*
Egzamin gimnazjalny 2012 - część matematyczno-przyrodnicza Dodane 2011-04-11 15.00 , komentarzy 181

Egzamin gimnazjalny 2012: odpowiedzi - matematyczno-przyrodniczy: matematyka, pytania, arkusze, wyniki

Egzamin gimnazjalny 2012: odpowiedzi - matematyczno-przyrodniczy: matematyka, pytania, arkusze, wyniki

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2012: odpowiedzi, matematyczno-przyrodniczy: MATEMATYKA, pytania, arkusze, wyniki


W jednym miejscu zebraliśmy dla Was wszystkie niezbędne informacje przydatne do przygotowania się do próbnego egzaminu gimnazjalnego z matematyki (części matematyczno-przyrodniczej). W serwisie poniżej umieściliśmy arkusze z pytaniami i odpowiedziami z egzaminu gimnazjalnego z lat poprzednich, przykładowe testy z części matematycznej.

Egzamin gimnazjalny 2011 rusza we wtorek, 12 kwietnia. Tego dnia gimnazjaliści napiszą część humanistyczną, 13 kwietnia zmierzą się z częścią matematyczno-przyrodniczą, a 14 kwietnia - językową. Egzamin gimnazjalny jest obowiązkowy dla wszystkich uczniów klas trzecich. Wyniki sprawdzianu zdecydują o przyjęciu do szkoły ponadgimnazjalnej. Jeśli ktoś nie może przystąpić do niego w kwietniu, będzie miał szansę w czerwcu.


Zobacz również:
Próbny egzamin gimnazjalny 2013 z CKE - język polski - odpowiedzi, arkusze
Próbny egzamin gimnazjalny 2013 - Historia i wiedza o społeczeństwie (WOS) - odpowiedzi, arkusze

Ezamin gimnazjalny 2011 - 13 kwietnia 2011


Egzamin językowy - odpowiedzi - klik

Egzamin matematyczno-przyrodniczy - odpowiedzi - klik


Egzamin gimnazjalny humanistyczny 2011 - odpowiedzi - klik


Część matematyczno-przyrodnicza
Arkusze i odpowiedzi
12 kwietnia 2011
13 kwietnia 2011
14 kwietnia 2011

Egzamin gimnazjalny z lat poprzednich: arkusze, pytania, odpowiedzi


Egzamin gimnazjalny matematyczno przyrodniczy
arkusze
odpowiedzi
Egzamin gimnazjalny 2011
Egzamin gimnazjalny 2010 ARKUSZ ODPOWIEDZI
Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2010 arkusze pytań
kartoteka testu
karta
odpowiedzi

proponowane odpowiedzi
Egzamin gimnazjalny 2009 arkusz
klucz
Egzamin gimnazjalny 2008 arkusz
klucz
Egzamin gimnazjalny 2007 arkusz
klucz
Egzamin gimnazjalny 2006 arkusz

klucz
Egzamin gimnazjalny 2005 arkusz
klucz
Egzamin gimnazjalny 2004 arkusz

klucz
Egzamin gimnazjalny 2003 arkusz
klucz
Egzamin gimnazjalny 2002 Arkusz
klucz

Czytaj też:


Egzamin gimnazjalny 2011: odpowiedzi - matematyczno-przyrodniczy: matematyka, pytania, arkusze, wyniki

X

Miejsce
w rankingu
Wojciech Kozak

Mieszkam w Gdańsku, pracuję w Mediach Regionalnych.

Komentarze

Mysliwy Mysliwy
Błąd w odpowiedziach 2009-04-23 13.46

W odpowiedziach są błędy
Wersja1:
"zad 15 14 protonów 7 neutronów 14 elektronów" - ZLE
azot nie ma nigdy 14 protonów, jak dla mnie to ta wersja z trzema 7 była dobra
"wiekszy jest dach na domu II"-ZLE, chyba że odwrotnie było w różnych grupach
Więksy był dach w kształcie ostrosłupa prawidłowego czworokątnego
"Ca(OH)2 + CO2 -> CaCO2 + H2O "-ZLE
powinno być CaCO3,zamiast CaCO2
"zad 13 SiO4 Na2O CO" - ZLE
Węgiel nie jest metalem powinna być wersja z magnezem, sodem i glinem
Kurcze, co to za transfer,że plik od testówmi sięjuż sciąga od 4 min, a ma 700kb -.-

Łukasz Stafiej Łukasz Stafiej
obecne odpowiedzi 2009-04-23 14.53

powinny byc ok

transfer - taka strona CKE:)

kiniaczek kiniaczek
Test 2009-04-23 15.14

moglibyscie dodac ilosc punktow i jak punktuje sie kazde zadanie...za co jest chociaz jeden najmniejszy punkt? prosze

Łukasz Stafiej Łukasz Stafiej
Powyższe odpowiedzi są przygotowane przez 2009-04-23 15.36

nauczycieli jednej ze szkół na podstawie arkuszy.

KOMISJA KOMISJA
ODPOWIEDZI DO TESTU 2009-04-23 15.57

co to za nauczyciele skoro nie wiedzą jak sie nazywa " Proces prowadzący do rozwoju miast i obszarów miejskich oraz wzrostu udziału ludności miejskiej w ogólnej liczbie ludności " oni w ogóle mają mózgi? kto by pisał że to aglomeracja? WSTYD!

emagnuski emagnuski
Ja 2009-04-23 16.20

Jak to, nie wiesz dlaczego internet wolno działa? To oczywiste, każde spowolnienie jest związane z nowa wersją Ubuntu tym razem 9.04 ja mam już ściągnąłem. Wam tagrze polecam. A jeżeli chodzi o egzamin to już myślałem że mam tylko 33 pkt ale opierałem się jedynie o informajce z tego serwisu. uffffffffffffff

karollajn karollajn
czemu oddaliscie tylko angielski?? ja potrzebuje francuski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2009-04-24 14.06

czemu oddaliscie tylko angielski?? ja potrzebuje francuski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xDDD Gość
~xDDD
? 2009-12-20 17.31

z którego to roku?

an.na Gość
~an.na
loool 2010-01-08 19.47

nie napisze tego, o. buhahaha!
a w nastepnym tyg juz probne.. loool

Konradosss Gość
~Konradosss
blabla 2010-01-12 18.52

co byś nie napisał, ja tam podchodze do tego z luzem

parowniakaaa Gość
~parowniakaaa
kuwa 2010-01-14 15.02

e a co to ten egzamin gimnazjalny to rodzaj matury??

banal Gość
~banal
banalnie proste 2010-01-14 15.11

ale to bylo latwe o lol o zal hahahha toz ja to napisalem w 30 minut o lol moze to dlatego ze jestem taki madry a wam tez dobrze poszlo??

szybki Gość
~szybki
klucz u mnie nie działa 2010-01-14 17.13

nie wiecie czemu?
a tak poza tym to egzamin banalny

Wojciech Kozak Wojciech Kozak
U mnie śmiga... 2010-01-14 17.14

Kliknij może prawym przyciskiem i wybierz "Zapisz element docelowy jako"

Sebuś Gość
~Sebuś
Potrzebuje 2010-01-14 20.20

potrzebne odpowiedzi z mat-przyr fastem
gg 7164761

malutka:* Gość
~malutka:*
Dajcie odpowiedzi 2010-01-15 17.39

Ludzie gdzie sa te odpowiedzi z matmy??
Mozecie ktos napisac?
dzieki z gory:D Pozdrawiam

~ktoś~ Gość
~~ktoś~
Dlaczego...?? 2010-01-15 23.59

czy ktoś wie dlaczego anulowano 30te zadanie z mat-przyr? To z fizyki za 5 pkt.

Ollie Gość
~Ollie
Zadanie 30 2010-01-16 08.12

Bo nie było wystarczającej liczby danych. W sumie dobrze, przynajmniej dla mnie, bo będe miała tylko 2 punkty w plecy, a nie 7 :)

Ka/ś/ś ;p Gość
~Ka/ś/ś ;p
Żal 2010-01-16 09.37

Tak...Ten matematyczno-przyrodniczy może i był banalny...A ja i tak chyba z 5 zadań zamkniętych przewaliłam <i to nie z matmy> :o! Boże... Ale siara:/

~ktoś~ Gość
~~ktoś~
zad 30 2010-01-16 14.23

nie było wystarczającej liczby danych? dla mnie wszystko było ok i z tego co prezentowali w Gazecie Wyborczej wynik się zgadzał...

Minka Gość
~Minka
Matma 2010-01-16 14.51

Wiedziałam, że coś sie z tym zadaniem z fizy nie zgadza. Skąd można było wiedzieć, jaką szybkość osiągnie po 10s jak nic nie było podane.? Poza tym co to jest "a" bo ja sie raczej o tym nie uczyłam... a kiedy te wyniki z niemca już mnie trema bierze....

Katixx Gość
~Katixx
? 2010-01-16 15.30

No i gdzie te testy językowe??
Miały być 30 minut temu...

star Gość
~star
hmm 2010-01-16 15.47

no dokładnie mialy byc o 15..a tu 15.45 i jeszcze nie ma;/

sdaf Gość
~sdaf