*
Matura z Matematyki 2013 na poziomie podstawowym i rozszerzonym Dodane 2013-08-27 07.00 , komentarzy 145

MATURA POPRAWKOWA 2013 MATEMATYKA ROZSZERZONA - ODPOWIEDZI, WYNIKI, ARKUSZE - MATEMATYKI ROZSZERZONEJ

MATURA 2013 Z MATEMATYKI - PODSTAWOWA, ROZSZERZONA, ODPOWIEDZI, WYNIKI, ARKUSZE - MATEMATYKA.

Egzamin maturalny z MATEMATYKI zazwyczaj sprawia maturzystom ...

MATURA 2012 Z MATEMATYKI - ODPOWIEDZI, W...

Autor:

ZOBACZ KONIECZNIE: SZALONY DRIFT MAZDĄ PO GÓRSKIEJ DRODZE!

MATURA POPRAWKOWA 2013 Z MATEMATYKI ROZSZERZONEJ - ODPOWIEDZI, WYNIKI, ARKUSZE - MATEMATYKA

Zobacz też: Matura poprawkowa 2013 z polskiego - arkusze, odpowiedzi, wyniki


Zebraliśmy dla was w jednym miejscu wszystkie informacje, które mogą być przydatne w zdaniu matury z matematyki 2013 roku, zarówno na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Jeżeli szukasz arkuszy egzaminacyjnych pytań, odpowiedzi i rozwiązań z matur i matur próbnych, to jest idealne miejsce dla Ciebie. Matematyka 2013!

MAMY JUŻ ARKUSZE I ODPOWIEDZI! LINKI PONIŻEJ!

MATURA POPRAWKOWA 2013 Z MATEMATYKI


Co może być na Maturze 2013 z matematyki?


Matura 2013 z matematyki poziom podstawowy - arkusz

Matura 2013 z matematyki poziom podstawowy - odpowiedzi zamknięte i otwarte


Matura 2013 z matematyki poziom rozszerzony - arkusz

Matura 2013 z matematyki poziom rozszerzony - odpowiedzi


Zobacz pięknie dziewczyny z Politechniki Gdańskiej!


MATURA 2013 Z MATEMATYKI ROZSZERZONEJ - ODPOWIEDZI, WYNIKI, ARKUSZE - MATEMATYKA


ARKUSZE EGZAMINACYJNE Z MATEMATYKI


Matematyka

poziom podstawowy

poziom rozszerzony

Matura 2012 arkusz odpowiedzi arkusz odpowiedzi
Matura 2010
arkusz
klucz
arkusz
klucz
Próbna z Operonem 2009
Próbna matura 2009
Matura 2009
Próbna 2009
arkusz
klucz
arkusz
klucz
Matura 2008
Matura 2007
Matura 2006
Próbna 2006
Matura 2005
Materiały pochodzą z oficjalnej strony Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

Informator maturalny MATEMATYKA 2013


Matura 2013: Sprawdź arkusze z przedmiotów jakie zdajesz

Język polski

Język angielski

Język niemiecki

Matematyka

Fizyka

Historia

Biologia

Chemia

Język rosyjski

Informatyka

WOS

Język włoski

Historia muzyki

Historia sztuki

Język słowacki

Język hiszpański

Język szwedzki


MATURA 2013 Z MATEMATYKI ROZSZERZONEJ - ODPOWIEDZI, WYNIKI, ARKUSZE - MATEMATYKA ROZSZERZONA -  MATURA 2013 Z MATEMATYKI

MATURA 2013:

X

Miejsce
w rankingu
Wojciech Kozak

Mieszkam w Gdańsku, pracuję w Mediach Regionalnych.

Komentarze

klisiu klisiu
Matma podstawowa 2009-05-07 08.36

A przypadkiem nie 13.? ;-) Ja zdając matmę na poziomie podstawowym egzamin pisemny mam 13. maja

klisiu klisiu
@up 2009-05-07 08.37

Ech, nie było pytania - arkusze pojawią się dzień później.

Wojciech Kozak Wojciech Kozak
:) 2009-05-13 17.04

Klisiu - i jak poszło?

Oskar Pryczyniec Oskar Pryczyniec
! 2009-11-03 17.05

Może 30% będzie :)

Wojciech Kozak Wojciech Kozak
Hmmm 2009-11-03 19.50

aż tak źle?

Oskar Pryczyniec Oskar Pryczyniec
! 2009-11-03 21.05

Wiesz, ja jestem humanistą, raczej nigdy nie chciałem bawić się liczbami!

Z zamkniętych na bank mam 11 dobrze, w 7 nie pamiętam co zaznaczyłem.

A jeśli chodzi o otwarte, to już zależy od Egzaminatora,
ale jedno zadanie mam na pewno dobrze.

Więc.. może się uda i bedzie 30%

ale i tak.. jestem za tym, żeby tej matury z matematyki nie było,
zwłaszcza, że jak szedłem do liceum, to nie było o tym mowy.

Jestem z rocznika 90, tylko uczę się 4 lata. No ale co zrobić...

Może się uda, muszę się wziąć do nauki.

A jak innym poszło?

falque Gość
~falque
tach... 2009-11-05 23.07

klucz do matury rozszerzonej 2009 jest zly. jest podany 2x klucz do podstawy.

Klaudusia Gość
~Klaudusia
uwielbiam matematykę 2009-11-09 20.17

Matematyka jest spoko. Kocham bawić się liczbami:) Mam same 5 i mam nadzieję, że zdam mature rozszerzoną chociażby na 90%.

zafrasowana mama:( Gość
~zafrasowana mama:(
myśl 2009-11-11 05.23

wg. mnie to nie sprawiedliwe że ten rocznik musi obowiązkowo zdawać matmę!!!!!!!!Mój syn akurat trafił pechowo ! Musi zdawać .Niezależnie od tego jaką się posiada wiedzę na matmie każdy może się przejechać i rok zawalony!!!!!!!!!!!!!!! Cóż !POLSKA! Nie wiedza- tylko arkusz!!!!!!!

prudnik Gość
~prudnik
szybki 2009-11-14 21.28

wg matura z matematyki nie powina byc obowiazkowa tylko przedmiotem dodatkowym prawda ???????

prudnik Gość
~prudnik
szybki 2009-11-14 21.30

a ogólnie tre pytania pisemne na maturze byhły fatalne jak nigdy i dlatego sadze ze matura z matematyki powinna byc przedmiotem nie obowiazkowym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Studentka ekonomii Gość
~Studentka ekonomii
... 2009-11-15 19.07

zdawałam maturę z matematyki dwa lata temu... wybrałam ją sobie jako przedmiot obowiązkowy i powiem jedno... przeglądając maturę próbną z tego roku, aż mi się śmiać chciało. Wszyscy wyzywają, że jest obowiązkowa- a ta matura w tym roku była BANALNA! I sądzę, że matematyka powinna być obowiązkowym przedmiotem- w szkole, obok j. polskiego i j. obcego, jest to jeden z głównych przedmiotów.

xxx Gość
~xxx
Matematyka 2009-11-16 15.50

Sprawa jest prosta , Polska idzie w dobrym kierunku matematyka obowiązkowa niesie niesamowite korzyści dla społeczeństwa. Każdy musi potrafić dobrze liczyć w takich czasach , obliczanie kredytów , rat , matematyka pozwala spojrzeć inaczej na świat , to dzięki matematykom i fizykom mam dziś taki świat jaki mamy. A humanistów zapraszam do pracy w szkole bibliotece albo na kasie w biedronce ,...... przepraszam za smutną prawdę ale niestety musicie się z tym pogodzić ..............

Efta Gość
~Efta
Obowiazkowa Matura 2009-11-22 16.24

ludzie matematyka to podstawa. potem nawet po liceum chodzi polowa humanistow co im sie powiem ile to jest 2*3 a oni mowia ze 5 no przepraszam bardzo ale znajomosc podstaw matematyki to grunt.
juz w starozytnosci kims byl ten co umial liczyc i pisac.
i zgadzam sie ze humanistow jest w tej chwili tylu ze wiekszosc pracuje na kasach albo siedzi gdzies w bibliotece bo maja posade z urzedu za 600zł.
dziekuje za uwage.

:/ Gość
~:/
matura 2009-11-25 14.44

niech Ci którzy uważają że matematyka dobrze że jest obowiązkowa niech swoje uwagi w buta wsadzą nie każdy ma ścisły umysł każdy z nas powinien sam decydować co chce zdawać to co zrobili to największa głupota niech sami sie zmienią i sie poprawia a potem niech rządza !!!!!!!!!!!!

Matematyk Gość
~Matematyk
Matematyka 2009-11-25 14.54

jestem w szkole najlepszym uczniem z matematki.. moja najgorsza ocena jest 5+.z probnej matury bd mial najmniej 95%.

xyz11111 Gość
~xyz11111
matura111 2009-11-25 14.56

głupia była ta matura próbna

ssssssssssssssssssss Gość
~ssssssssssssssssssss
matura111 2009-11-25 15.01

gdzie te odpowiedzi

xxx Gość
~xxx
maturrrra 2009-11-25 15.22

kiedy beda wyniki dzisiejszego egzaminu maturalnego w internecie?? :)) Ile lat miala Julka?? moim zdaniem 18:D

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn Gość
~nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ccccccccccccccccc 2009-11-25 15.24

masz dobrze

ttttttttttttttttt Gość
~ttttttttttttttttt
wyniki 2009-11-25 15.27

kiedy wyniki?

kolo Gość
~kolo
kolo 2009-11-25 15.30

nie wiem jakim cudem mi wyszło 14 a ta matura tylko otwarte miała trudne niektóre ale zamkniete były wyjątkowo proste

xxx Gość
~xxx
maturrra 2009-11-25 15.32

ja chce juz te wyniki bo zapisalam sobie odpowiedzi z zamknietych na kartce i chce zobaczyc czy mam dobrze:)

cccccccccccccc Gość
~cccccccccccccc
maturi 2009-11-25 15.36

miały być niby o 15 ale nadal nie ma

xxx Gość
~xxx