcji, wydawca, redaktor i dziennikarz. Do dyspozycji pod adresem mailowym: patryk.siedlinski@gmail.com

Komentarze

Przemysław Malak Przemysław Malak
konkurs 2011-04-30 11.34

Ponieważ będę już po maturze, i gala będzie fantastycznym początkiem najdłuższych wakacji w życiu : )

Przemysław Malak Przemysław Malak
konkurs 2011-04-30 11.35

Ponieważ będę już po maturze, i gala będzie fantastycznym początkiem najdłuższych wakacji w życiu : )

bartek912 bartek912
Konkurs 2011-04-30 12.34

Bo kocham Sport, MMA to moja szczególna pasja, zamiast być kibicem wolałbym być tym zawodnikiem komu na ringu kibicują ;))

Trenuję w klubię MMA Free Fight Wejherowo już pare lat, teraz w wakacje mam w planach zbudowanie strony internetowej poświęconej MMA (zajmuję się także informatyką).

Chciałbym jechać z kolegą zobaczyć na żywo jak walczą fighterzy i to co podpatrze to wynieść z tego coś dla siebie.

Pozdrawiam.

DjJeer DjJeer
konkurs 2011-04-30 12.37

Chciałbym wygrać bilet na KSW 16, ponieważ wielu z moich znajomych zapowiedziało swoją obecność, mnie niestety nie było stać na zakup biletu... Miło byłoby do nich dołączyć i wspólnie spędzić ten wyjątkowy, pełny emocji wieczór :-)

mishka85 mishka85
chcę wygrac te wyjsciówki bo... 2011-04-30 13.08

dała bym je mężowi z okazji urodzin - z takiego prezentu to by sie posikał z radości ;D

EK Gość
~EK
rozczorowana po EURO 2011-04-30 13.16

ja je chę! ja je chcę! ja je chcę! skoro już mnie nie wylosowali na EURO to chociaż wy mnie nie rozczarujcie!

_elzbieta_ _elzbieta_
rozczarowana po EURO 2011-04-30 13.20

ja je chę! ja je chcę! ja je chcę! skoro już mnie nie wylosowali na EURO to chociaż wy mnie nie rozczarujcie!

rudzia_ rudzia_
Dlaczego? :) 2011-04-30 13.22

To byłby wspaniały prezent dla mojego Ukochanego z okazji naszej 2-letniej rocznicy :)

Sziszi Sziszi
GO(ł) PUDZIAN !!!! GO(ł) PUDZIAN !!!! 2011-04-30 14.53

Bardzo chcę wygrać u Was te wejściówki ponieważ ( z nieznanych przyczyn ) nie mogę wcisnąć "Lubię to" na stronie organizatora :O co zmniejsza moje szanse na wygranie biletów :C Po drugie będę najfajniejszym kibicem w całej ErgoArenie!:) Teraz bardziej poważnie: Po trzecie lubię oglądać MMA (dotychczas miałam możliwość uczestniczenia w tych walkach tylko poprzez tv i youtuba) i miło byłoby zobaczyć to na żywo, poczuć ten niesamowity dreszczyk emocji :D (aż mam ciarki na samą myśl !!!) Po czwarte - cała Polska kocha Pudziana za to jak wspaniale i godnie reprezentował nasz kraj w zawodach strongman i bardzo chciałabym zobaczyć najsilniejszego polaka na ringu :) Po piąte i dziesiąte nie mogę napisać, że bilet dam chłopakowi na urodziny, czy mężowi na rocznicę ślubu, ponieważ dopiero szukam męża (silnego mężczyznę) i może właśnie w takim miejscu go znajdę :> Drugi bilet dam przyjacielowi, który trenuje kickboxing ( a co tam niech wie, że mam dobre serce hihi ;) Pozdrawiam gorąco całą ekipę mmtrójmiasto.pl (zlitujcie się nade mną) :D Ja wcale nie żartuje!! Poważnie chce wygrać te wejściówki :))))))))))

ender00 ender00
LITOŚĆ 2011-04-30 15.26

Może wezmę Was na litość :))). Sporty walki trenowałem od małego ze szczególnym uwzględnieniem Kick Boxingu i Brazylijskiego Jiu Jitsu jednak przez kontuzję nie mogę już dalej praktykować tych dyscyplin. Jedyne co mi pozostaje to bacznie śledzić turnieje w telewizji także wejściówka na galę byłaby mile widziana :)

krisbort krisbort
Heroizm :D 2011-04-30 16.34

Był już Marcin, Yūsuke i Eric -
Oni wszyscy "poginęli".
Teraz kolej na Thompsona,
Który w moich oczach kona.
Chcę zobaczyć jak "umiera",
Jak go Pudzian poniewiera
I Khalidov jak zwycięża,
swą nagrodę też spienięża.
I to u nas w gdańskiej hali,
Nigdzie nie ma lepszej gali -
Ani Łodzi, Katowicach czy innej miejscowości,
Które nie mogą się równać do Ergo Areńskiej włości.

wladkrug wladkrug
Wejściówka na 16. KSW w Ergo Arenie ... 2011-04-30 16.52

... powinna trafić w moje ręce. Szczerze przyznam, że w Argo Arenie jeszcze nie byłem, ale zamierzałem wybrać się tam, gdy tylko będzie gościła jakieś niezwykłe wydarzenie. 16 gala KWS jest moim zdaniem takim wydarzeniem, gdyż w takich walkach na żywo jako kibic jeszcze nie uczestniczyłem. Za jednym zamachem zaliczyłbym dwa debiuty: pobyt w Ergo Arenie i uczestnictwo w gali KSW. Ze względów finansowych nie stać mnie za taki debiut dwa w jednym, ale stać mnie na szczęście, które być może do mnie się własnie uśmiechnie.

wrzosek www.fotografiakreatywnawrzosek.pl wrzosek www.fotografiakreatywnawrzosek.pl
oczywiście że ja 2011-04-30 17.54

oczywiście że ja bo jeszcze nic w życiu nie wygrałem.......

Tomasz Topa Tomasz Topa
Chciałbym wygrać bilety, ponieważ... 2011-04-30 21.22

...chciałbym się przekonać do tego sportu. Oglądałem może z dwie walki na telewizorach w pubie, niby efektowne, ale pewnie na żywo, z dopingiem tysięcy ludzi obok mnie, efekt byłby jeszcze ciekawszy. Ergo Arenę mam tuż obok domu, przeszedłbym się i chętnie zobaczył Pudziana w akcji :)

mak Gość
~mak
Pewnie nie mam szans? 2011-04-30 23.04

Tyle tu wierszyków i innej twórczości że pewnie nie mam szans ale spróbować trzeba.

DjJeer DjJeer
konkursowy wierszyk 2011-05-01 13.08

Oto mój wiersz, a jak będzie mało i piosenka się pojawi ;)

Gdańsk, Sopot, Gdynia
KSW się do 3city zbliża
W nowej hali będzie gala
sławy zjadą z bardzo dala

Na trybunach wierni fani
W sztukach walk zakochani
Pudzian, Mamed walczyć mają
Czy swe walki dziś wygrają?

Konkurs wygrać jest wspaniale
Dostać bilet, pójść tam w chwale
Konkurencja tutaj skromna
Więc ma szansa jest ogromna


pozdrawiam ;P

Gosia Nowak Gosia Nowak
a ja 2011-05-02 12.06

ja chcę dostać bilety, bo chcę usłyszeć jak brat pudziana śpiewa "Dawaj na ring"

danielps danielps
MM vs MMA 2011-05-02 14.55

Wyzwanie! Jeżeli dostane bilet to możecie mnie obrendować od stóp po czubek głowy w barwy "MMTrojmiasto". Będę najgłośniejszym i najbardziej widocznym kibicem na całej Arenie :).
Magiczna Noc Gladiatorów! Musze tam być :)

Nadia Gość
~Nadia
może Ja ? kto wie ... 2011-05-02 15.05

bilety na tą walkę były moim spełnieniem ponieważ zaraz biorę ślub z najukochańszym facetem a nasz miłość zaczęła sie właśnie na takiej imprezie , był by to idealny prezent dla mego przyszłego męża ... One muszę być moje

Arkadiusz Zawistowski Gość
~Arkadiusz Zawistowski
Szansa 2011-05-02 16.53

Proszę, dajcie mi ta szanse uczestniczenia w tym wielkim wydarzeniu jakim jest KSW. Wszystkie konfrontacje oglądałem i kibicowalem z perspektywy fotela przed telewizorem. Uczestniczenie na hali 21 maja i doświadczenia tego na żywo byłoby obrotem o 360 stopni, i to w dosłownym tego słowa znaczeniu! Dlatego proszę, dajcie mi ta szanse przeżycia tego widowiska na własnej skórze.
Pozdrawiam ;)

patiszon__ka patiszon__ka
możliwość 2011-05-02 17.47

Mój starszy brat od 4 lat trenuje mieszane sztuki walki, czego ja osobiście nie umiem, nie potrafię pojąć... nie w tym rzecz... kiedyś powiedział : ' zobaczyłabyś na żywo tę moc, siłę i zaangażowanie zawodników, to potrafi zmienić człowieka...' Chciałabym zrozumiec mojego brata, wspierać go i dopingować w tym co robi :) Myślę, że taką własnie możliwość dałyby mi wejściówki na ten turniej.
Pozdrawiam :)

Jaszszur Jaszszur
Byc bliżej ,słyszec lepiej,widziec lepiej. 2011-05-02 22.26

Da czego właśnie ja powinienem dostac bilet na tą gale?
Pewnie i tak zobaczę te walki w internecie gdyż odkąd Pudzian
postanowił walczyc w KSW.Cała Polska zaczeła pilnie śledzic
jego karierę.Między innymi i ja.Ale nie to mam na myśli.
Gdy oglądam Mariusza przeżywam jak bym tam był.
Lubię gościa i dla tego chyba podchodzę do tego bardzo emocjonalnie.Myślę że uczestniczenie w tej gali było by dla mnie ogromnym przeżyciem.Ponieważ będąc tam mógł bym karmic wszystkie swoje zmysły słuch wzrok powonienie dotyk.Mogę sobie tyko wyobrazic jakiego kopa emocjonalnego daje taka impreza na żywo.
Za pewne zostaje w pamięci na całe życie.
I to właśnie od was zależy czy będę bogatszy o nowe wspomnienie i doświadczenie.
Pozdrawiam..

wrzosek www.fotografiakreatywnawrzosek.pl wrzosek www.fotografiakreatywnawrzosek.pl
ogłoszenie 2011-05-03 18.23

a kiedy ogłoszenie wyników i gdzie ?????

Agnieszka Agnieszka
po 4 maja 2011-05-03 19.28

;)

scofield__ scofield__
Dlaczego ja? 2011-05-03 23.42

Najbliższe dni związane są u mnie z stresem (matura), ta wygrana byłaby świetną niespodzianką po tym męczącym okresie. Nie będę ukrywał, interesuje mnie ten sport ale po prostu nie jestem w stanie przeznaczyć tyle pieniędzy na bilet więc pozostaje mi tylko kibicowanie z kanapy, co rzecz jasna nie jest tak ekscytujące jak poczucie atmosfery walki z bliska.