*
PRÓBNA MATURA 2013 OPERON JĘZYK NIEMIECKI POZIOM PODSTAWOWY - ODPOWIEDZI, ARKUSZE Dodane 2013-11-28 12.00 , komentarzy 75

PRÓBNA MATURA 2013 OPERON JĘZYK NIEMIECKI POZIOM PODSTAWOWY - ODPOWIEDZI, ARKUSZE

PRÓBNA MATURA Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO Z OPERONEM już 28 listopada. U nas znajdziecie arkusze i odpowiedzi do egzaminu.

PRÓBNA MATURA 2013 OPERON JĘZYK NIEMIECKI POZIOM PODSTAWOWY - ODPOWIEDZI, ARKUSZE

PRÓBNA MATURA 2013 OPERON JĘZYK NIEMIECK...

Autor: archiwum MM

Jak co roku maturzyści, którzy będą zdawać egzamin maturalny w maju 2014 roku zmierzą się z próbną maturą przygotowaną przez wydawnictwo OPERON. Próbne egzaminy wystartowały listopada i potrwają do 29 listopada.

Próbny egzamin maturalny z języka niemieckiego wystartuje 28 listopada o godz. 9. Czas trwania: cz. I – 120 min., cz. II – 70 min.

Jak tylko będziemy mieć arkusze z pytaniam i odpowiedzi, zamieścimy je w artykule a poniższe linki staną się aktywne.

PRÓBNA MATURA 2013 OPERON JĘZYK NIEMIECKI POZIOM PODSTAWOWY - ARKUSZE, PYTANIA

 

PRÓBNA MATURA 2013 OPERON JĘZYK NIEMIECKI POZIOM PODSTAWOWY - ODPOWIEDZI

Matura próbna z języka niemieckiego 2013. Arkusze egzaminacyjne dotrą do szkół kilka godzin wcześniej. - Nie spuszczę ich z oczu, włożę do sejfu - zapowiadają dyrektorzy szkół.



X

Miejsce
w rankingu
Wojciech Kozak

Mieszkam w Gdańsku, pracuję w Mediach Regionalnych.

Komentarze

nulek nulek
co wy z glowa macie 2009-05-07 19.02

ej o co wam w ogole chodzi??? za łatwo wam poszło??? narzekacie ze matura byla latwa!!!????? a jakby byla trudna to byscie narzekali ze zbyt trudna!!! zle wam ze zdacie z dobrymi wynikami??? a moze tych slabszych uczni to ratuje wlasnie??? ja nie wiem jak mozna plakac ze matura latwa byla.... dla mnie tez bylo wszystko na poziomie nizszym niz sie spodziewalam ale nie robie z tego nic wielkiego, im wiecej punktow tym lepiej , macie wiedze to ok miejcie ja dla siebie a nie na pokaz... ludzie............

kasia Gość
~kasia
zadna latwa! 2010-05-09 21.05

moim zdqaniem wcale nie bykla taka znowui latwa;] bez przesady. tym bardziej,że zżarł mnie stres;/

edziorek Gość
~edziorek
nawet łatwa 2010-05-11 11.56

ja tam sie ciesze że była łatwa bo mam nadzieje że zdam.
gdyby była trudniejsza to bym poległa.
jak komus poziom nie pasuje to może zawsze rozszerzoną zdawac

stokrotka Gość
~stokrotka
niemiecki 2010-05-11 12.11

uważam, że było bardzo proste . a na 14 na rozszerzenie...

aska Gość
~aska
niemiecki 2010-05-11 12.23

pierwsza czesc nie taka latwa druga spoko

123 Gość
~123
odpowiedzi 2010-05-11 12.24

Podam odpowiedzi, które zapisałam na chusteczkę;p
słuchanie: Anne- Treffpunkt
Karol- zentrale Lage
Steffi- Bedienung
Peter-Essen
Silke-Getranke
to sa tylko kluczowe słowa, mam nadzieję, że zrozumiecie, o co mi chodzi.

ab Gość
~ab
niemiecki 2010-05-11 12.25

ma juz ktos odp????

Wiki Gość
~Wiki
Niemiecki 2010-05-11 12.25

była bardzo prosta :)

lol2 Gość
~lol2
mimo wzystko nie taka łatwaa ;/ 2010-05-11 12.26

nie była łatwa, ...
myślałam ze ogólnie bedzie coś prostszego ...
próbna a teraz ta, to całkiem coś innego.
ogromny kontrast pomiędzy tymi maturami ;/ ;((
a niby ta "prawdziwa" matura jest prostasza...
ktoś napisał ze była prosta.... fakt, jak idzie pisać rozszezoną, to madry może być.. ;/ ;/
no i sie zgadam, ze takie narzekanie ze była prosta, nie ma sensu... ;/

<pozostaje modlitwa>
:D

aska Gość
~aska
moje odp 2010-05-11 12.30

JA TAK ODPOWIEDZIALAM ZOBACZYMY JAK BEZDZIE
1. R F F R R
2. D B E C F
3. A B B A C
4.D E I A G H F B
5 A D A A D C
6. F R F F R R

and Gość
~and
matura 2010-05-11 12.30

mały pryszcz...

1d Gość
~1d
odp 2010-05-11 12.30

ma ktos odp?

dd Gość
~dd
banal 2010-05-11 12.33

2 czesc banalna

Gosia Gość
~Gosia
a,b,c 2010-05-11 12.41

nie sugerujcie się kolejnością i odpowiedziami, bo były różne zestawy jak zawsze z resztą ;P

anka Gość
~anka
a moje 2010-05-11 12.47

1. RRFRF
2. AECBF
3. BBBAC
4. ADBIECFH
5. ADACCC
6. RRFRRF

aska Gość
~aska
anka 2010-05-11 12.52

anka co masz z niemieckiego bo ja strzelalam a nasze odp sie roznia troche??

:) Gość
~:)
maturka 2010-05-11 12.54

ma ktoś może arkusz?z niemca

dd Gość
~dd
wyniki 2010-05-11 12.54

na interii maja byc o pierwszej

azq Gość
~azq
zestawy 2010-05-11 12.56

byl jeden czy wiecej??/

ja. Gość
~ja.
niem. 2010-05-11 12.59

dokładnie. popieram poprzednika,z każdym przedmiotu jest to samo...o jakie łatwe, ooo jakie banalne.
rozumiem wypowiadać swoje zdanie, ale bez przesady.myślę, że dla jednego coś może być banalne, a drugi ledwo co sobie poradzi.
co do niemca, uważam, że gorzej mogło być! o;)
buźka maturzyści;)

as Gość
~as
as 2010-05-11 13.00

raczej jeden w odpowiedziach zawsze pojawia sie jeden

ja. Gość
~ja.
niem. 2010-05-11 13.02

popieram Cię nulek.z każdym przedmiotem jest to samo...o jakie łatwe, ooo jakie banalne.
rozumiem wypowiadać swoje zdanie, ale bez przesady.myślę, że dla jednego coś może być banalne, a drugi ledwo co sobie poradzi.
co do niemca, uważam, że gorzej mogło być! o;)
buźka maturzyści;)

ducha ;) Gość
~ducha ;)
;D:D:D 2010-05-11 13.05

nulek jestes zajebisty i masz racje;P :)

bita Gość
~bita
:) 2010-05-11 13.13

jak gadacie że była łatwa to co do hu.. macie nadzieje że zdacie... tylko tak pier. i nic więcej!

bita Gość
~bita
;] 2010-05-11 13.14

i popieram pierwszą wypowiedź!