*
MATURA 2013: GEOGRAFIA Dodane 2013-05-14 19.00 , komentarzy 56

MATURA 2013: GEOGRAFIA (PODSTAWOWA I ROZSZERZONA) - ODPOWIEDZI, ARKUSZE, TESTY

MATURA 2013: GEOGRAFIA (PODSTAWOWA I ROZSZERZONA) - ODPOWIEDZI, ARKUSZE, TESTY.

MATURA 2013: GEOGRAFIA (PODSTAWOWA I ROZSZERZONA) - ODPOWIEDZI, ...

MATURA 2013: GEOGRAFIA (PODSTAWOWA I ROZ...

Autor: Redakcja MM

MATURA 2013: GEOGRAFIA (PODSTAWOWA I ROZSZERZONA) - ODPOWIEDZI, ARKUSZE, TESTY


We wtorek, 14 maja, maturzyści zasiądą do egzaminów z chemii na poziomie podstawowym i rozszerzonym, a także z geografii, również na obu poziomach.

Matura z geografii
rozpocznie się w 13 maja o godzinie 9.00. Arkusze egzaminacyjne z wosu dotarą do szkół kilka godzin wcześniej. - Nie spuszczę ich z oczu. - Włożę do sejfu - zapowiadają dyrektorzy szkół.


MATURA Z GEOGRAFII 2013


MATURA 2013 Z GEOGRAFII - POZIOM PODSTAWOWY - ARKUSZ

MATURA 2013 Z GEOGRAFII - POZIOM PODSTAWOWY - ODPOWIEDZI

MATURA 2013 Z GEOGRAFII - POZIOM ROZSZERZONY - ARKUSZ

MATURA 2013 Z GEOGRAFII - POZIOM ROZSZERZONY - ODPOWIEDZI

Matura 2013: BIOLOGIA - ODPOWIEDZI, ARKUSZE - 17.05.2013

Czytaj też:


Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu pod tym tekstem!

MATURA 2013: Arkusze egzaminacyjne z poprzednich lat


Geografia
poziom podstawowy
poziom rozszerzony
Próbna 2010

Próbna 2009
mapa
Matura 2009
Matura 2008
Matura 2007
Matura 2006
Próbna 2006
Matura 2005

mapa

Materiały pochodzą z oficjalnej strony Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

MATURA 2013: GEOGRAFIA: Przydatne informacje


Termin egzaminu: 13 maja 2009
Godzina: godz. 9.00

  • Informator maturalny z historii: podstawy prawne, struktura i forma egzaminu, wymagania egzaminacyjne, przykładowe tematy na część ustną egzaminu, przykładowe arkusze i schematy oceniania

Matura 2013: zobacz serwisy poszczególnych przedmiotów



MATURA 2013:

X

Miejsce
w rankingu
Wojciech Kozak

Mieszkam w Gdańsku, pracuję w Mediach Regionalnych.

Komentarze

moniagal moniagal
geo- rozszerzenie 2009-05-08 16.34

Witam, będą odp do poziomu rozszerzonego?
strasznie się denerwuję

alizee alizee
gegra podstawowy 2009-05-08 16.39

kiedy bedą kompletne odpowiedzi ??

pati3090 pati3090
odpowiedzi 2009-05-08 16.43

No właśnie. gdzie są odpowiedzi ?? dlaczego poziom rozszerzony ma być poszkodowany i ciągle żyć w stresie??

Mart_crew Gość
~Mart_crew
mapka 2009-11-28 23.48

gdzie mogę znaleźć mapkę z listopadowej próbnej matury ?

guest Gość
~guest
cke.edu.pl 2010-05-13 09.25

strona centralnej komisji egzaminacyjnej >> cke.edu.pl << tam są wszystkie informacje na temat matury i innych egzaminów, w tym próbne arkusze

Atka Gość
~Atka
geografia 2010-05-13 12.44

A jak poszlo Wam na rozszerzeniu? Ja pisalam podstawe i moim zdaniem była trudna:/

k Gość
~k
g 2010-05-13 12.56

Podstawa trudna!!!!
liczę na 30% może jakoś mi się uda chociaż wątpię:(
surowce to masakra.
Wrzućcie odpowiedzi!!!

arek Gość
~arek
mała masakra 2010-05-13 13.14

moim zdaniem podstawa była trudna. W skali 0- 10 daje 7! ... w ogóle najtrudniejsze okazały się dla mnie najprostsze obliczenia ...

Qjaw Gość
~Qjaw
dodatkowy 2010-05-13 13.21

geografia to tylko przedmiot dodatkowy wiec czy bedzie 20% czy tez 90% to i tak zdamy i tak wiec nie ma co sie przejmowac... btw nie byla wcale taka trudna. nie chodzilem do szkoly prawie wcale i nic sie nie przygotwywalem a jakos poszlo i raczej dobrze wiec nie wiem po co taka panika wsrod was =) ; )

patrycja Gość
~patrycja
gegra podstawa 2010-05-13 13.26

Najgorsza w tej maturze z gegry jest chyba punktacja...

Matylda Gość
~Matylda
Gegra rozsz- trudna 2010-05-13 13.27

każdy może sobie mówić co chce, ale geografia rozszerzona w porównaniu z poprzednimi latami była bardzo trudna... rozwiązywałam arkusze to wiem ;/

wiem także że mi to poszło bardzo źle :( nie wiem o co chodzi- w ogóle rozszerzenia w tym roku są bardzo trudne

ona. Gość
~ona.
trudnaaaa 2010-05-13 13.28

trudddddddnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!! ;( nie będę miała nawet 30 % pewnie ;/

Ksysia Gość
~Ksysia
dajta odpowiedzi! 2010-05-13 13.33

Chinole!!! ;(

jaja Gość
~jaja
gttr 2010-05-13 13.34

ROZSZERZENIE BYŁO PORĄBANE!
:( naprawde trudna!

stu Gość
~stu
odpowidzie 2010-05-13 13.38

masakra rozszerzenia kosmiczne ;/ rozwiazywalem arkusze z poprzednich lat i byly latwe a z tego roku masakra ;/

91kasia Gość
~91kasia
rozszerzenie 2010-05-13 13.41

Zgadzam się z Wami. Sama rozwiązywałam arkusze z ubieglych lat ale dzisiejsze rozszerzenie to istna masakra :/

Daria Gość
~Daria
co racja to racja 2010-05-13 13.43

matura rozszerzona była w tym roku naprawdę trudna, ogromna przewaga geografii ekonomicznej, sama gospodarka i polityka, koszmar, nawet nie umiem powiedzieć jak mi poszło, bo nie wiem czy mi moje odpowiedzi uznają ;/

Beti Gość
~Beti
Geo 2010-05-13 13.52

Wprawdzie zdawałam podstawę, ale słyszałam opinie na temat rozszerzonej i wyglądało to podobnie, jak u większości z Was. "Nieźle pogmatwana i trudna".
Trzymam jednak za nas kciuki! ;D

Brzoza Gość
~Brzoza
koszmar 2010-05-13 14.01

Rozszerzenie MASAKRA kosmos tego sie nie spodziewałem

Golden Gość
~Golden
Masakrycznie trudna! 2010-05-13 14.02

Rozszerzona geografia była strasznie trudna, uczyłam się dość dużo a kiepsko to widze :(

Ollll Gość
~Ollll
Oo 2010-05-13 14.10

Rozszerzenie z geografii w porównaiu z ubiegłą maturą to była strasznie trudna,mi nie starczyło czasu ;/ , bo na TAKĄ maturę trzeba chyba trochę wiecej co nie? !

martaa Gość
~martaa
Truuuuuuuuuuuuudna;(;(;( 2010-05-13 14.20

Okropna matura roszerzenie mnie zgniotło! uczyłam sie serio bardzo bardzo duzo i pokładałam nadzieje w geografii a oni tak dowalili;( I MAŁO CZASU!

kokoro Gość
~kokoro
... brak słów 2010-05-13 14.30

matura na podstawie, nie przesadzajmy, ale nie była taka trudna. jeżeli ktoś myśli że zda maturę nawet bez zajrzenia do jakiejkolwiek książki no to oczywiście że będzie pisał że trudna była. ja sama spodziewałam się trudniejszej podstawy

;/ Gość
~;/
geografia 2010-05-13 14.33

dla mnie była podstawa truuuudna!!!!! a ryłam w książkach... ;/
i po co?,, teraz żałuje.. mogłam wszystko olać nie chodzić do szkoły.. tylko sama się uczyć.. systematyczna praca nie popłaca!

ehhhh Gość
~ehhhh
ehhhhhhhhhhhhhh 2010-05-13 14.36

rozszerzenie bylo bardzo trudne ;/ po co sie uczyłam atmosfery, biosfery itd .... ;;/;/;/ o procesach endogenicznych nie wspominając ;/;/