*
Co robią maturzyści, gdy nie mają z kim iść na studniówkę? Dodane 2009-01-23 13.24 , komentarzy 2

Studniówka: partner last minute do wynajęcia

Większość dziewcząt ma wysokie wymagania wobec partnera na studniówkę. Naprzeciw oczekiwaniom wyszli przedsiębiorczy mężczyźni, proponując swoje towarzystwo przez ogłoszenia w internecie.

Studniówki 2009 w Trójmieście: zdjęcia, wideo, wspomnienia

Czasy, gdy wystarczyło założyć białą bluzkę i wpiąć kwiaty we włosy, minęły bezpowrotnie. Obecnie studniówka to ogromne przedsięwzięcie. Z każdym rokiem wzrastają oczekiwania i koszty związane z imprezą. Dziewczęta chcą się perfekcyjnie zaprezentować. Piękna fryzura i suknia nie wystarczą. Piękny musi też być partner.

Wysoki, przystojny, oczytany

Nie trzeba wnikliwie szukać, aby poznać życzenia młodych kobiet dotyczące idealnego partnera. Fora internetowe pełne są szczegółowych opisów. Większość nastolatek nie ma zbyt wygórowanych oczekiwań, ale są i takie, które marzą o księciu z bajki.

- Wolny, pełnoletni, przystojny blondyn (najlepiej), który super tańczy, z którym będę mogła inteligentnie porozmawiać, niepalący, najlepiej powyżej 185 cm - napisała na forum tegoroczna maturzystka. Większość panów rezygnuje, ale nie wszyscy.

Tańczę jak Maserak, żartuję jak Wody Allen

Nie wiadomo czy dla żartów, czy na poważnie, ale młodzi, przedsiębiorczy mężczyźni wyszli naprzeciw oczekiwaniom maturzystek i ogłaszają się w Internecie. Na forach można odnaleźć zabawne perełki.

- Nie chleję jak świnia (piję, ale z umiarem), tańczę jak Maserak, poczucie humoru Woody Allena, opalenizna jeszcze z wakacji, wszystkie zęby na miejscu, nie wieśniak. Doświadczenie: 4 wesela, 3 połowinki, 4 studniówki, jedna stypa, stan: póki co wolny - napisał jeden z internatów. Nie brakuje jednak i poważnych ofert.

Ja szukam miłości, nie pieniędzy

Wśród tego typu ogłoszeń prym wiedzie portal społecznościowy nasza-klasa, gdzie powstało kilkanaście kont. Ich założyciele oferują pomoc w znalezieniu wymarzonego partnera. Jakimi motywami się kierują?

- Zainteresowanie jest duże, ale w tym roku jeszcze nie byłem na żadnej studniówce. Traktuję to jako zabawę i szansę poznania jakiejś miłej dziewczyny, a nie jako pracę. Nie biorę od dziewczyn pieniędzy - powiedział nam jeden z użytkowników, reklamujący się jako pogotowie studniówkowe.

Partner last minute


Zainteresowanie jest duże, choć mało kto przyznaje się do tego, że ma problem ze znalezieniem partnera. Wiele osób czeka do ostatniej chwili, bądź zostaje bez partnera na kilka dni przed balem. Kandydaci z ogłoszeń są dla takich osób ostatnią szansą.

- Mój kolega na parę dni przed studniówką zachorował na grypę i na bal poszłam sama. Myślę, że zdecydowałabym się na pomoc chłopaków z ogłoszeń, bo miałabym przynajmniej z kim tańczyć - powiedziała nam Małgosia, studentka drugiego roku PG.

Dobra zabawa przede wszystkim

Idąc na studniówkę trzeba pamiętać przede wszystkim o jednej rzeczy - ma to by przede wszystkim dobra zabawa. Warto o tym pamiętać, bo nawet idealny wygląd i partner nie zapewnią nam jej bez dobrego samopoczucia i uśmiechu.

Opublikuj zdjęcia ze swojej studniówki!
Masz już za sobą studniówkę? Wrzuć swoje zdjęcia na MM Trójmiasto i pokaż je innym. Możesz je opublikować klikając dodaj zdjęcia lub wysyłając na adres: redakcja@mmtrojmiasto.pl.

X

Miejsce
w rankingu
Aneta Niezgoda

Dziennikarka MMTrojmiasto.pl Mój numer gg: 5285703

Autor ostatnio dodał:

Komentarze

Lesiu Dzierżak Lesiu Dzierżak
:) 2009-01-23 22.01

Poszedł bym sobie na taką studniówę jeszcze raz ;) Dziewczyny - śmiało pisać, kontakt w profilu ;) hehe ;P

Issska Gość
~Issska
hejjjj 2012-01-05 15.35

Chopcy nie mam z kim isc na 100dniowke. Wiec wszyscy chetni pisac!! moje gg to 2424399

Dodaj swój komentarz: