*
ZKM Gdynia: Rozkład jazdy autobusów i trolejbusów Dodane 2014-03-13 15.15 , komentarzy 18

ROZKŁAD JAZDY: ZKM GDYNIA - AUTOBUSY, TROLEJBUSY (ZARZĄD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ)

Rozkład jazdy ZKM Gdynia. Zawsze aktualny rozkład jazdy autobusów i trolejbusów w Gdyni. Trolejbusy i autobusy w Gdyni - rozkład.

ROZKŁAD JAZDY: ZKM GDYNIA (Zakład Komunikacji Miejskiej) - autobusy i trolejbusy

ROZKŁAD JAZDY: ZKM GDYNIA (Zakład Komuni...

Autor: arch. mm

ROZKŁAD JAZDY: ZKM GDYNIA - AUTOBUSY, TROLEJBUSY (ZARZĄD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ)

tel.: 695 174 194 lub
e-mail: 0801 174 194Linie pospieszne - G J K M R S W X Z
Linie nocne - N1 N10 N20 N30 N40 N94
Linie bezpłatne - 01 04 06 07 012 050
Linie specjalne - 500 510
Tramwaj wodny 520 530


ROZKŁAD JAZDY: ZTM GDAŃSK - AUTOBUSY I TRAMWAJE - KOMUNIKACJA MIEJSKA W GDAŃSKU


Zadania ZKM GDYNIA:


Zarząd Komunikacji Miejskiej Gdyni (ZKM GDYNIA) w zakresie organizacji i zarządzania pasażerskim zbiorowym transportem miejskim działa w oparciu o model komunikacji regulowanej z elementami konkurencji. Wyznaczono mu następujące zadania:
- badanie rynku usług komunikacji miejskiej;
- programowanie rozwoju komunikacji miejskiej;
- opracowywanie rozkładów jazdy;
- emisję i sprzedaż biletów na zasadzie wyłączności;
- kontrolę biletów;
- promocję sprzedaży usług komunikacji miejskiej;
- badanie efektywności ekonomicznej poszczególnych linii komunikacyjnych;
- przygotowywanie założeń i projektów taryfowych;
- określanie niezbędnego poziomu dotacji do usług komunikacji miejskiej;
- przetargowe zawieranie umów z przewoźnikami na świadczenie usług przewozowych;
- realizację płatności za świadczone usługi przewozowe;
- kontrolę realizacji umów pod względem ilościowym i jakościowym;
- przygotowywanie i udostępnianie informacji o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej (w tym tzw. informacji przystankowej);
- ustawianie, konserwowanie i utrzymywanie w czystości wiat przystankowych;
- usługowe prowadzenie działalności reklamowej na  urządzeniach komunikacji miejskiej poza środkami komunikacyjnymi;
- oddziaływanie na politykę reprodukcji taboru komunikacji miejskiej.

ZKM Gdynia "organizatorem komunikacji"


Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni jest organizatorem komunikacji miejskiej (autobusowej, trolejbusowej i Tramwaju wodnego) w następujących miejscowościach:

- Gdynia;
- Sopot (bez linii 117, 122, 143 i 622);
- Rumia (bez linii 9);
- Reda i Wejherowo (linia J);
- gm. Wejherowo (linie 88 i 288): Łężyce;
- gm. Kosakowo: Dębogórze, Dębogórze Wybudowanie, Kazimierz, Kosakowo, Mechelinki, Mosty, Pierwoszyno, Pogórze, Rewa, Suchy Dwór;
- gm. Żukowo (linie Z, 171, 191 i 193): Borkowo, Chwaszczyno, Małkowo, Miszewko, Miszewo, Tuchom, Tuchomek, Żukowo;
- gm. Szemud (linia 191 i 193): Bojano, Dobrzewino, Kamień, Karczemki, Kielno, Kieleńska Huta, Koleczkowo, Szemud;
- Gdańsk (linie G, 07 i 510 oraz linie N1 i 171 współorganizowane z ZTM w Gdańsku);
- Hel (linia 520 - Tramwaj wodny);
- Jastarnia (linia 530 - Tramwaj wodny).

ROZKŁAD JAZDY: ZKM GDYNIA - AUTOBUSY, TROLEJBUSY (ZARZĄD KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ)


Zobacz też komunikację miejską w innych polskich miastach: Rozkład MZK Zielona Góra, rozkład ZKM Gdynia, rozkład ZTM Gdańsk, rozkład ZTM Bydgoszcz, rozkład MPK Kraków, rozkład MPK Lublin, rozkład MPK Łódź, rozkład ZTM Poznań, rozkład ZDiTM Szczecin, rozkład ZTM Warszawa, rozkład MPK Wrocław, rozkład MZK Opole, rozkład MPK Inowrocław, rozkład MZK Puławy, rozkład MPK Włocławek, rozkład jazdy Gorzów, rozkład jazdy PKS Nowa Sól

ROZKŁAD JAZDY: ZTM GDAŃSK - AUTOBUSY I TRAMWAJE - KOMUNIKACJA MIEJSKA W GDAŃSKU

3

Miejsce
w rankingu
Informator

brak opisu

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

ludzie pracujacy Gość
~ludzie pracujacy
brak 2010-05-03 10.28

brak polaczen nocnych zsopotem cetrum gdyni przez orlowo

mieszkaniec Bydgoszczy Gość
~mieszkaniec Bydgoszczy
Rozkład jazdy autobusów 2011-07-18 17.07

Dlaczego nie ma przywołania nr. autobusów do nazw dzielnic do których one jeżdżą ? Trzeba najpierw przeglądać cały zestaw numerów autobusów żeby odnaleźć dzielnicę do której chcę pojechać ?! To jakaś paranoja, rozkład jazdy powinien najpierw zawierać wykaz dzielnic i następnie nr. autobusów które do nich jeżdżą , czyżby Autor rozkładu jazdy zakładał że wszyscy w Polsce znają dzielnice Gdyni ?

Konkursy MM Konkursy MM
@Mieszkaniec bydgoszczy 2011-07-18 17.19

Wystarczy, że skorzystasz z wyszukiwarki optymalnego połączenia: http://www.zkmgdynia.pl/ramka2.php?str=rozklady/szukaj/oddo.php?m1=Gdynia&ppsl1=3&m2=Gdynia&ppsl2=3&ppdn=1&ppprz=100&ppspec=1&ppg1=0&ppg2=0&ppg3=2&ppgkon=0

Nk 37 Gość
~Nk 37
po co istnieją drzwi przy kierowcy ? 2012-01-24 13.03

w autobusie linii 133 ,nr.ew. 2044.jest zainstalowana pozioma przegroda ,uniemożliwiająca wysiadanie przednimi drzwiami.Kierowca mnie zrugał że tędy nie wysiądę. Czy takie praktyki kierownictwo toleruje ? Myślę, że ten kierowca nie otrzymał barchanowych kaleson od swego zakładu pracy,a obawia się odmrożenia swej pewnej części organu.Wszystkie drzwi muszą być dostępne dla pasażerów,a nie stosować przeganiania ludzi do tyłu pojazdu,tym bardziej,że jestem osobą niedowidzącą /1-sza gr.niepełnosprawności i stuknęło mi 3/4 wieku. Proszę ZKM o likwidację takich zapór na drodze wewnątrz autobusu,który może ulec pożarowi lub kolizji,i na tej zaporze stos ludzi się spali.Po to wytórca montuje konieczną ilość drzwi,by ciepłolubni i nienawidzący wożonego "motłochu" kierowcy nie stosowali niebezpiecznych blokad.
Zdarzenie o którym piszę, miało miejsce przy dojeżdżaniu do przystanku >Batory< w kierunku Dworca PKP w dniu 13 stycznia 2012r. o godz 17,50. Czy decydują zieroztropni o przewozach masowych ludzi ? ? ?

IRA Gość
~IRA
po co istnieją drzwi przy kierowcy ? 2012-03-03 11.21

Kierowca ma prowadzić a nie zajmować się zaporami , musi pani naprawdę źle widzieć jeśli nie zauważyła że zapora jest montowana fabrycznie .Dziwne że o wszystko obwinia się kierowcę a nie bezmyślnego pasażera .Przednie drzwi są dla wsiadających kupujących bilet żeby usprawnić obsługę tych osób i nie stać na przystanku po kilka minut .Dla Pani wiadomości -wysiada się środkowymi drzwiami tam kierowca ma najlepszą widoczność .Po to wytwórca zamontował barierkę żeby pani tam się nie pchała tak jest w cywilizowanych krajach my do tego nie dorośliśmy zwłaszcza starsze pokolenie .

Słoczek Gość
~Słoczek
ZKM Gdynia linia 197 2012-03-16 18.39

Chciałbym tą drogą bardzo podsiękować ZKM Gdynia, a przede
wszystkim kierowcom linii 197 za dużą punktualność kursowania,
za ładny, schludny ubiór ( niebieskie koszule, krawaty...). Ale najbardziej dziękuję za punktualność odjazdów. Nie mogę nie wspomnieć o tym, że mamy w Gdyni coraz nowsze, ładniejsze,
bardziej wygodne autobusy. Dzięki ZKM Gdynia. Pozdrowienia.
Dzięki za bardzo dobrą komunikację.

gość Gość
~gość
po co istnieją drzwi przy kierowcy ? 2012-04-04 18.59

kup sobie samochód i wsiadaj i wysiadaj nawet przez bagażnik marudo! pełno jest takich jak ty. posać tyłek za koło w autobusie na cały dzień i otwieraj wszystkie wrota w zimę takim jak ty pół mózgom to to stare cipsko sobie załatwisz. a barier nie montuje kierowca tylko fabryka , ale ćwierć inteligent nie rozumie po co to jest . a jest to po to , żeby taka ślepa baba jak ty podczas hamowania nie wpadła na szybę przednią pozdrawiam . idzie lato więc może zacznij łazić z buta .

Zbigniew Matusiak Gość
~Zbigniew Matusiak
grzanie w autobusie gdy na zewnątrz +26C 2012-05-10 19.00

Na zewnątrz dzisiaj 10ego maja +26C a wewnątrz grzejniki grzeją na całego w autobusie 150, wysiadałem o 15ej przy Witawie
Kierowca odsyła mnie do producenta, bo taki jest obieg chłodzenia.

Kto zakupił takie autobusy?, jeśli jest prawdą, że nie można wyłączyć grzania latem!
Może nagłośnienie w prasie pomoże

Zbigniew Matusiak

pracujący mieszkaniec Gdyni - jeszcze Gość
~pracujący mieszkaniec Gdyni - jeszcze
dzisiaj piątek 08.06.2012 dzień powszedni i ustawowo pracujący o komunikacja pracuje jak w sobotę. 2012-06-08 12.12

Z jakiej racji w dniu dzisiejszym tj. piątek 08 06 2012 autobusy itrolejbusy jeżdża wg rozkładów sobotnich? Dzisiaj jest dzień powszedni i ustawowo pracujący. ZKM gdynia nie ma prawa wprowadzac takich zmiam. Większośc pasażerów normalnie jedzie do pracy i pojazdy powinny podjeżdżac punktualnie wg rozkładu . Tłumaczenie, ze szkoły mają wolne i jestmniej pasażerów jest bez sensu. uczniowie nie jeżdżą do szkół czy na uczelnie o 5.30 czy 6.00 więc te autobusy i trolejbusy powinny jeżdzić normalnie, ewentualnie można by wycofać co drugi pojazd w godzinach dojazdu do szkoły i powrotów a nie pozbywac rannych połączeń ludzi pracujących i uniemozliwiać dotarcie do pracy na czas. To jest samowola i arogancja ZKM GDYNIA. Płacimy i mamy prawo wymagać. Może kazdy z nas stwierdzi, że ma mało interesantów, kilentów i wogóle pracy dzisiaj i opuscimy wszyscy swoje stanowiska pracy, albo bedziemy sobie pracowaćz przerwami co parę minut. Ciekawe co na to reszta społeczeństwa?


Kasia mieszkanka Gdyni pracująca w Sopocie Gość
~Kasia mieszkanka Gdyni pracująca w Sopocie
PO CO ISTNIEJĄ ROZKŁADY JAZDY 2012-10-14 21.42

Od dwóch miesięcy jeżdzę co dziennie autobusem lini S z Grabówka do Sopotu po pierwsze autobus jest tak przepełniony,że nie ma sie nawet jak trzymać czegokolwiek.Ludzie jadą upchani jak śledzie ,A O PUNKTUALNOŚCI TO JUŻ NIE WSPOMNĘ.Dlaczego autobus,który jedzie o godz 7,00 jest punktualnie a ten który powinien jechać o 7,58 przyjeżdza sobie po 20 minutach czyli o 8,20 gdzie ja powinnam być już w połowie drogi do Sopotu. Jeżeli kierowcy autobusów jeżdzą jak chcą to może lepiej będzie jeżeli z przystanków znikną rozkłady jazdy bo i tak nikt się ich nie stosuje.Chciałabym aby chociaż raz PAN DYREKTOR ZKM-U pofatygował się i przejechał sie takim autobusem i zareagował na te opużnienia bo jeżeli sytuacja się nie zmieni zgłoszę tą sprawę do gazety a nawet i do telewizji. Może wtedy będziemy mogli je,zdzić autobusami jak ludzie. W końcu mamy XXI wiek.

pasażerka z Pogórza Gość
~pasażerka z Pogórza
linia K 2012-10-18 11.05

Jeżdzę codzienie linią K z Pogórza, bardzo sie ciesze że ranne autobusy lini K maja początek z Pogórza Górnego, bardzo duzo ludzi z tego korzysta. Bardzo byloby milo gdyby Zarząd ZKM pomyślał o powrotach ludzi którzy korzystaja z oawianej lini. Rozumiem że na Pogórzu Górnym nie ma miejsca na postój wszystkich autobusów ale te autobusy lini K które kończą bieg, mogliby kończyć na pogórzu . Tak autobus który kończy bieg okolo godz 14,10 na Maciejewica. Pasażerowie muszą wysiąść jeden przystanek prędzej( a jest to spora grupa) i czekać czasami na 194 lub 141 okolo 10 min a pusty autobus (czasami jedna zostaje) zakręca na pętli i po minucie zjeżdza na baze. Chyba niebyloby to zbyt dużym obciążeniem aby zjazd odbył sie przez pogórze.
Pasarzerowie napewno podziekują.

mirek Gość
~mirek
pawiany 2013-05-20 15.54

ludzie taki centrum jest w Matarni I BRAK POŁĄCZEN WSTYT I GROZA LUDZIE JAK MOZNA WYSISC PRZY SKLEPIE CENTRUM MATARNI

miko Gość
~miko
Które trolejbusy i autobusy w Gdyni 2013-06-22 11.35

mają platformy dla wózków inwalidzkich?(które linie,)

ardisia Gość
~ardisia
wyszukiwanie połączeń 2013-07-08 11.30

Dlaczego nie działa wyszukiwanie połączeń. jak mam dojechac do Rumi skoro wyszukiwarka nie działa a ja nie znam numeru autobusu, który jedzie do cmentarza w Rumi?

pasażerka Gość
~pasażerka
lekeważenie pasażerów 2013-09-14 10.52

Dnia 13.09.2013 wracając z pracy i oczekując na autobus lini 187 nr.ew 6075 o godzinie 23.16 na przystanku przy ulicy grunwaldzkiej w Sopocie kierowa autobusu choc stałam przy samych dzwiach ,żeby wsiaść nie raczył otworzyć dzwi,widocznie tak się spieszył do domu.Musiałam przez cały sopot biegać by złapać autobus przy ulicy Chopina.Ten sam kierowca tego samego dnia na przystanku przy ulicy niepodległości przycioł pasażera dzwiami,Coś z tym kierową jest nie tak.To jest szanowanie pasażera.Zgroza

DOŁ Gość
~DOŁ
DOŁADOWANIE 2013-11-11 15.22

Oststnio natknąłem się na fajną stronę, na której rozdają doładowania w ramach promocji. Pamiętajcie tylko jeden numer = jedno doładowania.
http://doladowania-tel.pl/rn7r

Player Maniac Gość
~Player Maniac
konsola 2014-01-05 16.54

Marzyłeś kiedyś o własnej konsoli?
Teraz masz szansę zgarnąć PS 4 lub Xbox One!
Wystarczy wejść na stronę poniżej i wysłać bezpłatnego sms'a aby wziąć udział w konkursie!
Nie czekaj konsola marzeń już dziś może być twoja :)

http://twojakonsola.pl/pcyr

Nietutejsza Gość
~Nietutejsza
POMOCY ! 2014-03-17 08.53

Witam,
Nie jestem stąd i mam jedno pytanie ...
A mianowicie, chce z Sopotu dostać się do Gdyni, ale jak słyszałam obowiązuje tam strefa między miastowa..
I moje pytanie brzmi - Na jakiem bilecie (ulgowym, jednorazowym) mogę jechać? I czy po przekroczeniu strefy muszę kasować drugi bilet?

Dodaj swój komentarz: